CyanogenMod 14, išsigelbėjimas tiems, kurie negali atnaujinti į Nougat

Kiekviena nauja „Android“ versija, kuri pasirodo gatvėse, visada atlieka tą patį procesą. „Google“ už uždarų durų kuria „gryną“ „Android“ versiją, o ją jau išbandžiusi ir rezultatu patenkinta, išleisti šaltinio kodą . Būtent šiuo metu skirtingi mobiliojo ryšio gamintojai paima šį kodą ir pritaiko bei suasmenina jį darbui su savo terminalais.

Kiekvienas išmanusis telefonas turi savo aparatinės įrangos komponentus ir, kad jis tinkamai veiktų, reikia savo tvarkyklių. Tai daugiau, kiekviena „Android“ versija turi savo minimalius reikalavimus, todėl ne visi terminalai gauna kiekvienos naujos paskelbtos „Android“ versijos naujinimus. Dėl šios priežasties ir dėl to, kad nors terminalai ir atitinka keliamus reikalavimus, gamintojas dažnai negauna kompensacijos arba nėra suinteresuotas investuoti resursų į įrenginį, kurio palaikymą nusprendė nustoti. Tada kūrėjų bendruomenė pradeda žaisti ir paskelbia Android pasirinktiniai ROM. Taigi gausite atnaujintas ir funkcionalias Android versijas išmaniuosiuose telefonuose, kuriuos gamintojas jau pamiršo.

„CyanogenMod 14“ su „Android Nougat“.

Cianogenas yra kūrėjų bendruomenė, kuri visada išsiskyrė švariomis ir efektyviomis „Android“ versijomis. „Cyanogen“ nauja pasirinktinė ROM, pagrįsta „Android 7.0 Nougat“, „CyanogenMod 14“ jau veikia, kaip pranešė „XDA-Developers“. .

Kaip daugelis iš jūsų jau žino, gamintojai patvirtino tik oficialius „Android Nougat“ atnaujinimus savo naujausiuose arba aukščiausios klasės terminaluose. Štai kodėl toks svarbus yra CyanogenMod 14. Su šia nauja versija visi, kurie turi ne itin seną Android terminalą (neketina diegti Nougat ant savo pleistoceno plytos), galės mėgautis Android 7.0.

Ar galiu įdiegti CyanogenMod 14 savo išmaniajame telefone?

Cyanogen jau paskelbė preliminarų sąrašą įrenginių, kurie bus suderinami su CyanogenMod 14. Jei norite sužinoti, ar jūsų telefonas ar planšetinis kompiuteris yra suderinami, tereikia įvesti ČIA ir pažiūrėk.

Bet kaip „CyanogenMod 14“ teikia „Android 7.0“ terminaluose be pakankamai energijos jai palaikyti? Tiesiog bus įtrauktos visos tos funkcijos, kurias palaiko įrenginys, o nepalaikomos. Pavyzdžiui, tokios funkcijos kaip Vulkanas arba aparatinės įrangos šifravimas nebus pridėtas ir voila.

Ar turėčiau įdiegti „CyanogenMod 14“ savo „Android“ įrenginyje?

Atminkite, kad norėdami įdiegti „CyanogenMod 14“, turite išjungti telefoną ir įdiegti pasirinktinį atkūrimą. Jei niekada neprisijungėte prie savo telefono (ir nesidomėjote) arba tiesiog esate patenkinti savo „Android“ versija, tai nebus verta. Bet jei esate vienas iš tų daugelio vartotojų, kuriems liko „Android 7.0“ troškimas, CM14 yra kaip mana iš dangaus.

Jei norite pamatyti šiek tiek CM14, kitame vaizdo įraše galite pamatyti, kaip OnePlus 3 su įdiegta CyanogenMod 14:

Kaip apie CyanogenMod 14? Ar norėtumėte tai išbandyti savo terminale?

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found