„Yepo 737S“ nešiojamas kompiuteris apžvalgoje: 13 colių „Ultrabook“ su „Windows 10“ už mažiau nei 200 USD

Yra žmonių, kurių Kinijos prekės ženklai neįtikina dėl labiau nei įprastai būdingo įpročio kopijuoti populiariausių gaminių dizainą. Mobiliojoje telefonijoje tai yra kažkas, ką mes įpratę matyti kasdien. Daugelis įmonių nusprendžia apsieiti be savo dizaino ir sumažinti naudą, kad kuo labiau pakoreguotų galutinę kainą. Tai gera rinkodaros technika, kuria jie sugeba atsispirti dideliems prekių ženklams. Nešiojamųjų kompiuterių rinkoje originalumas yra dar rečiau paplitęs, todėl daugelis nusprendžia tiesiogiai imituoti sėkmingus dizainus ir idėjas, kurių veiksmingumas nekelia abejonių. Tai yra Yepo ir jo naujo nešiojamojo kompiuterio atvejis:Šiandienos apžvalgoje analizuosime „Yepo 737S“ – 13 colių ultrabooką, kurio dizainas labai panašus į „MacBook Air“, tačiau su dideliu skirtumu: jo kaina – apie 200 USD (keisti 182 eurus).

Yepo 737S nešiojamojo kompiuterio apžvalga

Yepo Tai prekės ženklas, kovojantis daugelį metų. Įkurta m 1998, ši Azijos įmonė visada buvo siejama su planšetinių kompiuterių pasauliu ir modeliu Yepo 737S Tai pirmasis jo bandymas įsitvirtinti nešiojamųjų kompiuterių rinkoje.

Dizainas ir apdaila

Kas čia ryškiausia Yepo 737S yra jo neįtikėtinas panašumas į jį MacBook Air. A ultrabook su aliuminio važiuoklė, tikrai lieknas, su tik 18 mm storio ir 1,25 kg svorio. Gale galime įvertinti apšviestas logotipas Yepo, aiškiai užsimindamas apie minėtą Apple nešiojamąjį kompiuterį.

Be to, šis ultrabook turi turtingą 13 colių IPS ekranas ir Full HD 1920 × 1080 raiška. Geras ekranas, galintis patenkinti pačius reikliausius poreikius.

Galia ir našumas

Kalbant apie aparatinės įrangos komponentus, Yepo 737S ateina apsirengęs Windows 10 ir turi procesorių IntelAtom x5-Z8300 keturių branduolių, veikiančių 1,84 GHz dažniu. Kartu su Intel CPU randame a 4 GB DDR3L RAM ir vienas Flash atmintis su 64 GB talpa (išplečiama naudojant SD kortelę). Kalbant apie bateriją, šis ultrabook turi energijos atsarginę kopiją 8000 mAh, kuris suteiktų autonomiją iki 8 valandų.

Prievadai ir jungtys

Kadangi toks plonas nešiojamas kompiuteris, dauguma jungčių yra galinėje šonų dalyje. Atmesti 2 USB 2.0 prievadai (tai bus puiku norint prijungti gerą išorinį standųjį diską ir gauti šiek tiek daugiau atminties), a Mini HDMI išvestis vaizdo įrašams, prievadas ausines, kortelių skaitytuvas ir internetinė kamera.

Kalbant apie mūsų turimo įrenginio ryšį 802.11n WiFi ryšys ir Bluetooth4.0.

Kaina ir prieinamumas

The Yepo 737S ji turi kainą $209.99, bet kitame GearBest blykstės pasiūlyme galime jį gauti daugiau nei įdomiai 193,99 USD, keisti apie 172,65 euro.

Trumpai tariant, mes susiduriame su nešiojamu kompiuteriu, kuris gali būti puikus naudoti klasėje, dirbti biure ir laisvai naršyti internete. O kaip dėl dizaino, aiškiai pagerbiant / imituojant „MacBook Air“, šis ultrabook negali būti patrauklesnis.

Ką manote apie Yepo 737S? Jei norite pabendrauti ir pareikšti savo nuomonę šia ir bet kuria kita susijusia tema, nedvejodami rašykite komentarų laukelyje.

GearBest | Pirkite Yepo 737S

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found