10 geriausių internetinių teksto redaktorių – laimingasis „Android“.

Naudojome visi Microsoft word kada nors. Ar biure, ar atlikti klasės užduotį, ar parašyti savo svajonių romaną, geras teksto rengyklė, tiek prisijungęs, tiek neprisijungęs, tai griežtai būtina. Nebent esate iš tų, kurie savo idėjas ir mintis išreiškia tik klasikine rašomąja mašinėle, ją tikrai naudojate savo kasdieniame gyvenime.

Internetinės teksto rengyklės: užfiksuokite savo idėjas iš bet kurio įrenginio ir bet kur

Visi žino Microsoft Word, betYra gyvenimas ir ne tik rašymo įrankis, kurį mums siūlo „Office“.? Žinoma, yra ir kitų puikių biuro komplektų, tokių kaip LibreOffice arba OpenOffice, kurie, be to, yra laisvi, yra tikrai kompetentingi.

Šiandien mes pabandysime žengti šiek tiek toliau ir apžvelgsime kitus alternatyvius tekstų rengimo įrenginius, kurie visi turi vieną bendrą bruožą: Kad galėtume juos paleisti iš savo naršyklės be jokio diegimo ir kad jie taip pat yra nemokami.

Šitie yra 10 geriausių internetinių tekstų rengyklės kuriuos galime rasti tinkle. Sukomplektuoti biuro automatizavimo procesoriai, kodų rengyklės ir raiškiojo teksto.

Google dokumentai

„Google“ dokumentai yra viena geriausių internetinių tekstų rengyklės Ką galime rasti. Jį galime pasiekti iš GoogleVairuoti, ir vienintelis dalykas, kurio mums reikia, kad galėtume kurti ir redaguoti dokumentus, yra turėti „Gmail“ paskyrą. Kas šiandien neturi „Gmail“ paskyros? Prisijunkite prie „Google“, eikite į „Google“ diską ir spustelėkite „Naujas“, kad sukurtumėte naują tekstinį dokumentą (docx, odt, rtf, pdf arba txt).

Geriausia tai, kad turime visą biuro rinkinį: Galime kurti tekstinius dokumentus, skaičiuokles, pristatymus, brėžinius ir kt.. Viskas nieko neįdiegę. Taškas Google. | Atidarykite „Google“ dokumentus

Žodis internete

Negalime kalbėti apie „Google“ dokumentus nepaminėdami „Microsoft“ atitikmens ir „Word Online“. „OneDrive“ programos pakete, kaip ir „Google“ diske, randame fantastišką internetinį teksto procesorių ir redaktorių.

„Word Online“ turi tas pačias funkcijas ir savybes kaip ir „Microsoft Word“. visą gyvenimą. Žinoma, žiniatinklio versija, pasiekiama iš bet kurio kompiuterio, kuriame įjungta interneto naršyklė, privalumai. Labai išsamus ir paprastas naudoti, ypač jei jau esame įpratę naudotis Office paketu. | Atidarykite „Word Online“.

StackEdit

„StackEdit“ yra internetinė tekstų rengyklė, kuriai nereikia registracijos ir kurią galite naudoti kada tik norite. Jis daugiausia skirtas vartotojams, kurie rašo ir redaguoja internete, ir nors neleidžia atsisiųsti dokumento .doc formatu (jis veikia su MarkDown formatu), galite sinchronizuoti savo rašymą su „Blogger“, „WordPress“, „Tumblr“, „Google“ diskas arba Dropbox. Geriausias būdas parašyti įrašą ir įkelti jį į savo svetainę be jokio kito įrankio.

Kitas privalumas yra tai, kad norint peržiūrėti StackEdit dokumentus nereikia turėti interneto ryšio, nes jie išsaugomi pačioje naršyklėje ir galite pasiekti juos neprisijungę, kada tik norite. | Atidarykite „StackEdit“.

WriteURL

Ieties smaigalys WriteURL dalykas yra leidžia kurti ir redaguoti tekstus realiuoju laiku bendradarbiaujant. Registracija nereikalinga, tiesiog sukurkite naują dokumentą, kad pradėtumėte rašyti. Spustelėkite „Bendrinti“ ir turėsite nuorodą, kurią galėsite bendrinti su kitais žmonėmis ir vienu metu redaguoti dokumentus. Taip pat galite atsisiųsti failus .doc formatu.

Labai vertingas įrankis atliekant grupines mokyklos užduotis ar bendradarbiaujant apskritai. | Atidarykite WriteURL

„WriteURL“ dizainas ir funkcijos yra labai panašūs į tuos, kuriuos galime rasti kituose redaktoriuose, pvz., „WordPress“.

Bendradarbiavo

Collabedit yra internetinė teksto rengyklė, skirta programuoti bendradarbiaujant. Palaiko daugybę programavimo kalbų, pvz., HTML, Java, Javascript, css, C ++, SQL, Perl, PHP, Visual Basic ir kt.

