Kai kelerius metus „kuriate gyvenimą“ internete, pastebite, kad turite daugybę paskyrų, kurių kiekviena turi atitinkamą slaptažodį. Visus juos prisiminti gali būti tikra beprotybė, nebent visada naudosite tą patį prieigos kodą (o tai jau gali būti sudėtinga, nes jei ne, tą dieną, kai jie iššifruos, atsidursite didelėje bėdoje).
Pastaraisiais metais dažniausiai naudojami slaptažodžiai visada yra tie patys: „slaptažodis“ ir „123456“, todėl jei norime šiek tiek saugumo, turime pasirinkti ilgus ir sudėtingus slaptažodžius. Nepataisomai tai verčia mus turėti dramblio atmintį, užsirašyti juos gražioje Excel programoje su atitinkamomis atsarginėmis kopijomis arba naudoti geras slaptažodžių tvarkytuvas.
Geriausi 2019 m. slaptažodžių tvarkytojai, skirti apsaugoti jūsų internetines paskyras
Visada galime naudoti žiniatinklio naršyklių slaptažodžių tvarkykles – tai gera alternatyva, kad nereikėtų prisiminti visų lankomų parduotuvių, programų ir forumų slaptažodžių. Nepaisant to, tokio tipo vadovai nėra tokie pilni, kokie turėtų būti, nes jie vis dar yra tik programos, kurios galutinis tikslas yra visai kitas (naršymas internete), papildymas.
Trumpai tariant, vietinės naršyklės valdytojai paprastai neleidžia generuoti stiprių slaptažodžių. Kažkas, ką gauname naudodami specialią slaptažodžių tvarkyklę. Pažiūrėkime, kurie yra geriausi ir išsamiausi 2019 m., suderinami su abiem Android, kaip iOS, Windows ir kitos sistemos / platformos.
1 Slaptažodis
1Password prasidėjo kaip slaptažodžių tvarkyklė, orientuota tik į „Apple“, tačiau nuo to laiko išplėtė savo suderinamumą su „iOS“, „Android“, „Windows“ ir „ChromeOS“. Jame taip pat yra žiniatinklio naršyklių papildinys, todėl daug lengviau valdyti ir kurti naujus slaptažodžius praktiškai iš bet kurio įrenginio.
Didelė jo atrakcija yra daugybė papildomų funkcijų, kurias jis siūlo. Jis veikia ne tik kaip slaptažodžių tvarkyklė, bet ir kaip autentifikavimo įrankis. Tai netgi leidžia sukurti savo šifravimo rakto saugos raktą, pridedant papildomą apsaugos sluoksnį. Žinoma, mes jau galime prisiminti tą slaptažodį, nes jei ne, net 1Password nepadės mums atkurti slaptažodžių.
Jame taip pat yra „Kelionės režimas„Tai leidžia ištrinti visus slaptus duomenis iš savo įrenginių prieš pradedant kelionę ir atkurti juos grįžus vienu paspaudimu. Praktiška, paprasta naudoti ir tikrai pilna. Tikriausiai funkcionalumo lygiu geriausias slaptažodžių tvarkytuvas šiuo metu. Žinoma, jo kaina yra 2,99 USD per mėnesį (nemokamas bandomasis mėnuo).
Išbandykite 1 slaptažodį
Atsisiųskite QR kodą 1Password Kūrėjas: AgileBits Kaina: NemokamaLastPass
Geriausias nemokamas slaptažodžių tvarkyklė rinkoje. Šiuo metu jis yra vienintelis, leidžiantis sinchronizuoti įrenginius, be to, jis yra suderinamas su daugybe operacinių sistemų. Tai veikia taip pat, kaip ir kiti šiame sąraše esantys administratoriai: išsaugome vartotojus ir slaptažodžius LastPass serveriuose ir pasiekiame juos iš atitinkamos naršyklės ar programos.
Be savo funkcijų, šis puikus raktų tvarkytuvas leidžia mums:
- Automatiškai užpildyti prisijungimo formas.
- Gaukite įspėjimus apie paskyras, kurios gali būti pažeistos.
- Autentifikavimas 2 etapais.
- Nuskaitykite mūsų kolekciją, ar nėra silpnų slaptažodžių.
Taip pat yra „premium“ planas, su kuriuo gauname papildomų funkcijų, tokių kaip 1 GB šifruotos saugyklos debesyje ir taip vadinama „avarinė prieiga“, su kuria galime suteikti laikiną prieigą prie savo slaptažodžių kitam vartotojui.
