Nemokamos piktogramos: geriausios nemokamos interneto piktogramos

Piktogramos! Piktogramos visur! Čia yra puslapių, kuriuos galite peržiūrėti, sąrašas Atsisiųsti piktogramas nemokamai be komplikacijų. Kaip įprasta tokio tipo saugyklose, daugeliu atvejų galite tiesiog atsisiųsti piktogramą be apribojimų, kitais atvejais turite kreiptis į autorių, jei naudojate piktogramą komerciniais tikslais, pavyzdžiui, norėdami ją naudoti tinklalapyje ir kitais atvejais siūlome galimybę jį įsigyti už priimtiną kainą. Tačiau 4 svetainės, kurias komentuojame toliau, leidžia atsisiųsti nemokamas piktogramas be jokių didesnių apribojimų (išskyrus konkretų atvejį, kai jose prašoma nurodyti autorių, jei naudojatės).

Jei jums reikia piktogramų jūsų svetainei, rekomenduoju Font Awesome piktogramas, nes jose yra didelis nemokamų piktogramų katalogas, kurį galite naudoti neatsisiųsdami tiesiog nurodydami piktogramą iš savo svetainės.

Geriausios tinklalapių piktogramos: Šriftas nuostabus

Geriausias tinklalapio piktogramos Juos rasite „Font Awesome“ (fontawesome.io). Ši svetainė siūlo daugybę piktogramų jūsų svetainei visiškai nemokamai. Tai yra nuoroda, jei esate žiniatinklio valdytojas ir norite įdėti naujų piktogramų į savo svetainę arba pakeisti esamas. Pakanka nurodyti piktogramą su puslapyje nurodytu kodu, kad galėtumėte ją peržiūrėti savo svetainėje. Piktogramos, kurias rasite čia, veikia pagal licenciją SIL atviras šriftas ir jie yra nemokami ir atviro kodo. Išduosiu jums paslaptį: dauguma tinklalapių ir tinklaraščių piktogramų yra iš Font Awesome (jų rinkos dalis yra 20%). Font Awesome jie turi žiniatinklio piktogramas, socialinės žiniasklaidos piktogramas žiniatinkliui, visų rūšių piktogramas. Jei ieškote Tinklalapių piktogramos nemokamai tai jūsų svetainė.

Vektorinės ir rankų darbo piktogramos pas gerus darbuotojus – Nesąmonė

Man patinka „Good Staff No Nonsense“ svetainė. Jis turi tą menišką, rankų darbo prisilietimą, kuris jaučiasi taip gerai, kad norėčiau juos atsisiųsti ir naudoti visus. Visos piktogramos yra nemokamos asmeniniam ir komerciniam naudojimui. Kai kuriuos piktogramų paketus galima atsisiųsti tiesiogiai, o kitų jums tereikia užsiprenumeruoti jų naujienlaiškį, kad galėtumėte juos atsisiųsti be problemų. Tai tobulas puslapis Atsisiųsti nemokamai vektorines piktogramas ir aukštos kokybės, AI, EPS, PDF, SVG, PNG, PSD ir CSH formatais.

Šiuolaikinės ir stilingos vektorinės piktogramos: plokščia piktograma

Kaip ir nuostabioji „Good Staff No Nonsense“, ši svetainė siūlo platų nemokamų vektorinių piktogramų pasirinkimą. Jame yra 161 038 vektorinių piktogramų katalogas, su labai švariu ir šiuolaikišku dizainu bei puikia paieškos sistema, kuri visada padeda rasti tai, ko ieškote. Piktogramos yra PNG, SVG, EPS, PSD ir BASE 64 formatais ir nors jos yra nemokamos, mūsų svetainėje būtina nurodyti autorių, jei ketiname kai kurias iš jų naudoti. Čia rasite mobiliojo telefono ar mobiliojo telefono piktogramas, programų piktogramas, socialinių tinklų piktogramas, žiniatinklio piktogramas: piktogramos visur!

Atsisiųskite aplankų ir programų piktogramas IconFinder

Jei ieškote atsisiųsti piktogramas aplankams arba piktogramas programoms arba nuorodas ir pan., pažvelkite į sąrašą nemokamos piktogramos pateikė IconFinder. „IconFinder“ svetainėje daugiausia galite rasti piktogramas ICO, PNG ir SVG formatais. Viena iš šios svetainės privalumų yra ta, kad ant kiekvienos atsisiunčiamų piktogramų pakuotės pateikiama legenda, nurodanti turimos licencijos tipą: jei jos skirtos nemokamai komerciniam naudojimui arba jei jos veikia pagal Creative Commons licenciją.

Daugiau nemokamų piktogramų

Vis dar neužtenka? Jei vis dar neradote ieškomos piktogramos, be aukščiau paminėtų svetainių, čia yra keletas nuorodų į daugelį kitų tinklalapių Atsisiųsti piktogramas nemokamai. Tikrai kai kuriuose iš jų rasite tai, ko ieškojote!

Freepik

Dryikonai

Iconmonstr

Nemokamos interneto dizaino paslaugos

Kapitono piktogramos žiniatinklis

Pikselių rinka

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found