Tai, kas išskiria šį redaktorių iš kitų turi internetinį pokalbį vienoje iš redaktoriaus pusių, kurios palengvina grupinį darbą, taip pat turi a Pakeitimų žurnalas.

Dar viena jo funkcija yra ta, kad redaguojamais dokumentais galime dalytis su nuoroda, bet, deja, nėra galimybės jų apsaugoti slaptažodžiu arba jie turi bet kokį šifravimą. | Atidarykite „Collabedit“.

Hemingvėjus

Šis procesorius jus nustebins. Galima sakyti, kad tai daugiau nei teksto rengyklė yra procesorius, padedantis padaryti tekstus skaitomesnius ir geriau juos struktūrizuoti. Kai rašote, jis parodo, ar jūsų tekstas yra lengvai skaitomas, ar jame yra per ilgi sakiniai ir turėtumėte juos sutrumpinti, ar turėtumėte pašalinti iš čia prieveiksmį ar įdėti veiksmažodį.

Deja, ji veikia tik Šekspyro kalba, bet nereikalauja registracijos ir yra visiškai nemokama. Tai puiki priemonė rašyti darbus anglų kalba ir tobulinti rašymo lygį. | Atidarykite „Hemingway“ redaktorių

Hemingvėjus pateisina savo pavadinimą ir padeda mums sukurti sudėtingesnius tekstus anglų kalba

Juodraštis

Paskutinis sąraše esantis internetinis procesorius yra Juodraštis. Jis yra šalia StrackEdit profesionaliausias internetinis procesorius, kuriame yra daugybė funkcijų ir paslaugų: turi versijų valdymą, kad būtų galima atskirti skirtingas to paties dokumento versijas, su juo galite sinchronizuoti „Dropbox“, „Google“ diskas arba Evernote, ji turi publikavimo įrankius tinklaraštininkams, transkripcijos įrankius, režimą neprisijungus ir statistiką bei leidžia įvesti komentarus apie dokumento tekstus ar eilutes.

Vienintelis „Draft“ trūkumas yra tas, kad reikia registruotis, tačiau jis nemokamas, todėl dienos pabaigoje tai neatima daug taškų. | Atidaryti juodraštį

Draft yra viena iš išsamiausių internetinių tekstų rengyklės, kurią galime rasti

HTML redaktorius internete

HTML redaktorius internete, kaip rodo jo pavadinimas, yra apie redaktorius, specialiai sukurtas HTML kodui smulkinti. Tai redaktorius, aprūpintas daugybe įrankių, leidžiančių atlikti šią užduotį kuo patogiausiu būdu.

Atmesti interaktyvus redaktorius, HMTL valymas, Word konvertavimas į HTML, radimas ir keitimas ir daug daugiau. Jame taip pat yra nepriklausomi JavaScript ir CSS redaktoriai, kuriuos galime pasiekti iš viršutinio naršyklės meniu.

Didžiausias šio pilno redaktoriaus trūkumas yra tai, kad jis neleidžia mums išsaugoti savo darbo, o tai reiškia, kad baigę tekstą turėsime ranka nukopijuoti tekstą į savo kompiuteryje esantį dokumentą. Kita vertus, privalumas yra tas, kad tokiu būdu visa informacija išsaugoma lokaliai (saugiau neįmanoma!). | Atidarykite HTML redaktorių internete

Firepad

Firepad yra raiškiojo teksto rengyklė, atvirojo kodo, su kuriuo galime atlikti bendradarbiavimą ir kodų rašymą. Tai gana paprastas redaktorius, bet jei neieškome daug daugiau, jis mums gali būti tobulas.

Kaip ir kiti panašūs įrankiai, jis leidžia bendrinti dokumentą naudojant nuorodą ir turi juostą, kurioje galime matyti visus žmones, kurie prisijungę redaguoja dokumentą realiuoju laiku. | Atidarykite Firepad

HTML5-Editor.Net

Kai kurios internetinės teksto rengyklės veikia tik „Google Chrome“. Tačiau HTML5-Editor.Net yra suderinamas su bet kuria naršykle ir taip pat puikiai prisitaiko prie mobiliųjų įrenginių.

Vienas iš didžiausių jo pranašumų yra tai, kad jis leidžia atlikti atvirkštinį procesą. Tai yra, mes galime parašyti paprastą tekstą ir redaktorius parodys mums atitinkamą atitikmenį HTML formatu. Puiki priemonė mokytis ir praktikuotis. Kaip ir kiti šio sąrašo redaktoriai, jis yra nemokamas. Tam taip pat nereikia jokio prisijungimo ar papildomo atsisiuntimo. Na. | Atidarykite HTML5-Editor.Net

Ką manote apie šias internetines teksto rengykles ir redaktorius? Dabar, kai nebematote, kad jūsų kompiuteryje būtų įdiegta MS Word? Jei žinote kokį kitą įrankį, kurį verta įtraukti į sąrašą, nedvejodami peržiūrėkite komentarų laukelį.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found