„Macroroid“ mokymo programa: kaip sukurti makrokomandas ir suplanuotus veiksmus „Android“ – laimingas „Android“.

Makroroidas yra viena iš tų programų, kurios turėtų būti standartinės Android. Šios nuostabios programos dėka galime sukurti makrokomandas ir automatizmus mūsų įrenginyje, kad galėtumėte jį suasmeninti ir išnaudoti visas jo galimybes. Naudodami Macrodroid galime padaryti bet ką: nuo prašymo telefono garsiai perskaityti pranešimus iki skambučio nutraukimo, jei apverčiame terminalą aukštyn kojomis. Visas galimybių pasaulis po ranka.

Šios dienos įraše Parengsime nedidelę pamoką, kaip naudotis Macrodroid kad galėtumėte pamatyti, kaip tai veikia, ir iš ten galite kurti savo makrokomandas ir užprogramuotus veiksmus.

„Macroroid Tutorial“: nurodo veiksmą pradėti

Būtent tai ir yra makrokomandos: aktyviklio detalizavimas (taip pat vadinamas aktyvatorius), dėl kurių bus atlikti tam tikri veiksmai. Tai kažkas panašaus, kaip pasakyti sistemai "Jei taip atsitiks, padarykite tai dar kartą”.

Taip mes galime sukurti suplanuotus veiksmus arba užduotis, kurios veiks tol, kol turėsime atitinkamą makrokomandą aktyvuota Macrodroid. Nemokama programos versija leidžia naudoti vienu metu daugiausiai 3 makrokomandos.

Macrodroid suteikia galimybę naudoti abu jau sukurti šablonai kaip pridėti mūsų pačių kūryba.

Macrodroid šablonai

Tiems, kurie nenori daug galvoti arba negali užprogramuoti konkrečios makrokomandos, Macrodroid siūlo daugybę jau sukurtų makrokomandų šablonų. Atminkite, kad kai kurioms makrokomandoms reikia root teisių, taigi, jei jūsų įrenginys nėra įsišaknijęs, venkite tokių makrokomandų.

Jau sukurtų šablonų sąraše yra daug tikrai naudingų:

  • Pakratykite, kad pasidalintumėte nuotrauka.
  • Įspėjimas apie išsikrovusią bateriją.
  • Leiskite mediją prijungę ausines.
  • Apverskite aukštyn kojomis, kad atmestumėte skambutį
  • Skaitykite pranešimus garsiai
  • Įjunkite žibintuvėlį purtydami.
  • Nufotografuokite, jei kas nors du kartus neteisingai įvedė atrakinimo kodą, ir atsiųs jums el. paštu (nuotrauka vagiui).
  • Įrašykite pokalbį, jei apverčiame įrenginį (šnipinėjimo įrašymas).
  • Automatizuoja WiFi ryšį ir jį išjungia, jei ekranas išjungtas ilgiau nei 5 minutes.

Tai yra keletas pavyzdžių, tačiau galime rasti visokių makrokomandų, sukurtų tiek kūrėjų, tiek Macrodroid bendruomenės.

Jei norime naudoti bet kurį iš šių šablonų, tereikia eiti į "Šablonai”, pasirinkite norimą makrokomandą ir suaktyvinkite jį spustelėdami + piktogramą.

Turime nepamiršti, kad tai yra šablonai, kaip šis kad kai kuriais atvejais teks keisti kai kuriuos makrokomandos duomenis kad jis veiktų pagal mūsų skonį.

Jei norite atsisiųsti daugiau makrokomandų Macrodroid forumas Rasite daug kitų bendruomenės sukurtų automatizacijų.

Kaip sukurti naują makrokomandą

Kiekvieną makrokomandą sudaro 3 fazės:

  • Trigeris arba trigeris: makrokomandos paleidimo sąlyga.
  • Veiksmai: veiksmai, kuriuos reikia atlikti, jei sąlyga įvykdoma
  • Apribojimai: makrokomanda bus vykdoma tik tuo atveju, jei bus laikomasi nustatytų apribojimų.

Nustatykite gaiduką

Pirmasis žingsnis yra nustatyti trigerį. Sąlyga, kuri įvykdžius bus ta, kuri paskatins kitus veiksmus. Macrodroid siūlo begalinį aktyviklių skaičių.

Šiame pavyzdyje mes sukursime makrokomandą, kuri sukuria kaskart papurtant telefoną įsijungia žibintuvėlis.

Taigi, pirmas dalykas, kurį padarysime, yra pasirinkti trigerį "Sukratykite įrenginį”.

Nurodo veiksmus, kurių reikia imtis

Dabar atėjo laikas nustatyti, kurie veiksmai bus suaktyvinti kaip trigerio pasekmė. Šio skyriaus siūlomos galimybės yra labai plačios. Taip pat turėkime omenyje, kad į sąrašą galime įtraukti daugiau nei vieną veiksmą, o tai suteikia galimybę sukurti tikrai sudėtingas makrokomandas.

Tokiu atveju pasirinksime "Žibintuvėlis įjungtas/išjungtas”.

Norėdami tęsti, spustelėkite simbolį „V“.

Patikrinkite apribojimus

Paskutiniame makrokomandos kūrimo etape turėsime galimybę nustatyti apribojimus. Makrokomandas bus vykdomas tik tuo atveju, jei bus įvykdyta apribojimo sąlyga. Šis laukas yra neprivalomas ir mes neprivalome jo pildyti.

Mūsų atveju nenorime apriboti žibintuvėlio įjungimo / išjungimo, todėl paliksime šį lauką nekonfigūruotą (jeigu norėtume, žibintuvėlį galėtume dėti tik tam, kad jis būtų įjungtas naktį arba kai esame val. pavyzdžiui, namuose).

Spustelėkite mygtuką „Gerai“ ir mums beliks Įveskite pavadinimą ir priskirkite makrokomandai kategoriją kad jis būtų sukurtas ir pradėtas veikti automatiškai.

Iš čia, norėdami įjungti arba išjungti makrokomandą, tiesiog eikite į skyrių „Makrokomandos”.

Ką manote apie Macrodroid?

Tai buvo labai paprasta pamoka ir vargu ar ji padės jums pamatyti viską, ką ši programa gali duoti pati. Be to, ką matėme, taip pat yra galimybė nustatyti kintamuosius, klonuoti, eksportuoti, kurti metodus ir dar daugiau. Visas pasaulis.

Parsisiųsti QR kodą MacroDroid – Kūrėjų automatizavimas: ArloSoft Kaina: Nemokama

Jei jums patinka programuoti ir norite dar šiek tiek paspausti savo išmanųjį telefoną ar planšetinį kompiuterį, būtinai turėtumėte išbandyti Macrodroid ar panašias programas, pvz. Taskeris (tai mokama). Ir jei norite toliau sužinoti daugiau apie šį puikų įrankį, nepamirškite programos forumo. Labai rekomenduojama.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found