10 populiariausių „Android“ muzikos grotuvų – „Happy Android“.

Šiandien beveik viskas transliuojama : vaizdo įrašų transliacija, muzikos transliacija, transliacija, srautinis perdavimas. Šis muzikos klausymosi būdas yra naudingas, nes atveria beveik begalinį dainų katalogą, nereikia atsisiųsti ar nusipirkti vieno albumo. Tačiau šis metodas turi ir trūkumų, ir tai yra mūsų duomenis galima smarkiai sumažinti jei nesame prisijungę prie gero WiFi tinklo. Todėl šiandien mes apžvelgsime kai kuriuos iš jų geriausi neprisijungę muzikos grotuvai, skirti „Android“..

Geriausios programos, leidžiančios leisti muziką (vietinę) „Android“.

Kaip minėjome pradžioje, muzikos srautinio perdavimo programos yra tikrai geros, todėl jei norite sužinoti keletą geriausių internetinių grotuvų, būtinai apsilankykite mūsų sąraše. geriausios srautinės muzikos programos, skirtos „Android“. . Jei norime klausytis įrašų ir dainų kuriuos atsisiuntėme arba nukopijavome skaitmeniniu formatu (mp3, wav ir kt.)Taigi, draugai, nepraleiskite mūsų kito programų pasirinkimo.

AIMP                                                                                    

Iš pirmo žvilgsnio AIMP tai gali atrodyti kaip paprastas grotuvas, neturintis net funkcijų. Tačiau ši rusiška programa būtent to ir siekia – leisti muziką kuo tiesesniu būdu, nesiblaškant.

Jis atkuria praktiškai bet kokį muzikos failą, kurį įdedame, gali maišyti kelių kanalų takelius stereo ir (arba) mono, ir turi 10 juostų ekvalaizeris gana sunku rasti nemokamų žaidėjų. Jei vienintelis dalykas, kurio ieškome, yra klausytis mūsų muzikos ir nustoti dėl to jaudintis, AIMP yra labai geras pasirinkimas.

Rezultatas „Google Play“.: 4,5 / 5 (273 517 atsiliepimai) | atsisiuntimai: Daugiau nei 10 mln

Atsisiųskite QR kodą AIMP Kūrėjas: Artem Izmaylov Kaina: Nemokama

Stellio

Stellio yra žaidėjas palaiko daugybę retų ir neįprastų formatų: WavPack (.wv .wvc), Monkey (.ape), MusePack (.mpc .mpp .mp +), Lossless (.mp4 .m4a .m4b), AAC (.aac .mp4 .m4a .m4b), FLAC ( . flac), Speex (.spx .wav .oga .ogg), Opus (.opus), Pavyzdžiai (.wav .aiff .mp3 .mp2 .mp1 .ogg), MOD muzika (.xm .it .s3m .mod . mtm .umx). Jis taip pat turi daug papildomų funkcijų, pvz 12 juostų ekvalaizeris (su 13 efektų), palaiko didelės raiškos muziką, grotuvo spalva keičiasi su albumo viršeliu, daina keičiasi purtant mobilųjį ...

Atsisiųskite „Stellio APK“ iš oficialios svetainės

Paspauskite

Pulsar yra tikrai lengvas muzikos grotuvas (sveria tik 2,8 MB), idealiai tinka senesniems įrenginiams arba turintis labai mažai energijos. Jis turi labai naujausią medžiagų dizaino dizainą ir keletą įdomių funkcijų, tokių kaip a žymų redaktorius, sinchronizuoti su ChromeCast, scrobbling arba geras vidinė paieškos sistema.

Rezultatas „Google Play“.: 4,6 / 5 (25 288 atsiliepimai) | atsisiuntimai: daugiau nei 500 000

Atsisiųskite QR kodo Pulsar muzikos grotuvą - Pulsar muzikos grotuvą Kūrėjas: Rhythm Software Kaina: Nemokama

Raketų žaidėjas

Vienas iš populiariausių muzikos grotuvų, skirtų Android. Lengva naudoti ir gero dizaino, jame yra daugiau nei 30 tinkinimo temų, 5 juostų ekvalaizeris, žymų rengyklė, sinchronizavimas su „ChromeCast“, grojaraščių valdymas, suasmenintas užrakinimo ekranas, suplanuotas išjungimas ir internetinių transliacijų palaikymas, be kitų dalykų.

