10 geriausių „Android“ emuliatorių – „Happy Android“.

Tiems, kurie gyveno NES klestėjimo laikais, Super Nintendo vs Megadrive arba pirmojo Playstation 90-aisiais, emuliatoriai yra nuostabi nostalgijos kupina. Galimybė žaisti klasikinius žaidimus šiandien ochobiteros iš kompiuterio emuliatoriaus arba kaip šiandien, iš mūsų pačių Android terminalo, tai malonumas.

10 geriausių žaidimų konsolių emuliatorių, skirtų „Android“.

Daugelis žaidimų šiose konsolėse šiandien išleidžiami iš naujo ir publikuojami iš naujo, bet jei norime išbandyti originalią patirtį, nieko geriau nei Įdiekite gerą emuliatorių, kaip ir tie, kuriuos matysime kitame sąraše, ir suteikite cukranendrių pradinę versiją.

1 - Citra

Vienas iš naujausių emuliatorių, ateinančių į „Android“. „Citra“, žinoma dėl savo kompiuterio versijos, yra „Nintendo 3DS“ emuliatorius, pelnęs visos bendruomenės pagarbą už gerą darbą.

Jis siūlo puikų žaidimų suderinamumą, gerą grafiką ir mobilųjį telefoną su skiriamosios gebos mastelio keitimu ir tekstūrų filtravimu, žaidimų pulto palaikymu ir kt. Nors ji vis dar prieinama, ją jau galima oficialiai ir nemokamai atsisiųsti iš „Google Play“.

Atsisiųskite QR kodą Citra Emulator Kūrėjas: Citra Emulator Kaina: Nemokama

2- PPSSPP

Dažniausiai naudojamas PSP emuliatorius „Android“., su daugiau nei 10 milijonų atsisiuntimų ir 4,2 žvaigždutės įvertinimu. Jis suderinamas su daugeliu žaidimų, tačiau viskas priklausys nuo mūsų įrenginio galios, kad išnaudotumėte visas jo galimybes.

Atsisiųskite QR kodą PPSSPP – PSP emuliatorius Kūrėjas: Henrik Rydgård Kaina: Nemokamas

3- Nostalgija.NES

Tikriausiai geriausias pirmojo 8 bitų Nintendo emuliatorius, skirtas Android. Didelis žaidimų ir kitų funkcijų suderinamumas, pvz., virtualių valdiklių pritaikymas, žaidimų pultelių palaikymas, funkcija "atsukti“, „Cheat“ palaikymas, 8 lizdai duomenų atsarginėms kopijoms kurti ir dar daugiau.

Atsisiųskite QR kodą Nostalgia.NES (NES emuliatorius) Kūrėjas: Nostalgia Emulators Kaina: Nemokamas

4- MAME4droidas

Ar manėte, kad pamiršome arkadas? MAME4droid yra populiariausias emuliatorius mitinė arkadų MAME. Prievadas, palaikantis daugiau nei 8000 visų rūšių ROM. Jis puikiai veikia su senesnėmis arkadomis, bet jei norime išbandyti naujesnius žaidimus, mums reikės bent 1,5 GHz ar aukštesnio terminalo.

Tarp savo funkcijų jis siūlo vietinį NVidia Shield įrenginių ir planšetinių kompiuterių palaikymą, daugumos „Bluetooth“ ir USB valdiklių bei žaidimų pultų, CRT filtrų ir nuskaitymo linijų palaikymą, vaizdo išlyginimą nuo HQx iki HQ4x ir daug daugiau. Emuliatoriaus malonumas.

Atsisiųsti QR kodą MAME4droid (0.139u1) Kūrėjas: Seleuco Kaina: Nemokamas

5- M64Plus FZ emuliatorius

M64Plus FZ emuliatorius yra atvirojo kodo Mupen64 + emuliatoriaus priekinė dalis. Programėlė, su kuria galime leisti Nintendo 64 ROM, ir šiandien dažniausiai naudojama „Android“ su daugiau nei milijonu atsisiuntimų iš „Google Play“ ir aukštu 4,4 žvaigždutės įvertinimu.

Nors emuliacijos niekada nebuvo labai tinkamos „Nintendo 64“, ši programa sugeba patobulinti daugelį geriausių konsolės žaidimų. Yra žaidimų, kurie jų nežaidžia, o kiti daro su nesklandumais, bet apskritai bendra patirtis yra teigiama. Jis suderinamas su GLideN64 papildiniu ir palaiko 64DD.

