Kaip pataisyti sugadintus ar sugadintus vaizdus – laimingas „Android“.

Pastačiau tave į situaciją. Įsivaizduokite, kad per klaidą ištrynėte standžiajame diske arba USB atmintinėje esantį aplanką, kuriame buvo daug gyvybiškai svarbių nuotraukų, turinčių didelę emocinę vertę. Atliekate vaizdo atkūrimo procesą ir pavyksta išsaugoti dalį ištrinto turinio, tačiau iškyla problema: kai kurie failai buvo atkurti yra pažeisti ir negali būti atidaromi arba jie sulaužyti. Ar yra koks nors būdas taisyti tokius sugadintus vaizdus?

Kodėl vaizdas sugadintas?

Jei kalbame apie problemos kilmę, tai paprastai nutinka dėl 2 priežasčių:

  • Per klaidą ištrynę failą, duomenys buvo perrašyti su nauja informacija. Atkūrimo metu galima atkurti tik dalį pradinio failo.
  • Sritis, kurioje vaizdas buvo saugomas standžiajame diske arba laikmenoje turi blogus sektorius.
  • Atsisiuntėme nuotrauką iš interneto arba išorinės laikmenos ir ji buvo nukopijuota tik iš dalies. Tai gali padaryti metaduomenys rodomi netinkamai ir sistema nežino, kaip atpažinti failą kaip vaizdą.

Nemokami įrankiai sugadintų vaizdų taisymui

Norėdami išspręsti šią problemą, turime turėti omenyje, kad nėra jokių rankinių veiksmų, kuriuos galėtume atlikti patys. Turime įdiegti sugadinta nuotraukų ir vaizdų taisymo programa.

Šiuo metu rinkoje yra keletas šiam tikslui skirtų įrankių, nors daugelis jų yra mokami. Šio tipo aukščiausios kokybės komunalinių paslaugų trūkumas yra tas, kad jūs negalite žinoti, ar jie veikia, kol dar nesumokėjote, o tai daugeliu atvejų gali reikšti nereikalingas išlaidas tam, ko tiesiog neįmanoma susigrąžinti. Laimei, taip pat yra keletas gana gerų nemokamų taisymo programų ...

EZGif

EZGif yra puslapis, siūlantis nemokamą internetinį vaizdo taisymo įrankį. Nors iš esmės jis skirtas dirbti su sugadintais GIF, tiesa ta, kad jis taip pat gali atkurti vaizdus kitais formatais, pvz., JPEG, BMP arba PNG.

Tam turime tik pasiekti įrankį iš ŠI NUORODA ir pasirinkite failą, kurį norime taisyti. Pasirinkę spustelėkite „Įkelti“.

Tada sistema įkels vaizdą ir pasiūlys mums 4 remonto būdai. Mes testuojame po vieną ir nors kai kuriais atvejais bus rodomas klaidos pranešimas, kitais atvejais galbūt pavyks tinkamai pataisyti vaizdą.

Tiesa ta, kad pabandžius tai davė geriausių rezultatų. Kitas jos pranašumas yra tai, kad norint prisijungti prie interneto, nereikia jokio diegimo.

Failų taisymas

Mes tęsiame su Failų taisymas, nemokama vaizdų taisymo programa be skelbimų, skirta „Windows“. Puikus įrankis sugadintų JPG failų taisymui, galintis ištaisyti daugybę klaidų, nors ir nėra patikimas.

Programa labai paprasta naudotis. Jame yra tik 2 mygtukai: „Įkelti“ ir „Remontas“ (taisyti). Jei turime įdėti problemą, tai yra ta, kad ji neleidžia įkelti daugiau nei vieno vaizdo vienu metu (daugiau ar mažiau kaip ir kitos nemokamos taisymo programos).

Atsisiųskite failų taisymą, skirtą „Windows“.

Be šių dviejų įrankių, turime ir kitų programų, kurios reklamuojamos kaip nemokamos, pvz., VG JPEG-Repair ir RS File Repair, tačiau jas išbandę matome, kad jokiu būdu negalime atkurti jokio vaizdo ar nuotraukos nenuėję į atsiskaityti ir sumokėti už vieną licenciją (tiesiog leiskite mums peržiūrėti vaizdą).

Todėl rekomenduojame daugiausia dėmesio skirti šiems 2 įrankiams, kuriuos paminėjome, EZGif ir File Repair, o jei nepasieksite rezultatų, rinkitės kitas mokėjimo priemones, pvz., Žvaigždžių JPEG taisymas.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found