Kaip atkurti ištrintus pranešimus „Android“ - „Happy Android“.

Kartais aš atmetu pranešimus beveik to nesuvokdamas. Manau, kad aš ne vienas ir ne kartą tiesa, kad kai kurios svarbios informacijos nepastebėjau. Ar žinojote, kad galite atkurti visą „Android“ pranešimų istoriją? Šiandien pažiūrėsime, kaip tai padaryti taip, kad galėtume ramiai ir neskubėdami perskaityti visus tuos ištrintų programų įspėjimus ir pranešimus.

Prieiga prie pranešimų registro tai visada priklausys nuo tinkinimo sluoksnio mūsų išmaniojo telefono. Taigi, kai kurie mobilieji telefonai leidžia tiesiogiai tikrinti pranešimų žurnalą, tačiau kituose – pavyzdžiui, Samsung su TouchWiz vartotojo sąsaja – ši parinktis įjungta. Tokiu atveju mes vis tiek galime peržiūrėti istoriją, tačiau tai turės būti per specialią programą.

Kaip pasiekti „Android“ pranešimų istoriją

Pranešimų istorija yra nuo 4.3 „Jellybean“ versijos „Android“., ir vis tiek galime jį pasiekti naudodami naujausius „Google“ operacinės sistemos naujinimus („Android 9.0 Pie“).

Šis pranešimų žurnalas leidžia ne tik matyti senus ar ištrintus pranešimus. Tiesą sakant, iš istorijos matome visų gautų pranešimų, įskaitant ir iš sistemos. Deja, kai kuriuose mobiliuosiuose telefonuose reikia suaktyvinti kūrėjo parinktis, kad būtų galima su jais susipažinti.

Visų pirma, norėdami suaktyvinti kūrėjo parinktis mūsų terminale, turime atlikti šiuos veiksmus:

  • Mes ketiname "Nustatymai -> Sistema -> Telefono informacija”.
  • Pakartotinai spustelėkite „Sukurti numerį“.
  • Po 6 ar 7 klavišų paspaudimų ekrane pamatysime pranešimą, nurodantį, kad „gamintojo nustatymai“ yra aktyvuoti. Taip nustatymų meniu bus pasiekiamas naujas skyrius.

Na, o dabar, kai viskas sutvarkyta, pažiūrėkime, kaip galime patikrinti prakeiktą istoriją.

Kaip atkurti ištrintus pranešimus iš mūsų telefono ar planšetinio kompiuterio

Kad būtų galima peržiūrėti ankstesnius pranešimus, „Android“ vartotojui siūlo specialų valdiklį. Jis yra gana paslėptas ir jo negalima rasti tiesiogiai sistemos nustatymų meniu, todėl pažiūrėkime, kaip ten patekti.

  • Pirmas dalykas, kurį turime padaryti, yra eiti į darbalaukį ir ilgai paspausti.
  • Mes pasirenkame "Valdikliai”.
  • Mes randame valdiklįNustatymai“Ir nutempė jį į darbalaukį.
  • Dabar pasirodys naujas langas pavadinimu „Prieiga prie nustatymų“. Naršome visas galimas parinktis, kol randame „Pranešimų žurnalas“ Ir spustelėkite jį.

Paruošta. Nuo šio momento tereikia pasirinkti valdiklį, kurį ką tik sukūrėme, kad pasiektume „Android“ pranešimų istoriją. Patekę į vidų, neskaityti pranešimai bus rodomi juodai, o tie, kuriuos jau išmetėme arba ištrynėme, – pilki.

Kaip atkurti senus / ištrintus pranešimus naudojant trečiųjų šalių programas

Jei neturime terminalo, kuriame būtų švari Android versija, kaštonų teks ieškoti kitu būdu. Taip gali nutikti, jei turime „Samsung“ mobilųjį telefoną. Šiais atvejais valdiklis su pranešimų žurnalu paprastai nepasiekiamas, todėl turėsime pasikliauti programomis, kurios mums teikia šią funkciją.

Pranešimų istorijos žurnalas

Naudodami šią paprastą programą galime greitai ir lengvai patikrinti pranešimų istoriją. Priemonė mums leidžia patikrinti visus paskutinių 24 valandų pranešimus, nors galime sumokėti už aukščiausios kokybės versiją ir atrakinti senesnius įrašus.

Taip pat galime sudaryti juodąjį programų sąrašą ir pasirinkti, kurie pranešimai saugomi atsarginėje kopijoje, o kurie ne. Tai gana naudinga, net ir nemokama versija.

Atsisiųskite QR kodo pranešimų istorijos žurnalą Kūrėjas: ikva eSolutions Kaina: Nemokama

Nova paleidimo priemonė

Jei nenorime įdiegti specialios programos, kad pamatytume senus pranešimus, taip pat galime naudoti paleidimo priemonę – Štai sąrašas su kai kuriomis iš geriausių „Android“ paleidimo priemonių.

Atsisiųskite QR kodo Nova Launcher Kūrėjas: TeslaCoil programinė įranga Kaina: Nemokama

„Nova Launcher“ ne tik siūlo daugybę vartotojo sąsajos tinkinimo parinkčių, bet ir leidžia patikrinti ištrintų pranešimų registrą. Šios istorijos peržiūros procesas labai panašus į tai, ką matėme pradinėje „Android“ versijoje:

  • Ilgai paspaudžiame darbalaukį ir pasirenkame "Valdikliai”.
  • „Nova Launcher“ siūlomuose valdikliuose spustelėkite vieną iš „Veikla”.
  • Kitame lange spustelėkite išskleidžiamąjį meniu „Nustatymai"Ir mes pažymime"Pranešimų žurnalas”.

Tokiu būdu pagrindiniame ekrane turėsime gražią nuorodą, kurioje galėsime tyliai peržiūrėti pranešimų istoriją.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found