Kaip užblokuoti savo kaimyno „WiFi“? - Laimingas Android

Kai kurie dalykai šiame gyvenime yra tiesiog neišvengiami. Pavyzdžiui, vykti į kelionę į Las Vegasą ir susituokti su pasimetusiu faršu, turėti pliką vyrą vilkolakių šeimoje ar būti pašauktam tapti populiarios žiuri nariu. Nors blogiausia yra turėti kaimyną Wi-Fi signalas yra toks stiprus, kad dėl to jūsų namų belaidis tinklas tampa nenaudingas.

Tiesa ta, kad „WiFi“ ryšių valdymas daugeliu atvejų gali būti varginantis. Ypač kai esi įsitikinęs, kad kaimyno signalas tave pasiekia geriau nei tavo paties.

Mano kaimyno WiFi per galingas: ar galiu jį kaip nors užblokuoti?

Žinoma! Mums tereikia pasikalbėti su kaimynu, pažiūrėti, kurios sienos dalijasi 2 namais, ir tas sienas iki viršaus užpildyti cementu. Arba dar geriau, nustatykite tas sienas ir pakabinkite ant jų krūvą veidrodžių (Pastaba: veidrodžiai yra puikus elektromagnetinių trukdžių šaltinis).

Anekdotai, yra daug statybinių medžiagų, kurios gali trukdyti laisvam WiFi signalų srautui. Būtų įdomu pagalvoti, jei ateityje nuspręstume pertvarkyti butą ar pakeisti namą. Taip pat galėtume pasirinkti nudažyti sienas anti-wifi dažais (taip, jie egzistuoja!), Nors tiesa, šis paskutinis būdas atrodo labiau apgaulė nei bet kas kitas. Mes netgi galėtume paversti savo grindis milžiniška Faradėjaus dėže! Bet čia jau galime peržengti sveiko proto ribas...

Jei ieškome realaus sprendimo blokuoti kaimyno WiFi, nes tai turi įtakos mūsų belaidžio ryšio signalo greičiui ir prieinamumui, galime išbandyti šiuos veiksmus.

Įdiekite nemokamą programą, kuri nuskaito aplink jus esančius WiFi signalus

Jei manome, kad kaimyno WiFi signalas mums kelia problemų, pirmiausia turime jį patikrinti. Norėdami tai padaryti, galime įdiegti tokią programą kaip WiFi analizatorius, su kuria galime išmatuoti visų WiFi tinklų galią kurie ateina į mūsų namus.

Ši programa leidžia sužinoti, kurie kanalai yra labiausiai prisotinti ir kiekvieno signalo galia.

Daugeliu atvejų tikėtina, kad tikrindami kaimyno Wi-Fi stiprumą suprasime, kad jų signalas yra silpnesnis nei mūsų. Tai būtų šiek tiek suprantama, atsižvelgiant į tai, kad esame ties jos diapazono ribomis.

Nebent, taip, mūsų kaimynas yra įrengęs prieigos tašką arba WiFi kartotuvą ant bendros sienos. Tokiu atveju turėsime pagrindo labai pasipiktinti.

Pasikalbėkite su savo kaimynu

Jei neturime kito pasirinkimo, galime pasibelsti į savo brangaus kaimyno duris ir pabandyti su juo pasikalbėti.

  • Jei turite tokį stiprų signalą, kad jis pasiekia mūsų butą, tai reiškia, kad jūsų namuose yra daugiau nei pakankamai Wi-Fi aprėpties. Galime paprašyti jūsų patikrinti maršrutizatoriaus konfigūraciją ir reguliuoti emisijos galią (Tai yra koregavimas, kurį galime rasti kai kurių maršrutizatorių konfigūracijos skydelyje po antrašte "Perduoti galią”).
Parinktis „Perdavimo galia“ paprastai rodoma belaidžio ryšio nustatymuose.
  • Taip pat galime maloniai to paprašyti perkelkite maršrutizatorių į centrinę patalpą. Priklausomai nuo jūsų laidų konfigūracijos, tai gali būti daugiau ar mažiau įmanoma. Jei taip pat pasakysime, kad tai padarius jūsų „Wi-Fi“ signalas pasieks visus jūsų namo kampus su ta pačia galia, galite to imtis noriai.
  • Jei kaimynas atmeta šiuos 2 sprendimus, visada galime paprašyti jo nekainuos paslaugos: pakeisti transliacijos kanalą. Tokiu būdu galime sukonfigūruoti savo Wi-Fi per kitą kanalą, kad jūsų maršrutizatorius netrukdytų mūsų. Tai būtų idealus sprendimas ir padėtų tiek jūsų, tiek mūsų signalui sugyventi taikiai ir darniai.
Kanalas paprastai yra „automatinis“. Iš belaidžio maršrutizatoriaus nustatymų galime jį pakeisti ir palikti fiksuotą kanalą.

Geriausia gynyba yra geras puolimas

Jei tai neišsprendžia mūsų problemų, visada galime apsisukti ir kovoti. Įsigykite kelis WiFi kartotuvus (naudoju TP-Link N300 ir jis puikiai veikia) ir padidinti savo WiFi galią taip, kad su tavimi susidoroti turi tavo kaimynai.

Kita išeitis gali būti sukonfigūruoti kuo daugiau įrenginių per 5G (jei turime maršrutizatorių, kuris transliuoja abiem 2,4G / 5G juostomis) ir melstis, kad kaimynas nesinaudotų tuo pačiu transliacijos kanalu. Jei bus įvykdytos tinkamos sąlygos, galime pasiekti labai gerą greitį ir ryšį.

Trumpai tariant, geriausia pasikalbėti su kaimynu ir derėtis dėl WiFi relės kanalų. Jei dar palydėsime su WiFi stiprintuvu ar kartotuvu (jų rasime už kiek daugiau nei 20 eurų), be jokios abejonės problemą turėsime daugiau nei išspręsta.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found