Kaip išsaugoti visas nuotraukas tiesiai į SD kortelę

Su naujais išmaniųjų telefonų modeliais vidinė atmintis gerokai išsiplėtė. Įmonės gamino didesnio pajėgumo įrenginius. Tačiau to niekada neužteks, jei būsite iš tų, kurie mėgsta rinkti įvairiausias nuotraukas ir vaizdo įrašus. Nepaisant to, galima rasti veiksmingą alternatyvą. Įdiegę a SD kortelė, jūsų saugojimo galimybės bus didesnės. Dabar kiekvieną kartą fotografuodami galite išsaugoti ją išorinėje saugykloje.

Vaizdų saugykla „Android“ įrenginyje

Fotografavimas išmaniuoju telefonu yra tai, ką mes visi darome kasdien. Problema ta, kad laikui bėgant jie kaupiasi vidinėje įrenginio atmintyje. Nors šiandien ši funkcija buvo išplėsta, daugelis nori užimti kuo mažiau vietos. Nors tai nėra lengva užduotis, galite rasti gana praktiškų alternatyvų. Debesų saugykla tapo populiari, tačiau visada buvo efektyvesnė saugykla, kuriai nereikia naudoti interneto ryšio.

„Android“ komandos bandė išlaikyti suderinamumą su SD kortele. Šis mažas saugojimo įrenginys leidžia išsaugoti informaciją išmaniajame telefone neužimant vidinės vietos. Jo naudingumas leido vartotojams saugoti užfiksuotas nuotraukas, kad vėliau būtų lengva perkelti į kitas komandas. Jums tereikia, kad jis būtų suderinamas su formatu, kad galėtumėte pasiekti išsaugotą informaciją. Jei keičiate telefonus, tereikia išimti kortelę ir įdėti ją į naują įrenginį.

Kaip įrašyti nuotraukas tiesiai į SD kortelę?

SD kortelė yra puikus įrankis, jei nenorite užimti vidinės savo išmaniojo telefono vietos. Nors jau yra įrangos, kurioje yra pakankamai vietos, niekada nepakenks turėti planą B savo nuotraukoms saugoti. Ir šis mažas prietaisas yra idealus tam pasiekti. Tačiau įdiegus telefono viduje tai būtina sukonfigūruoti fotoaparato programą. Reikės nurodyti, kur bus saugomos jūsų padarytos nuotraukos. Nors daugumos modelių veiksmai yra panašūs, kai kuriais atvejais jie gali skirtis:

 1. Atidarykite fotoaparato programą.
 2. Ekrane suraskite nustatymų piktogramą.
 3. Pasirodžiusiame meniu raskite parinktį Saugykla.
 4. Kur bus rodomas skirtukas turite pasirinkti Atminties kortelę.

Taip visos nuotraukos, kurias nuo šiol darysite, bus tiesiogiai įrašytos į išorinę atmintį. Kita praktiška alternatyva yra telefono nustatymuose arba nustatymuose:

 1. Meniu turite rasti skyrių „Saugykla“.
 2. Pasirodys parinktis Numatytasis įrašymo diskas. Čia turite pasirinkti SD kortelę.

Nuo šiol visi sukurti arba į jūsų įrenginį atsisiunčiami failai bus saugomi SD kortelėje. Ir tai apima nuotraukas, kurias darote fotoaparatu.

Perkelkite įrenginyje saugomus vaizdus į SD kortelę

Kai neįdiegta SD kortelė, viskas išsaugoma vidinėje telefono atmintyje. Kai tik ją gausite, išorinėje saugykloje bus išsaugotos tik nuotraukos, kurias padarysite ją įdėję ir nustatę fotoaparato programą. Taigi kitas nuotraukas turėsite perkelti. Prieš atlikdami šią procedūrą, jūsų išmanusis telefonas turi turėti įdiegtą failų tvarkyklę. Patvirtinę, kad ją turite, atlikite šiuos veiksmus:

 1. Atidarykite failų tvarkyklės programą.
 2. Eikite į skyrių „Vidinė saugykla“.
 3. Spustelėkite DCIM ir atidarykite aplanką.
 4. Pamatysite Kameros aplankas. Laikykite nuspaudę ir palaukite, kol jis bus pasirinktas.
 5. Pasirodžiusiame meniu pasirinkite Perkelti.

 1. Grįžkite į pagrindinį failų tvarkyklės ekraną ir eikite į SD kortelę.
 2. Čia raskite DCIM aplanką.
 3. Dabar perkelti fotoaparato aplanką ir visas nuotraukas jau būsite perkėlę į išorinę saugyklą.

Pasiekta!

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found