Atsisiųskite QR kodo M64Plus FZ emuliatorių Kūrėjas: Francisco Zurita Kaina: Nemokamas

6- Snes9x EX +

Atvirojo kodo projektas, skirtas mėgdžioti Super Nintendo žaidimus, su aukštu suderinamumo lygiu. Norint tinkamai veikti, rekomenduojamas telefonas arba planšetinis kompiuteris, kurio procesoriaus galia yra bent 1,0 GHz. Rekomenduojama naudoti .smc ir .sfc formato ROM, nors tai taip pat suderinama su ZIP, RAR ir 7Z failais (tačiau jie gali veikti lėčiau, kai duomenys suglaudinami).

Jei išgyvenote 16 bitų aukso amžių ir vis dar turite kasetes iš Street Fighter 2, Mortal Kombat, Super Mario World, Super Metroid, Castlevania ir kitų, tikrai turėtumėte išbandyti šį puikų SuperNES emuliatorių, skirtą Android.

Atsisiųskite QR kodą Snes9x EX + Kūrėjas: Robert Broglia Kaina: Nemokama

7- RetroArch

Atvirojo kodo kelių platformų emuliatorius, pagrįstas „Libreto“ kūrimo sąsaja. Pastaraisiais metais jis tapo gana populiarus ir, nors dar laukia ilgas kelias, jis atrodo labai įdomus ir tikrai nustebins ne vieną. Kūrėjai savo ruožtu atiduoda viską – dažnai kaskart atnaujinami, kelių žaidėjų režimas ir kt.

Emuliatorius veikia per branduolius arba programas, kurias galime įdiegti, kad pridėtume norimas naudoti sistemas ar vaizdo pultus – šiandien jų yra apie 80. Jame netgi yra žaidimų ir žiūrėjimo emuliatorius!

Atsisiųsti QR kodą RetroArch Kūrėjas: Libretro Kaina: Nemokamas

8- Mano berniukas! GBA emuliatorius

Vienas geriausių emuliatorių Game Boy Advance skirta „Android“ ir, be jokios abejonės, vienas dažniausiai atsiųstų. Tai greita, gerai veikia su dauguma žaidimų ir palaiko daugumą rinkoje esančių Android terminalų. Taip pat priima GameShark / ActionReplay / CodeBreaker kodus.

Dar visai neseniai kartu egzistavo 2 emuliatoriaus versijos: viena nemokama ir viena mokama be skelbimų ir daugiau funkcijų, tokių kaip išsaugojimas / įkėlimas, greitas pirmyn ir net sinchronizavimas su „Google“ disku. Tačiau šiandien yra tik aukščiausios kokybės programos versija, o tai reiškia, kad turėsime sumokėti apie 5 eurus, kad galėtume mėgautis šiuo puikiu mitinio GBA emuliatoriumi Android.

Atsisiųskite QR kodą Mano berniukas! - GBA emuliatoriaus kūrėjas: Fast Emulator Kaina: 4,99 €

9- SuperNDS

Geriausias „Nintendo DS“ emuliatorius, skirtas „Android“. DraStic DS emuliatorius, su skirtumu, kad SuperNDS yra visiškai nemokama. Kaip ir daugumai šiek tiek galingesnių emuliatorių, reikia naudoti įrenginius mažiausiai 2 GB RAM ir 4 branduolių procesorius tinkamai veikti (jei turime mažiau išteklių, žaidimai dažniausiai stringa). Palaiko žaidimų failus nds, .zip, .7z ir .rar, turi įprastas išsaugojimo / išsaugojimo funkcijas ir kitus papildomus nustatymus. Suderinamas su Android 5.0 ir naujesnėmis versijomis.

Atsisiųsti QR kodą SuperNDS (.NDS emuliatorius) Kūrėjas: Super Classic emuliatorius Kaina: Nemokamas

10-Matsu PSX emuliatorius

Daugiafunkcis emuliatorius su įvairių konsolių palaikymu: PS1 (PSX), SNES, NES / Famicom Disk System, Game Boy Advance, Game Boy Color, Wonderswan Color, PCE (TurboGrafx-16), MegaDrive, Sega Master System ir Game Gear. Bendruomenės labai gerai vertinama programa, ypač programai, kurios tikslas toks rizikingas, kaip mėgdžioti tiek daug konsolių vienu metu ir tai padaryti gerai.

Bet kokiu atveju svarbu paaiškinti, kad programa buvo pašalinta iš „Play“ parduotuvės, ir viskas, atrodo, rodo, kad projekto kūrėjai atsisakė. Bet kokiu atveju mes vis tiek galime atsisiųsti diegimo paketą iš APK Pure saugyklos, kur jis vis dar yra.

Atsisiųskite „Matsu PSX Emulator“ iš „APK Pure“.

Ką manote apie šį nedidelį geriausių „Android“ emuliatorių sąrašą? Koks jūsų emuliatorius ir mėgstamiausias ROM?

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found