Rezultatas „Google Play“.: 4,3 / 5 (276 691 atsiliepimai) | atsisiuntimai: Daugiau nei 10 mln

Atsisiųsti QR kodo muzikos grotuvą Kūrėjas: JRT Studio Muzikos grotuvai Kaina: Nemokama

Fonografas

Mes susiduriame su bene geriausiai vertinamu žaidėju vizualinėje dalyje. Jis turi paprastą ir lengvai naudojamą medžiagų dizaino sąsają ir programos spalva keičiasi prisitaikant prie mūsų klausomo albumo viršelio (Be to, kad galima tinkinti numatytąją programos spalvą). Taip pat yra integruota su Last.fm ir jūs galite scrobble, atsisiųsti albumo viršelį, kurio klausomės, informaciją apie atlikėją ir pan.

Rezultatas „Google Play“.: 4,5 / 5 (25 325 atsiliepimai) | atsisiuntimai: daugiau nei 500 000

Atsisiųskite QR kodo fonografo muzikos grotuvą Kūrėjas: Karim Abou Zeid Kaina: Nemokama

BlackPlayer

BlackPlayer tai puikus muzikos grotuvas. Jis turi labai patrauklią sąsają vizualiu aspektu, taip pat jame yra geras funkcijų paketas: 5 juostų ekvalaizeris, dainų skrobavimas, suplanuotas išjungimas ir peržiūrėti ir redaguoti dainų žodžius tarp kitų.

Rezultatas „Google Play“.: 4,5 / 5 (112 747 atsiliepimai) | atsisiuntimai: Daugiau nei 5 mln

Atsisiųsti QR kodą BlackPlayer Nemokama muzikos grotuvas Kūrėjas: FifthSource Kaina: Nemokama

JetAudio

JetAudio yra vienas iš išsamiausių vietinių ir ne transliuojamų muzikos grotuvų. Leidžia leisti praktiškai bet kokio tipo failus (.wav, .mp3, .ogg, .flac, .m4a, .mpc, .tta, .wv, .ape, .mod, .spx, .opus, .wma), ateina su 10 juostų EQ su 32 standartiniais nustatymais, įvairūs garso efektai, žymų rengyklė ir įvairios kitos funkcijos. Tai apima skelbimus, bet jie nėra įkyrūs.

Rezultatas „Google Play“.: 4,4 / 5 (112 164 atsiliepimai) | atsisiuntimai: Daugiau nei 5 mln

Atsisiųskite QR kodo jetAudio HD muzikos grotuvą Kūrėjas: Team Jet Kaina: Nemokama

DoubleTwist

DoubleTwist yra labai paprastas muzikos grotuvas, kuris „Android“ jau daugelį metų ir be galo populiarus. Deja, nors programėlės dizainas visai neblogas, panašu, kad ji kiek atsiliko nuo kitų naujesnių grotuvų, ir nepasiūlo nieko, kas išskirtų ją aukščiau kitų. Geras žaidėjas, kuris atlieka savo darbą. Žinoma, jokių skelbimų (ačiū).

Rezultatas „Google Play“.: 4,3 / 5 (170 891 atsiliepimai) | atsisiuntimai: Daugiau nei 10 mln

Atsisiųsti QR kodą doubleTwist muzikos grotuvas Kūrėjas: doubleTwist™ Kaina: Nemokamas

Shuttle

Puikus muzikos grotuvas lengvas ir intuityvus su gražiu dizainu, paremtu medžiagų dizainu. Tarp jo funkcijų randame 6 juostų ekvalaizerį su boso pastiprinimu, atkūrimą be pauzių, dainų žodžius (įterptus arba sinchronizavus su MusiXmatch), Last.fm skrobavimą ir laikmatį bei kitas funkcijas. Tai visai neblogai!

Rezultatas „Google Play“.: 4,3 / 5 (73 318 atsiliepimai) | atsisiuntimai: Daugiau nei 1 mln

Atsisiųskite QR kodo „Shuttle“ muzikos grotuvą Kūrėjas: SimpleCity Kaina: Nemokamas

Pikselių grotuvas

Pikselių grotuvas analizuoja mūsų klausytas dainas ir siūlo muziką internete pagal mūsų skonį. Palaiko podcast'ai, turi internetinis radijas, jame yra 5 juostų ekvalaizeris, neiškirptos reprodukcijos, žymų rengyklė ir daug kitų funkcijų. Labai rekomenduojamas pritaikymas ten, kur jie yra.

Rezultatas „Google Play“.: 4,3 / 5 (73 318 atsiliepimai) | atsisiuntimai: daugiau nei 500 000

Atsisiųsti QR kodo pikselį – muzikos grotuvas Kūrėjas: Nicola Caferra Kaina: Nemokama

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found