„Netflix“: kaip išspręsti garso sinchronizavimo problemas

Ar kada nors žiūrėjote filmą „Netflix“ ir staiga supratote, kad garsas neatitinka to, kas rodoma ekrane? Garso sinchronizavimo problemos Tai nėra tik nuplėštų programų ar serijų ar abejotinos kokybės klausimas. Net tokiose svarbiose platformose kaip Netflix galite susidurti su tokio tipo problemomis.

Tiek, kad pati „Netflix“ atsižvelgia į tai, kad šios klaidos gali būti padarytos natūraliai. Garso atsilikimas niekada nėra malonus, o matymas, kaip aktoriaus lūpos nukrypsta nuo garso, gali erzinti net pavyzdingiausią publiką.

Aš asmeniškai galiu susidoroti su nedidele garso sinchronizavimo klaida, jei tik kelias milisekundes. Bet, pavyzdžiui, mano merginai tai yra kažkas, kas ją visiškai pašalina iš filmo. Teisingai. Bet pereikime prie esmės, ar tai galima pataisyti, ar ne?

Kaip išspręsti „Netflix“ garso ir vaizdo sinchronizavimo problemas

Peržiūrėję pačios „Netflix“ rekomendacijas ir iš kelių vartotojų, kurie turėjo šią problemą internete, iš esmės suprantame du dalykus.

  • Problemą gali sukelti tik:
    • Serialo / filmo, kurį žiūrime, nesėkmė.
    • Įrenginio, kurį naudojame norėdami pasiekti „Netflix“, gedimas.
  • Jei klaida nėra mūsų įrenginyje, nieko negalime padaryti.

Turėdami tai omenyje, norėdami ištaisyti „Netflix“ garso ir vaizdo sinchronizavimo klaidas, turime vadovautis šiomis gairėmis.

1 # Peršokti arba iš naujo paleisti atkūrimą nuo pradžios

Kartais, kai darome a Pirmyn arba a Atsukti Jei norite praleisti dalį žiūrimo turinio, gali būti, kad garsas nėra tinkamai sinchronizuotas ir bus prarastas.

Iškilus tokio tipo problemai, įvyksta paprasčiausias sprendimas atkūrimo metu atlikdami nedidelį šuolį pirmyn arba atgal. Jei tai neišsprendžia problemos, taip pat galime pabandyti paleiskite pavadinimą iš naujo nuo pradžios.

2 # Pabandykite paleisti kitą serialą ar filmą

„Netflix“ jau mus tai perspėja kai kurie pavadinimai gali būti neteisingai įkelti į platformą arba juose gali būti klaidų. Tai nėra įprasta, bet taip gali būti. Todėl pirmiausia turime galvoti apie tai, kad problema yra kilme (filmas / serialas / dokumentinis filmas), o ne paskirties vieta (mūsų grotuvas ar televizorius).

Greičiausias būdas patikrinti yra paleisti bet kokį kitą platformos turinį. Jei matome, kad likusios serijos ar filmai tinkamai sinchronizuoja garsą, vienintelis dalykas, kurį galime padaryti, yra pranešti „Netflix“, kad tai ištaisytų.

Norėdami tai padaryti, turime eiti į puslapį Peržiūros veikla ir pranešti apie problemą, susijusią su žiūrimu pavadinimu. Tai nėra didelė paguoda, bet jei tai yra naujausias serialas ar sėkmingas filmas, tikrai įmonė pasirūpins kuo greičiau jį sutvarkyti (dėl sąskaitos, kurią jis jums atneš).

3 # Iš naujo paleiskite įrenginį

Kai visame turinyje yra garso / vaizdo sinchronizavimo klaidų, viskas rodo, kad problema yra mūsų įrenginyje. Jei taip, geras perkrovimas laiku gali būti tiesioginis mūsų galvos skausmo sprendimas.

