8 puikūs būdai pakeisti seną „Android“ telefoną – „Happy Android“.

Jei pagaliau nusprendėte pakeisti telefoną, sveikiname! Ar jau pagalvojote, ką daryti su savo senuoju terminalu? Užuot laikę jį stalčiuje iki laiko pabaigos, galbūt norėsite jį parduoti, bet nebent tai yra aukščiausios klasės ar palyginti šiuolaikiškas mobilusis telefonas, tikėtina, kad jie jums neduos daug pinigų. tai. Tai kodėl tau jo neieškojus skirtingą naudingumą o jūs jį perdirbate, kad gautumėte daugiau naudos? Bent jau visada bus geriau, nei kad jis šalia rinktų dulkes.

Tiesą sakant, šiandieniniai išmanieji telefonai vis dar yra maži kompiuteriai, turintys didelę apdorojimo galią, daug vietos saugykloje ir gerą kamerą. Naudojimo galimybės yra beveik begalinės, o ribas nustato tik mūsų vaizduotė ir noras padažyti ir „susitepti rankas“.

1. Paverskite savo seną Android į internetinę kamerą

Šiais laikais vaizdo konferencijų programos, tokios kaip Zoom, Skype ar Google Meet, tapo nepakeičiamu bendravimo įrankiu. Vienas geriausių būdų įkvėpti senajam „Android“ naujam gyvenimui – paversti jį žiniatinklio kamera arba vaizdo pokalbių įrankiu.

Viena vertus, „Skype“ tipo aplikacijos puikiai veikia su „Wi-Fi“, todėl mobiliajame telefone net nebūtina turėti SIM kortelės. Ir jei norite žengti dar vieną žingsnį, taip pat galite paverskite savo telefoną kompiuterio interneto kamera. Juk išmaniųjų telefonų kameros paprastai yra daug geresnės kokybės nei dauguma kompiuterių internetinių kamerų.

2. Paverskite savo mobilųjį telefoną „Nintendo Game Boy“.

Jei jums patinka klasikiniai vaizdo žaidimai, tikrai būsite įdiegę retro emuliatorių, skirtą „Android“. Idėja yra puiki, nes galime prijungti „Bluetooth“ žaidimų pultą ir žaisti taip, tarsi tai būtų nešiojama konsolė (asmeniškai aš nesu tokio tipo žaidimams jutiklinio ekrano naudojimo gerbėjas).

Tačiau vis tiek galime žengti dar vieną žingsnį ir prijungti seną „Android“ prie a „Hyperkin SmartBoy“ mobilusis įrenginys. Ryšys užmezgamas per USB C prievadą ir leidžia išmanųjį telefoną paversti visaverčiu Game Boy arba Game Boy Color, turinčiu kasečių angą ir viską. Aukščiausia retro patirtis!

3. Paverskite „Android“ išmaniuoju „Google Home“ garsiakalbiu

Atnaujinti savo mobilųjį telefoną paverčiant jį „Google Home“ garsiakalbiu yra lengviausias dalykas pasaulyje ir nereikia įdiegti jokios papildomos programėlės. Pakanka, kad turime „Android“ versiją, suderinamą su „Google Assistant“, kuri priima „OK Google“ komandas. Tada sinchronizuokite mobilųjį telefoną su „Bluetooth“ garsiakalbiu ir įsitikinkite, kad jie visada lieka įjungti. Geriausias būdas turėti „Google Home“ asistentą neišleidžiant 99 eurų, kurių vertas oficialus „Google“ garsiakalbis.

4. Pasinaudokite savo Android kaip universalaus nuotolinio valdymo pulteliu

Jie jau pasakė „Žiedų valdove“: „Komanda juos visus pritraukti ir pririšti prie tamsos“ ar panašiai... Jei jūsų senasis „Android“ turi infraraudonųjų spindulių jutiklį, galite jį naudoti kaip nuotolinio valdymo pultas televizoriui. Jums tereikia įdiegti nemokamą programą, pvz TV nuotolinio valdymo pultas arba Anymote ir pradėkite tai daryti.

Tačiau to nėra, nes taip pat galite įdėti kitas programas, pvz., Vieningas nuotolinio valdymo pultas dėl valdyti kompiuterį nuotoliniu būdu per Wi-Fi arba Bluetooth. Arba netgi įdiekite programą, pvz., Universalus nuotolinio valdymo pultas, ir sinchronizuokite mobilųjį telefoną, ne tik televizorių, bet ir kitus įrenginius, tokius kaip projektoriai, oro kondicionieriai, DVD / BluRay grotuvai, namų kinas ir kt.

