Kaip filtruoti interneto prieigą programoms „Android“ (ugniasienė be šaknies)

Staliniuose kompiuteriuose įprasta naudoti ugniasienė arba ugniasienė valdyti programų prieigą prie interneto. „Android“ to negalime padaryti, nes tai nėra numatyta sistemos ar programos nustatymuose. Šiandienos mokymo programoje pamatysime, kaip tai ištaisyti. Šiandien kaip suteikti arba panaikinti prieigą prie interneto programoms „Android“.. Mes pradėjome!

Kaip blokuoti prieigą prie interneto (duomenų ir „Wi-Fi“) atskirai programėlėms „Android“.

Norėdami įjungti ugniasienę „Android“, mums reikės programos, kuri leidžia valdyti kiekvienos programos interneto išvestį kuriuos įdiegėme. Iš esmės yra 2 „Android“ ugniasienių tipai:

  • Ugniasienės programos, kurioms nereikia root teisių.
  • Ugniasienės programos, kurioms reikia šakninių teisių (išplėstinė).

Programos, kurioms reikia root, siūlo aukštesnį konfigūracijos lygį, kontroliuoja duomenų mainus, leidžia kurti taisykles ir daug detalesnį filtravimą. Tačiau programos, kurioms nereikia root, taip pat puikiai veikia, kai reikia valdyti mūsų programų prieigą prie interneto.

Ne šakninė ugniasienė, skirta Android: ugniasienė be šaknies

Ne root naudotojams rekomenduojama programa vadinama „Ugniasienė be šaknies„– Tiesa nebuvo suvalgyta su pavadinimu. Tai nemokama programa su daugiau nei milijonu atsisiuntimų ir tikrai aukštu 4,4 žvaigždutės balu Android Play parduotuvėje.

Atsisiųskite QR kodo ugniasienę be šakninio kūrėjo: pilki marškinėliai Kaina: Nemokama

Šios ugniasienės veikimas yra toks:

  • Įdiegę programą, pagrindiniame ekrane spustelėkite mygtuką "Pradėti”.
  • Programa sukurs „netikrą“ VPN ryšį, kurį matysime pavaizduotą rakto piktograma pranešimų juostoje. Tiesą sakant, mes suteikiame leidimą „Ugniasienei be šaknies“ veikti kaip tarpininkui tarp mūsų įdiegtų programų ir interneto. Taigi, duomenų paketai pirmiausia praeis per užkardą, ir nuspręs, ar jie bus išsiųsti, ar ne.

Įjungus užkardą, programa siūlo keletą konfigūravimo parinkčių:

  • Laukiama prieigos: programos, kurias įdiegėme ir kurias laukiame, kad leistume arba uždraustume prieigą prie interneto.
  • Programėlės: Čia rasite visų įrenginyje įdiegtų programų sąrašą. Kiekvienai programai galime leisti arba uždrausti ryšį per WiFi arba duomenis. Pavyzdžiui, galime sukonfigūruoti, kad tokios programėlės kaip Instagram prisijungtų prie interneto tik tada, kai esame prisijungę prie belaidžio tinklo. Geras būdas išsaugoti duomenis.
  • Pasauliniai filtrai: Šioje skiltyje galime sukurti filtrus arba taisykles su „WiFi“ / duomenų prievadais ir adresais.
  • Prieigos žurnalas: prisijunkite prie „Android“ programų ir paslaugų veiklos žurnalų.

Kaip matote, tai labai paprasta programėlė, leidžianti valdyti prieigą prie interneto su svarbiu detalumo lygiu. Jei ieškote galingesnių ugniasienių ir jūsų telefonas yra įsišaknijęs, nedvejodami pažiūrėkite į tokias programas kaip AFWall +.

Atsisiųskite QR kodą AFWall + (Android Firewall +) Kūrėjas: ukpriya Kaina: Nemokamas

Puikus būdas kontroliuoti beatodairišką duomenų suvartojimą ir savavališką prieigą prie interneto programėlių, kurias įdiegėme savo įrenginiuose.

Ką manote? Ar savo „Android“ įrenginiuose naudojate ugniasienes?

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found