Geriausi nemokami internetiniai PDF redaktoriai – „The Happy Android“.

PDF formatu išsaugotų dokumentų redagavimas gali būti sudėtingas, jei jo nenaudojate tinkami įrankiai. Daugeliui rūpi ne tik tai, kaip tai gali būti sudėtinga, bet ir pinigai, kuriuos reikia investuoti į tinkamiausios programinės įrangos įsigijimą. Alternatyva yra naudoti nemokamus internetinius PDF redaktorius.

Tai nebeturi būti ribojanti problema. Šiuo metu yra daugybė įvairių variantų jie tau nekainuos nė euro. Ir jų net nereikia atsisiųsti ar įdiegti kompiuteryje. Pakalbėkime apie geriausius nemokamus internetinius PDF redaktorius, kuriuos jums pateikiame.

Atraskite PDF redagavimo pasaulį

Su dideliu nusivylimu atradome ir tvirtai sutikome, kad PDF formato failai negali būti redaguojami vieną kartą. Jo pagrindinis tikslas yra turėti skaitymo failą, kuris gali būti lengvai bendrinamas ir peržiūrimas be galimybės keisti jo turinio.

Dėl šio nepatogaus apribojimo atsirado daug programų, specialiai sukurtų šiam ribotam formatui redaguoti. Šios programos suteikia vartotojui galimybę, be kita ko, ištrinti tekstą ir apsimesti juo nauju turiniu, išsaugant šaltinio formatą. Tai reiškia, kad reikia išlaikyti originalaus teksto šrifto dydį ir spalvą.

Variantai labai įvairūs. Priklausomai nuo pasirinktos redagavimo programinės įrangos, galite turėti papildomų parinkčių, tokių kaip pastabų ir komentarų įtraukimas, puslapių pridėjimas arba pašalinimas, teksto paryškinimas, pabraukimas ir išbraukimas. Jei tai yra tai, ko ieškote, toliau pažiūrėkime, kokios yra geriausios nemokamų internetinių PDF redaktorių parinktys. pasirinkimas, kuris geriausiai atitinka jūsų poreikius.

Nemokamų internetinių PDF redaktorių palyginimas

Puikus šių įrankių privalumas yra tai, kad jie atlieka darbą be reikalo investuoti pinigus juose, užimti erdvę įdiegimas į standųjį diską arba, kai kuriais atvejais, priversti jus atlikti varginantį veiksmą informacijos įrašas darbuotojai, prieš pradėdami eiti savo pareigas. Tarp geriausių šio tipo PDF redaktorių, kuriais galite pasinaudoti:

PDF bičiulis

Šis galingas internetinis redagavimo įrankis suteikia jums nuostabią parinktį įterpti vaizdus prie teksto – funkcija, kurią galima papildyti parašais, papildomu tekstu, paryškinimo parinktimi ir baltu turinio pataisymu. Be to, šiame internetiniame redaktoriuje yra galimybė sujungti kelis PDF failus į vieną arba juos padalinti. Naudodami šią programinę įrangą taip pat galite kurti šio formato formas, generuoti nuorodas, leidžiančias greitai ir lengvai jas bendrinti ir užpildyti.

Tačiau kai kuriems vartotojams raiškos dydis gali turėti tam tikrų trūkumų. Kokybė yra labai žema, todėl dirbant su dideliais failais gali kilti nepatogumų.

Įveskite PDF bičiulį

DocHub

Šis kitas galingas internetinis PDF redaktorius taip pat gali būti naudojamas nemokamai. Tai turi labai paprasta vartotojo sąsaja, su kuria galite labai lengvai redaguoti failus. Juose galite įtraukti vaizdus, ​​​​vandenženklius ir uždėtą tekstą. Tarp daugelio kitų šio įrankio funkcijų yra:

  • Formos pildymas, miniatiūrinis redaguojamo dokumento puslapių vaizdas.
  • Laisvė judėti tarp puslapių.
  • galimybė išsaugoti savo dokumentus kai baigsis PDF redagavimo procesas.

Kalbant apie geriausius privalumus, yra mobilioji funkcija ir darbo saugumas be nuostolių. Tai suteikia galimybę integruotis su išmaniosiomis darbo vietomis, tokiomis kaip „Google“ ir „Dropbox“. Taigi galite bendrinti failus ir redaguoti kelis kartus bendradarbiaujant. Kita vertus, didžiausias trūkumas vis dar yra maža skiriamoji geba – aspektas, kuris, tikimės, pagerės ateityje.

Įveskite „DocHub“.

Mielas PDF redaktorius

Įkvėptas debesų paradigmos, CutePDF redaktorius siūlo lengvai redaguojamą platformą. Tai apima standartines PDF failų redagavimo ir konvertavimo parinktis, pabrėžiant komentarų įterpimą. Viskas pagal patikimą darbo saugos sistemą. Kas daugiau, leidžia spausdinti dokumentus kai tik redagavimas bus baigtas.

Didžiausi jos pranašumai – galimybė rinkti duomenis iš formų, taip pat galimybė jas kurti ir modifikuoti. Privatumo ir saugumo sąsaja yra puiki.

Deja, ne viskas yra tobula naudojant šį nemokamą PDF redaktorių. Jo trūkumai apima maksimalaus failo dydžio apribojimas (gali būti įkeltas tik 10 MB darbui) ir pažangių funkcijų, skirtų PDF failams kurti, trūkumas.

Įveskite „CutePDF“ redaktorių

PDFfox

100% patikimas. Kaip ir ankstesnės, ši nemokama internetinė PDF dokumentų redagavimo programinė įranga siūlo pagrindines komentarų įterpimo, teksto įtraukimo ir ištrynimo funkcijas. Bet be to, tai leidžia naudoti universalesnes darbo galimybes. Galima ištrinti ir pasukti puslapius, skaidyti arba sujungti PDF failus. Ir galiausiai, konvertuoti Excel, Word ir PowerPoint dokumentus ir vaizdus į PDF formatą.

Tarp PDFzorro pranašumų turime gerą jūsų darbo apsaugos lygį. Jis turi kelių platformų redagavimo parinktį. Taip pat galimas PDF sujungimas ir redagavimo darbo plėtinys naudojant „Google“ disko išmaniąją erdvę.

Savo ruožtu, naudojant šį nemokamą internetinį PDF redaktorių, yra tam tikrų trūkumų. Reikėtų atkreipti dėmesį į failų dydžio apribojimą ir galimybę vienu metu pasirinkti daugiau nei vieną puslapį.

Įveskite PDFzorro

Čia yra geriausi nemokami internetiniai PDF redagavimo įrankiai. Tikimės, kad tai padėjo jums pasirinkti patogiausią variantą. Nebereikia nusiminti galvojant apie PDF dokumento redagavimą. Atsiverkite naujam pasauliui naudodami geriausius nemokamus internetinius PDF redaktorius ir leiskite kūrybiškumui būti jūsų riba.

Galbūt jus domina:10 geriausių „Android“ skirtų PDF skaitytuvų

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found