5. Naudokite savo mobilųjį telefoną kaip vaizdo stebėjimo kamerą

Kitas dažniausiai naudojamas pasenusio išmaniojo telefono naudojimas yra paverskite jį namų apsaugos kamera. Jei namuose turime mažų vaikų ir norime, kad jų kambarys būtų stebimas, arba norime įsidiegti IP kamerą, kad galėtume matyti savo namus, portalą ar bet kurią kitą vietą, net kai esame darbe, tai puikus pasirinkimas .

Viskas, ką turime padaryti, tai įdiegti nemokamą programą kaip IP internetinė kamera ir po poros minučių turėsime kamerą, kurią galėsime žiūrėti iš savo namų Wi-Fi arba prisijungę prie interneto iš bet kurios planetos vietos.

Prieiga prie transliacijos yra tikrai praktiška ir paprasta naudoti

Daugiau informacijos, kaip sukonfigūruoti vaizdo stebėjimo kamerą, rasite ŠIAME ĮRAŠE.

Galiausiai paminėkite, kad taip pat galime naudoti tokią programą kaip Miega, specializuojasi kūdikio stebėjimo srityje. Nepameskite to iš akių!

6. Naudokite telefoną kaip belaidę pelę

Įsivaizduokite, kad jūsų kompiuterio pelė sugedo ir neturite atsarginių. Kol laukiate, kol atsidarys artimiausia kompiuterių parduotuvė arba kol gausite „Amazon“ užsakymą, galite tęsti darbą naudodami seną „Android“. Įdiekite tokią programą kaip Nuotolinė pelė arba Nuotolinė nuoroda ir per kelias sekundes savo mobiliojo telefono ekranu galėsite naudotis taip, lyg tai būtų belaidė pelė per wifi.

Retkarčiais naudodamas tokio tipo įrankius galiu jus patikinti, kad patirtis neprilygsta tikros pelės, tačiau jos puikiai atlieka savo darbą ir gali išgelbėti mus ne vieną išgąstį, susidūrus su paskutinės minutės nenumatytais įvykiais. Nepamiršk to!

Susijęs įrašas: Kaip naudoti išmanųjį telefoną kaip kompiuterio pelę

Veikia tiek per WiFi, tiek per Bluetooth

7. Paverskite savo mobilųjį telefoną muzikos grotuvu

Prieš daugelį metų įrenginiai, tokie kaip „iPod“, buvo prabangūs gaminiai, tačiau šiandien bet kuris mobilusis telefonas gali saugoti tūkstančius ir tūkstančius dainų ir neštis jas ten, kur norime klausytis muzikos. Kelyje. Net patys šlykščiausi ir plastikiškiausi mobilieji telefonai turi daugiau funkcijų nei legendinis nešiojamasis grotuvas, kurį „Apple“ išleido 2001 m.

Ištrinkite visus asmeninius duomenis, suformatuokite „Android“ mobilųjį telefoną ir įdiekite mėgstamas daugialypės terpės programas. Prijunkite įrenginį prie „Bluetooth“ garsiakalbių arba įdėkite ausines ir mėgaukitės mėgstamais atlikėjais bet kada ir bet kur. Žemiau galite pažvelgti į kai kuriuos geriausius „Android“ garso ir vaizdo grotuvus:

  • 10 geriausių „Android“ vaizdo grotuvų
  • 10 geriausių muzikos grotuvų, skirtų Android

8. Naudokite savo seną mobilųjį telefoną kaip nuotraukų parduotuvę

Nuotraukos užima vis daugiau vietos saugykloje, todėl geras būdas senam mobiliajam telefonui įkvėpti naujos gyvybės – naudoti jį kaip bagažinės ar nuotraukų parduotuvė. Galų gale būtų gaila praleisti 32, 64 arba 128 GB vidinės vietos, kurią sudaro dauguma dabartinių mobiliųjų telefonų. Kažkas, kas gali būti naudinga atlaisvinant vietos naujajame mobiliajame telefone.

Taip pat galime pasinaudoti galimybe nuvežti į seną mobilųjį kempingą ar į tokias vietas kaip paplūdimys ir nusifotografuoti nesibaimindami, kad į jį pateks vandens ar jį sugadins nepageidaujamas smūgis.

Ar žinote kitų alternatyvių naudojimo būdų, kaip pakartotinai panaudoti seną mobilųjį telefoną ir suteikti jam gyvybės? Jei taip, nedvejodami apsilankykite komentarų skiltyje.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found