„Netflix“ teigimu, geriausias atstatymo būdas būtų toks:

  • Dekoderis: Atjunkite kabelių dėžutę nuo kabelių dėžutės 2 minutėms, vėl prijunkite ir bandykite dar kartą.
  • Išmanusis televizorius: 3 minutėms atjunkite televizorių iš elektros lizdo. Kai maitinimas vis dar atjungtas, paspauskite ir 5 sekundes palaikykite maitinimo mygtuką, kad išimtumėte likusį televizoriaus maitinimą. Tada vėl įjunkite televizorių ir patikrinkite „Netflix“.
  • Kiti įrenginiai: kaip ir ankstesniais 2 atvejais, kelioms minutėms atjunkite įrenginį nuo maitinimo šaltinio ir bandykite dar kartą.

O kas, jei nė vienas iš šių dalykų neveikia? Kiti patikrinimai, kuriuos taip pat galime atlikti

Tai, ką iki šiol matėme, yra standartiniai sprendimai, kurie turėtų veikti daugumai vartotojų. Tačiau gali būti ir kitų veiksnių, trukdančių garso ir vaizdo įrašams veikti kartu.

Televizoriaus vaizdo signalo skleidimo vėlavimas

Kai kurie televizoriai ir išmanieji televizoriai užtrunka šiek tiek laiko, kad apdorotų kiekvieną kadrą ir pagerintų vaizdo kokybę. Dėl to garsas atkuriamas prieš išleidžiant apdorotą vaizdą ir sukuriant pirmiau minėtą delsą.

Norėdami atmesti, kad tai yra problema, pakeiskite televizoriaus ekrano režimą į "Žaidimo režimas"Arba"Žaidimo režimas“. Šis nustatymas turėtų pašalinti vaizdo apdorojimą, kuris sukelia vėlavimą.

A/V imtuvo arba namų kino problemos

Jei žaidžiame „Netflix“ iš įrenginio, prijungto prie televizoriaus, bet turime prijungtų ir kitų daugialypės terpės įrenginių, tai rekomenduojama patikrinkite kitus įrenginius.

Pavyzdžiui, jei taip pat turime DVD ar „Blu-ray“ grotuvą, paleiskite filmą ir pažiūrėkime, ar problema išlieka.

Jei tai nepasikartos, bent jau mes sutelksime dėmesį į problemą. Priešingu atveju problema kils dėl televizoriaus arba mūsų A / V imtuvo, namų kino ar garso įrangos.

Kai kurie A / V imtuvai linkę į tai atsižvelgti ir leidžia ranka sureguliuokite garso ir vaizdo sinchronizavimą.

Norėdami tai padaryti, galime akimis apskaičiuoti uždelstas milisekundes arba naudoti šį praktišką vaizdo įrašą:

Daugelis išmaniųjų televizorių leidžia leisti „YouTube“ vaizdo įrašus, todėl tereikia leisti vaizdo įrašą televizoriuje, kad apskaičiuotume delsą milisekundėmis arba fps.

Iš naujo įdiekite „Netflix“ programą

Kita galima išeitis iš problemos yra per iš naujo įdiekite „Netflix“ programą. Jei naudojame TV Box, kompiuterį, Android įrenginį, iOS ar Playstation, pateikdami keletą pavyzdžių, visada galime pašalinti programą.

Jei problema kilo dėl talpykloje esančio ar sugadinto failo, iš naujo įdiegus „Netflix“, problema gali būti išspręsta.

Kyla problemų dėl signalo kokybės?

Galiausiai, jei naudojame „Netflix“ su savo išmaniuoju telefonu ar asmeniniu kompiuteriu, taip pat galime pabandyti atsisiųsti serialą / filmą ir žiūrėti jį neprisijungę. Jei tai išspręs problemą, gedimas bus sraute, gal turime per silpną interneto ryšį? Tada pabandykime prisijungti prie galingesnio WiFi arba laidinio tinklo lizdo.

Ir tai visi mano draugai. Jei žinote kokį nors kitą metodą arba patikrinkite, kaip išspręsti garso sinchronizavimo klaidas „Netflix“, nedvejodami palikite savo indėlį komentarų srityje.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found