Išbandykite LastPass
Atsisiųskite QR kodą LastPass Password Manager Kūrėjas: LogMeIn, Inc. Kaina: NemokamaKeePassXC
Jei nenorime saugoti jokio slaptažodžio debesyje, geriausia, ką galime padaryti, tai naudoti tokią programą kaip KeePassXC. Tai įrankis, kurį įdiegiame savo staliniame kompiuteryje ir kuriuo galime užšifruoti visus savo vartotojus ir prieigos kodus apsaugoti juos pagrindiniu slaptažodžiu arba rakto failu (arba abu). Suderinamas su Windows, MacOS, Linux, Firefox ir Chrome.
Skirtumas nuo kitų panašių programų yra tas, kad užuot sinchronizavęs mūsų duomenų bazę iš LastPass serverių ar bet kokios programos, sinchronizuojama turime tai padaryti patys rankomis. Naudojant failų sinchronizavimo įrankius, tokius kaip „Dropbox“ arba „SpiderOak“ (pastarasis, rekomenduojamas Edwardo Snowdeno). Įkėlę šifruotą failą į debesį, galėsime jį pasiekti naudodami bet kurį įrenginį, kuriame įdiegta „KeePassXC“.
Galų gale, tai yra pats skaidriausias sprendimas, nes KeePassXC yra vienintelis įrankis šiame sąraše, kuris yra atvirojo kodo, o tai reiškia, kad jūsų kodą kiekvienas gali analizuoti dėl klaidų ar klaidų.
Išbandykite KeepassXC
piniginė
„aWallet“ yra viena iš tų slaptažodžių tvarkytuvų, kurie buvo rinkoje daugelį metų. Naudojamas slaptažodžiams, banko informacijai, kreditinėms kortelėms saugoti ir visokios asmeninės informacijos.
Universali programa, atitinkanti visus pagrindus: AES ir Blowfish šifravimą, integruotą paieškos variklį, tinkinamas piktogramas ir automatinio užrakinimo funkciją. Jame taip pat yra stiprus slaptažodžių generatorius, todėl mums nereikėtų laužyti galvos, galvodami apie jį, nors tai yra funkcija, kuri pateikiama tik aukščiausios kokybės versijoje.
Dar viena įdomi detalė – jei norime mokėti už pilną versiją, nebūtina prenumeruoti mėnesinio mokėjimo plano: atliekame vieną mokėjimą programėlėje ir pro versiją turėsime amžinai. Bet kokiu atveju daugumai vartotojų nemokamos versijos gali pakakti. Viena geriausių „Android“ slaptažodžių tvarkyklių.
Atsisiųskite QR kodą aWallet Password Manager Kūrėjas: Synpet Kaina: NemokamasDashlane
Dėl patobulinimų, įtrauktų į naujausius atnaujinimus, „Dashlane“ neabejotinai yra vienas geriausių 2019 m. slaptažodžių tvarkytuvų. Platforma, kuri šviečia savo šviesa, su kai kuriomis funkcijomis, kurių niekur kitur nerasime.
Su funkcija „Įspėjimai apie saugumo pažeidimus“, Dashlane rūpinasi tamsiausių interneto svetainių stebėjimu, ar nėra galimų nutekėjimų ar slaptažodžių. Jei pastebėsite kokių nors spragų, kurios gali turėti įtakos mums asmeniškai, nedelsdami praneškite mums.
Kaip ir 1Password, jis naudoja raktą mūsų slaptažodžiams užšifruoti, nors nėra galimybės sinchronizuoti įrenginių, nebent pereitume prie aukščiausios kokybės versijos (kuri kainuoja apie 5 USD per mėnesį ir apima nemokamą VPN). Nemokamas planas leidžia saugoti iki 50 slaptažodžių iš vieno įrenginio.
Kitas išskirtinis jo bruožas yra galimybė nesaugo mūsų duomenų Dashlane serveriuose, ko negalime rasti kitose programose, pvz., 1Password arba LastPass. Be to, jis suderinamas su Windows, MacOS, Android, iOS, Linux, Firefox, Chrome ir Edge.
Išbandykite DashLane
Atsisiųskite Dashlane QR kodą – Slaptažodžių tvarkytuvė Kūrėjas: Dashlane Kaina: NemokamaJei žinote kitų vertingų slaptažodžių tvarkytuvų, nedvejodami palikite savo rekomendaciją komentarų srityje.
Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.