10 geriausių „Android“ skirtų naršyklių – „Happy Android“.

Interneto naršyklė tai viena iš svarbiausių programų bet kuriame įrenginyje. Tinkama naršyklė gali visiškai pakeisti naršymo patirtį, o tiesa ta, kad tai yra beprotiška, yra tūkstančiai „Android“ skirtų naršyklių! Kuris mums liko?

10 geriausių „Android“ naršyklių, suskirstytų pagal tipą

Apskritai dauguma vartotojų naršydami internete naudoja „Google Chrome“, nes dažniausiai daugelyje telefonų ji yra iš anksto įdiegta pagal numatytuosius nustatymus. Tačiau žmogus gyvena ne tik „Chrome“: alternatyva žiniatinklio naršyklėse yra beveik begalinė, kiekviena turi savo žvaigždžių funkciją.

Drąsi naršyklė: geriausia naršyklė su integruota skelbimų blokavimo priemone

„Brave Browser“ yra palyginti nauja naršyklė, išleista 2016 m. Tarp įvairių jos funkcijų turi įmontuotą skelbimų blokatorių, be to, leidžiama blokuoti trečiųjų šalių slapukus ir scenarijus. Jame, be klasikinio inkognito režimo, istorijos, žymių ir kt., galima pasirinkti pasirinktinius nustatymus kiekviename puslapyje.

Atsisiųskite QR kodo „Brave“ naršyklę: greita, saugi ir privati ​​naršyklė Kūrėjas: „Brave“ programinė įranga Kaina: Nemokama

Dolphin naršyklė: geriausia naršyklė su „Flash“.

Dolphin yra naršyklė, kuri kai kuriems vartotojams sukelia tam tikrą atsidavimą. Tarp daugybės funkcijų yra galimybė keisti temas, blokuoti skelbimus, privatus naršymas ir palaikoma „Flash“. Ar tai geriausia naršyklė su įmontuotu „Flash Player“? Tikriausiai. Daugiau nei 50 mln. atsisiuntimų „Google Play“.

Atsisiųskite QR kodo žiniatinklio naršyklę Dolphin Browser Kūrėjas: Dolphin Browser Kaina: Nemokamas

Flynx: geriausia naršyti be interneto ryšio

„Flynx“ yra kita naršyklė, su tikrai novatoriška vartotojo patirtimi. Užuot atidarius visą ekraną, jis rodomas kaip slankusis langas. Tokiu būdu, jei naudojame kitą programėlę, pavyzdžiui, „Facebook“, naršyklę galime atidaryti bet kada iš jos nepalikdami.

Jis siūlo 2 puikias funkcijas: naktinis režimas skaityti naktį, nesugadinant akių, ir galimybę išsaugokite puslapius, kad galėtumėte juos skaityti neprisijungę nereikia prisijungti prie interneto.

Atsisiųskite „Flynx“ QR kodą – protingai skaitykite žiniatinklį Kūrėjas: „InfiKen Labs“ Kaina: Nemokamas

Nuoga naršyklė: geriausia naršyklė žemos klasės „Android“ įrenginiams

Yra lengvų naršyklių, o tada yra Nuoga naršyklė. Ši „Android“ skirta naršyklė efektyvumą vertina kaip sparčiausią iš visų. Tačiau kad tai padarytų, jis turėjo paaukoti tam tikrą vizualinę estetiką. Tarkime, jis nėra pats gražiausias, bet atlieka savo darbą: yra greičiausias. Naršyklė labai rekomenduojama žemos klasės Android telefonams ir seni terminalai – palaiko Android 2.1 ir naujesnę versiją.

Registruokis QR-Code Naked Browser interneto naršyklė Kūrėjas: Feverish Development Kaina: Bus paskelbta

UC naršyklė: greičiausia naršyklė

UC naršyklė dėl duomenų glaudinimo pasiekiamas didesnis įkėlimo greitis. Tai taip pat nėra didžiausias estetinis stebuklas, tačiau jis yra daug gražesnis nei „Naked Browser“. Tai labai populiari naršyklė Kinijoje su milijonais atsisiuntimų ir žaibiškai greitai.

Atsisiųskite QR kodo UC naršyklę – populiarūs vaizdo įrašai Kūrėjas: UCWeb Singapore Pte. Ltd. Kaina: Nemokamas

Opera Mini: geriausia naršyklė duomenims išsaugoti

Man visada labai patiko „Opera“ naršyklė. „Android“ sistemoje yra 2 versijos: klasikinė „Opera“ ir „Opera Mini“. Mini versija skirta sumažinti duomenų suvartojimą Be to, jame yra tokių dalykų kaip išmanusis atsisiuntimas fone, duomenų naudojimo stebėjimas ir skelbimų blokavimo priemonė. Jei norime sutaupyti megabaitų, tai yra gera naršyklė.

Atsisiųskite QR kodo „Opera Mini“ kūrėjų naršyklę: „Opera“ Kaina: Nemokama

Orbot + Orfox: naršyklė su daugiau privatumo

Jei norite naršyti be sekimo, maksimaliai išsaugodami savo privatumą, tikrai svarstėte galimybę naudoti „Tor“ tinklą. Įgaliotasis serveris Orbotas ji naudoja Tor, kad užšifruotų mūsų interneto srautą, o paskui paslepia jį siųsdama per daugybę kompiuterių visame pasaulyje. Užmezgę ryšį, galėsime naudotis Orfox saugiam ir privačiam naršymui. „Orfox“ yra oficiali „Tor“ paslaugos naršyklė „Android“..

Atsisiųskite QR kodo „Orbot Proxy“ su „Tor Developer“: „Tor Project“ Kaina: Nemokama Atsisiųskite QR kodą Orfox Developer: The Tor Project Kaina: Nemokama

„Lightning“ naršyklė: geriausia „Android TV“ naršyklė

„Lightning“ naršyklė skirta tiek telefonams, tiek planšetiniams kompiuteriams, tiek „Android TV“, Tai labai palengvina naudojimą, jei turime vieną iš šių įrenginių. Jis sveria labai mažai ir yra tikrai efektyvus, ypač jei turime įrenginį su Android TV ir labai mažai RAM.

Atsisiųskite QR kodo „Lightning“ naršyklę – žiniatinklio naršyklę Kūrėjas: Anthony Restaino Kaina: Nemokamas

Firefox: labiausiai tinkinama naršyklė

„Firefox“ yra viena iš 3 puikių „Android“ naršyklių. Tai tikrai vardas, kurio negali trūkti jokiame sąraše. Tarp daugybės funkcijų yra galimybė sinchronizuoti žymes, istoriją ir kt. su kompiuteriu, jis palaiko priedus, palaiko Chromecast ir daug kitų dalykų. Viena iš galingiausių ir išsamiausių nemokamų naršyklių rinkoje.

Atsisiųsti QR kodą Firefox: greita, privati ​​ir saugi žiniatinklio naršyklė Kūrėjas: Mozilla Kaina: Nemokama

Chrome: populiariausias iš visų

„Google“ naršyklė „Chrome“ ilgą laiką yra plačiausiai naudojama „Android“.. Jis turi gerą materialaus dizaino dizainą, yra sinchronizuotas su kompiuterio Chrome, yra visiškai integruotas į Android ir turi funkcijų standartiniams ir pažengusiems vartotojams. Daugelis žmonių jį naudoja vien todėl, kad jis yra standartinis ir turi daug RAM sunaudojančios reputaciją, tačiau tiesa ta, kad jis veikia tikrai gerai.

Atsisiųsti QR kodą Google Chrome: greita ir saugi Kūrėjas: Google LLC Kaina: Nemokama

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found