Saugykla debesyje: 8 MEGA alternatyvos – „The Happy Android“.

Prieš 3 dienas suveikė žadintuvas: Kim Dotcom paskelbė apie tai socialiniame tinkle „Twitter“. Mega debesų saugyklos paslauga nenaudoja mokėjimo procesorių 2 metus, vadinasi, tiek laiko neuždirbote minimalių pajamų. Be to, dabartinis „Megos“ „savininkas“ Billas Liu yra ieškomas ir gaudytas Kinijoje, o tai nieko gero nežada.

Susidūrę su galimu „Mega“ uždarymu, laikas pasidaryti atsarginę visų, ką turime jų serveriuose, kopiją ir pradėti ieškoti naujų alternatyvų. „Mega“ siūlomas atsisiuntimo greitis yra tikrai neįtikėtinas, tačiau Ieškodami pakaitalų turime atsižvelgti į kitus veiksnius, tokius kaip informacijos saugumas, patikimumas ar saugojimo kaina. tuo atveju, jei nenorime apsiriboti vien tik turinio atsisiuntimu. Jei Mega išnyks, kokias kitas paslaugas galime naudoti kaip alternatyvą?

SaberCat

„SaberCat“ yra geras debesies saugojimo įrankis. Jis siūlo 5 GB vietos ir labai gerą įkėlimo ir atsisiuntimo greitį. Labai paprasta naudoti, turi tą „wordpress style“ aromatą, kurį aš vadinu, atskirtos erdvės ir viskas labai aišku. Tai taip pat leidžia užsiregistruoti savo Twitter, Facebook, Google ar AOL paskyroje. Svarbūs duomenys, jei esate vienas iš tų, kuriuos jau pradeda slėpti tvarkomų vartotojų ir slaptažodžių skaičius.

ZippyShare

„ZippyShare“ neriboja įkeliamų failų skaičiaus, tačiau riboja kiekvieno failo įkėlimo dydį iki 200 MB. Sakytume, kad ši paslauga pasižymi taupumu: viskas, ką įkeliate, automatiškai ištrinama po 7 dienų. Jo dizainas yra šiek tiek pasenęs, bet kitu atveju tai gali būti geras laikino failų bendrinimo įrankis. Registracija nereikalinga.

Uploaded.net

Jame yra 2 GB saugyklos vietos (be „galiojimo datos“, jei registruojatės kaip vartotojas). Galite gauti aukščiausios kokybės paskyrą, kad padidintumėte atsisiuntimo greitį, taip pat galite išsinuomoti kitų tipų paskyras, jei reikia padidinti saugyklos vietą. Standartinis atsisiuntimo greitis (nemokamas) yra mažas ir paprastai neviršija 75 Kb / s

Mediafire

„Mediafire“ tikriausiai yra geriausia alternatyva, jei „Mega“ dingtų. Jis egzistuoja jau daugelį metų ir yra paprastas naudoti bei atsisiųsti. Paprastai jos atsisiuntimo greitis yra geresnis nei kitų panašių paslaugų, nors jei norite atsisiųsti didelius failus, juos tikrai reikės padalyti į dalis.

4 Bendrinamas

Kita svetainė, skirta dalytis failais, kurią tikrai žinosite, jei kada nors atsisiuntėte piratiškų dalykų. Kaip saugojimo paslauga, ji siūlo 10 GB nemokamai ir 100 GB, jei mokate 10 USD per mėnesį. Jame yra daug skelbimų, o tai yra visiškai įprasta tokio tipo svetainėms (nuo reklamos visada reikia vengti, tai neišvengiama). Jo pagrindiniame puslapyje taip pat yra skyrius, kuriame galite pamatyti ir atsisiųsti, ką dalijasi kiti 4Shared vartotojai, todėl privatumas 0.

HighTail

Anksčiau žinomas kaip YouSendIt, jis leidžia atsisiųsti failus, kurių didžiausias dydis yra 250 MB ir 2 GB saugyklos vietos. Kita vertus, mokama versija siūlo neribotą vietą ir maksimalų 10 GB dydį kiekvienam failui. Neklauskite manęs kodėl, bet tai gana populiari paslauga verslo pasaulyje (man pačiam kelis kartus teko padėti vartotojams, turintiems problemų atsisiunčiant failus iš YouSendIt. Ne tai, kad tai buvo interneto problema, bet būtent įmonės dažnai „apriboja“ tokio tipo atsisiuntimus).

SendSpace

Nemokama versija turi 300 MB failo dydžio apribojimą, kuris pašalinamas per 30 dienų nuo įkėlimo, o greitis paprastai yra mažesnis nei 100 MB / s. Nebent gausite „Premium“ paslaugą už 10 USD, tokiu atveju galėsite atsisiųsti daug didesniu greičiu ir turėti 100 GB per mėnesį įkėlimo be galiojimo pabaigos apribojimo ir 4 GB failo dydžio.

Depozito failai

Dar viena sena pažintis pasaulyje. Ji turi apgaulingos paslaugos reputaciją, tačiau tiesa ta, kad daugeliu atžvilgių ji nesiskiria nuo konkurentų. Maksimalus failo dydis 10 GB ir neribota vieta laisvuoju režimu. Didelis „DepositFiles“ trūkumas yra tas, kad jei atsidėsite turinio įkėlimui, jei po 90 dienų neįkelsite jokio naujo failo, jūsų failai bus ištrinti.

Tiesa ta, kad „DepositFiles“ priekis traukia negražiai

O ką manote?Kokia jūsų mėgstamiausia „Mega“ alternatyva?

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found