DOOGEE MIX analizė: mobilusis telefonas su 6 GB RAM ir aukščiausios kokybės apdaila

DOOGEE jau kurį laiką jam sekasi vis geriau. Nors jis turi platų žemos ar vidutinės klasės išmaniųjų telefonų katalogą, pastarieji metai padarė didelį kokybinį šuolį, pristatydami vis labiau prižiūrimus ir galingesnius terminalus. Tai yra atvejis DOOGEE MIX, išmanusis telefonas be paraščių su 6 GB RAM, kuris pasirodė vasaros pradžioje ir yra šluojantis, kad ir kur būtų.

DOOGEE MIX analizė: duokite žmonėms tai, ko jie prašo

3 žvaigždučių funkcijos, kurios šiais metais labiausiai pasisekė mobiliosios telefonijos pasaulyje Tai berėmiai mobilieji telefonai, dvigubos kameros ir visada norima 6 GB RAM. Jei gamintojas stato bet kurį iš šių 3 pasiūlymų, jam bus skirtas dėmesys. Taigi kodėl neįtraukus jų visų?

Šiandienos apžvalgoje apžvelgsime DOOGEE MIX, terminalas su pavydėtinu kokybės ir kainos santykiu bei tinkama technine įranga, kuri pakeliui ne vienam nukris ašarą. Mes pradėjome!

Ekranas ir išdėstymas

Neabejotinai vienas iš DOOGEE MIX privalumų yra jo dizainas ir puiki apdaila. Vieno korpuso korpusas, pagamintas iš metalo, suteikia aukščiausios kokybės jausmą, kurio daugelis ieško mobiliajame telefone. Taip pat padeda stulbinantis ekranas be paraščių, užimantis 93 % priekinio skydelio, kurio dydis 5,5 ”. AMOLED HD ekranas, pagamintas Samsung.

Pirštų atspaudų skaitytuvas yra DTouch, esantis priekyje, 0,1 s greitis ir 360 ° identifikavimas. Galiausiai, kalbant apie dydį, terminalo matmenys yra 76,2x144x7,95 mm, o svoris - 193 g.

Galia ir našumas

Kalbant apie galią, šis DOOGEE MIX yra pakrautas visuose skyriuose. Viena vertus, turime vieną geriausių Mediatek procesorių, a „Helio P25“ 64 bitų „Octa Core“, veikiantis 2,6 GHz dažniu, Mali-T880 diagrama, 6 GB LPDDR4X RAM ir 64 GB vidinės atminties, kurią kortele galima išplėsti iki 1 TB. Visa tai kartu su Android 7.0 Nougat.

Įrenginys turi Freeme OS tinkinimo sluoksnį. Tai praktiškai grynas Android, bet su keliais papildomais nustatymais (kuriuos, jei mums nepatinka, visada galime jų atsikratyti). Apskritai tai sklandumo ir našumo stebuklas, ir vargu ar rasime problemų paleisti bet kokią programą ar žaidimą, kurį nuspręsime įdiegti šiame DOOGEE MIX. Ta prasme tai visiškai rekomenduojama.

Kamera ir baterija

Fotografiniu aspektu taip pat randame gerą „saldainį“ vartotojui. A16 MP + 8 MP dviguba galinė kamera su F2.0 diafragma, Samsung ISOCELL technologija ir 0.1sPDAF (fazės aptikimo automatinis fokusavimas). Fotoaparatas, su kuriuo galima pasiekti garsųjį „bokeh“ efektą ir kurio kokybė yra šiek tiek aukštesnė nei vidutinė, jei tik turime gerą apšvietimą. Tačiau priekinėje dalyje randame tiesiog teisingą 5 MP asmenukių kamera su F2.2 diafragma ir 88° plataus kampo.

Kalbant apie autonomiją, šis DOOGEE turi įmontuota 3380 mAh baterija kuris siūlo gana patenkinamus rezultatus ir pasiekia iki 7 valandų aktyvaus ekrano.

Kaina ir prieinamumas

Kalbant apie kainą, DOOGEE MIX paprastai svyruoja apie 200 eurų, o pastaruoju metu „Amazon“ pateikia nemažai pasiūlymų šiam terminalui. Šiuo metu yra 2 versijos:

  • DOOGEE MIX6 GB RAM + 64 GB už 219,99 euro.
  • DOOGEE MIX4 GB RAM + 64 GB už 199,99 euro.

Trumpai tariant, tai įrenginys, kuriame yra visi komponentai, skirti nušluoti vidutinį diapazoną: gera RAM, geras ekranas ir dviguba galinė kamera, kuri patiks ne vienam.

Amazon | Pirkite DOOGEE MIX 6 GB RAM + 64 GB

Amazon | Pirkite DOOGEE MIX 4 GB RAM + 64 GB

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės