Kaip žiūrėti DTT internetu iš VLC (daugiau nei 300 kanalų)

VLC yra atvirojo kodo daugialypės terpės grotuvas, turintis neribotas galimybes. Jis turi asmeniniams kompiuteriams ir mobiliesiems įrenginiams skirtų klientų, ir mes daug kartų minėjome jį kaip vieną geriausių grotuvų, leidžiančių klausytis muzikos, žiūrėti vaizdo įrašus ir net kaip IPTV sąrašų grotuvą. Šiandienos įraše pamatysime, kaip išnaudoti šiek tiek daugiau iš VLC sukonfigūruojant IPTV sąrašą, šiuo atveju Ispanijos televizijos kanalai, transliuojantys savo signalą internetu per internetą.

Ar legalu žiūrėti televizorių iš kompiuterio?

Dauguma Ispanijos kanalų laisvai transliuoja savo signalą internetu. Ką mes ketiname daryti su VLC grotuvu, tai naudoti tą patį signalą iš oficialios internetinės transliacijos žiūrėti televizorių centralizuotai kompiuteryje. Žinoma, mes kalbame apie televizijos kanalus, kurie transliuoja nemokamu DTT ir kuriuos galime laisvai matyti per savo televiziją, todėl teisiniais tikslais jie visiškai galioja.

Bet kuriuo atveju norime, kad būtų aišku, kad nepridedame jokio mokėjimo kanalo – privataus arba tam, kad būtų galima naudotis aukščiausios kokybės prenumerata. Sąrašai ar paslaugos, siūlančios tokio tipo turinį, akivaizdžiai nėra legalūs – be to, jie bus puikūs vartai kenkėjiškoms programoms – ir IPTV sąraše, kurį ketiname konfigūruoti VLC, jų nerasime.

Galiausiai, prieš pradėdamas kalbėti apie miltus, norėjau pakomentuoti, kad jei norime matyti tik kelis kanalus, mums gali būti lengviau pasiekti oficialias televizijos tinklų svetaines (pvz., RTVE A la Carta ar La Sexta en Directo). per ATRESplayer), kur keliais paspaudimais rasime tiesiogines transliacijas ir turinį pagal poreikį.

Kaip žiūrėti TV nemokamai ir tiesiogiai iš kompiuterio ar mobiliojo telefono naudojant VLC

Norėdami žiūrėti televizorių iš stalinio kompiuterio, naudosime a viešųjų IP kanalų sąrašas. TDTChannels sukurtas sąrašas, kuris, beje, dažnai atnaujinamas, nes retransliacijų IP adresai paprastai keičiasi retkarčiais. Tai reiškia, kad kai aptiksime, kad televizijos kanalas nebežiūrimas, turėsime grįžti į TDTChannels saugyklą ir atsisiųsti naujausią IPTV sąrašą.

1. Atsisiųskite VLC programėlę

Kaip minėjome įrašo pradžioje, VLC yra atvirojo kodo nemokama programa, kuri taip pat prieinama kelioms platformoms, įskaitant Windows, Android, Linux, MacOS ir iOS. Galime atsisiųsti ir įdiegti programą iš oficialios VLC svetainės.

2. Atsisiųskite IPTV sąrašą iš TDTChannels saugyklos

Jei norime žiūrėti nemokamą televiziją iš savo kompiuterio ar mobiliojo įrenginio, turėsime atsisiųsti atitinkamų DTT kanalų sąrašą, tada juos atidaryti ir žiūrėti naudodami VLC grotuvą. Iš esmės tai yra M3U8 formato failas, kurį galime atsisiųsti iš „TDTChannels“ saugyklos „GitHub“, kurią parengė Marc Vila.

Čia rasime TV kanalų, taip pat radijo grojaraščius, pasiekiamus MD, JSON, M3U8, M3U, ENIGMA2 ir W3U formatais. Jei viskas, ko norime, yra matyti Ispanijos DTT kartu su tarptautinėmis atviromis transliacijomis, tiesiog atsisiųskite ŠI NUORODA Jame yra naujausias M3U8 failas.

Jei naudojamės mobiliuoju telefonu ar planšetiniu kompiuteriu, tereikia ilgai paspausti mus dominančią nuorodą ir pasirinkti "Atsisiuntimo nuoroda“. M3U8 failas bus rodomas vėliau „atsisiuntimai"Iš prietaiso.

3. Įkelkite TV kanalų sąrašą į VLC

Paskutinis žingsnis yra lengviausias ir jį sudaro tik M3U8 failo įkėlimas į VLC. Kaip minėjome įrašo pradžioje, tai yra failas, kuriame yra visų Ispanijos DTT kanalų konfigūracijos duomenys, kurie leis mums žiūrėti televizorių nemokamai ir internetu iš grotuvo be jokių komplikacijų. Pažiūrėkime, kaip tai veikia!

Windows

Jei naudojame VLC iš „Windows“ kompiuterio, tai taip paprasta, kaip nustatyti VLC kaip numatytąjį grotuvą ir dukart spustelėkite M3U8 failą kurį ką tik atsisiuntėme. Taip pat galime dešiniuoju pelės mygtuku spustelėti failą ir pasirinkti "Atidarykite naudodami -> VLC Media Player“ Arba iš paties grotuvo spustelėdami „Vidutinė -> Atidaryti failą”.

Šis veiksmas automatiškai įkels visus sąraše esančius kanalus, tiesiogiai leisdamas pirmojo sąrašo TV kanalo turinį. Jei norime matyti likusius kanalus, tereikia eiti į VLC įrankių juostą ir pasirinkti "Žiūrėti -> Grojaraštis“. Tokiu būdu galime perjungti daugiau nei 300 galimų televizijos kanalų.

Mobilieji įrenginiai („Android“)

VLC naudotojams „Android“ („iPhone“ procesas taip pat būtų toks pat) veiksmai, kuriuos reikia atlikti, yra tokie pat paprasti. Atsisiuntę atitinkamą M3U8 failą, atidarome VLC programą ir šoniniame meniu įvedame „Aplankai“. Ieškome M3U8 failo, kurį ką tik atsisiuntėme (paprastai yra „atsisiuntimai“) Ir atidarome jį iš grotuvo.

Kaip atsitiko su Windows, VLC programėlėje įkeliant IPTV sąrašą, sistema automatiškai pradės groti pirmą sąraše esantį kanalą. Norėdami perjungti kitus televizijos kanalus, tiesiog spustelėkite grojaraščio piktogramą kurią matysime viršutinėje dešinėje ekrano paraštėje.

Jei esate įpratę naudoti IPTV sąrašus kitose programose, pvz., KODI, tikrai pastebėsite kai kuriuos patobulinimus, nes VLC kanalų valdymas ir atkūrimas atliekamas daug lengviau ir tiesiogiai, nereikia per daug liesti programos nustatymų. ..

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found