„Mint“ klaviatūra, nauja „Xiaomi“ klaviatūra, skirta „Android“ – „Happy Android“.

„GBoard“ („Google“) ir „Swiftkey“ („Microsoft“) yra 2 populiariausios klaviatūros, kurias šiandien galime rasti „Android“. „Xiaomi“ yra viena iš tų kompanijų, kurios tą patį daro su mobiliuoju telefonu, televizoriumi, bėgimo takeliu ar plunksnakočiu (kam uždaryti duris iki nieko, tiesa?), O programinės įrangos atveju tai nesiskirtų. Prieš porą mėnesių Azijos kompanija pristatė Mėtų klaviatūra, jo asmeninis statymas nušluoti pasaulį virtualios klaviatūros, skirtos android.

„Xiaomi“ klaviatūra turi minimalistinę sąsają, esančią pusiaukelėje tarp materialaus dizaino ir klasikinės „Apple“ estetikos (paprastos, bet elegantiškos), kuri apima beveik visus gaminius. Pažiūrėkime, kokias funkcijas jis apima, kaip jis veikia ir ar tikrai verta.

Tai „Mint Keyboard“, „Xiaomi“ alternatyva klasikinei „Google GBoard“.

Pirmas dalykas, kuris mus stebina diegiant „Mint Keyboard“ savo mobiliajame telefone, yra tai, kad programa nuo pat pradžių rekomenduoja prisijungti naudojant „Mi“ paskyrą („Xiaomi“ naudotojų paskyras). Jokių problemų: programa veikia lygiai taip pat ir be vienos iš šių paskyrų, nors taip, negalėsime naudoti pasirinkto žodyno, o tai vis tiek yra nedidelis antausis vartotojui už visos Xiaomi ekosistemos ribų ir aiškus skatina mus registruotis kaip vartotojai.

Kalbant apie pačios klaviatūros siūlomas funkcijas, turime pasakyti, kad ji turi keletą konfigūravimo parinkčių. Viena vertus, mes turime platus temų rinkinys ir ekrano užsklandos, kad pritaikytumėte klaviatūros išvaizdą ir kad ji atrodytų geriausiai. Kas daugiau, raktų dydis yra gana didelis kuris gali būti labai naudingas tiems, kurie turi sustingusius pirštus arba nori prisimerkti.

Viena iš įdomiausių jo savybių yra patobulinta iškarpinė, kuri išsaugo visus mūsų nukopijuotus tekstus per paskutinę valandą. Taip pat naudingumas greitai atsako, tai gali padėti sutaupyti daug laiko tam tikrose situacijose. Be jokios abejonės, 2 geriausios klaviatūros savybės našumo lygiu.

Nustatymuose programa taip pat suteikia galimybę padidinti klaviatūros dydį (jei standartinis režimas atrodo per mažas), reguliuoti automatinio korektoriaus agresyvumo lygį, klavišų vibraciją ar garsą ir kt. konfigūracijos parinktis.

Dar viena puikių „Mint Keyboard“ pramogų yra jos priedai, skirti pokalbiams. Klaviatūra mums leidžia lengvai pakeiskite šriftą arba šriftą, ir turi gana didelę naujų lipdukų, jaustukų ir GIF kolekciją.

Mėtų klaviatūra: privatumo ir duomenų tvarkymo politika

Teksto įvesties programos, pvz., klaviatūros, paprastai yra gana jautrios, kai kalbama apie asmeninę informaciją, todėl kai analizuojame bet kurią iš šių programų tinklaraštyje, man visada patinka perskaityti jų privatumo politiką.

Šiuo atveju pastebime, kad „Mint Keyboard“ registruoja ir surenka daug duomenų, pvz., informacijos apie tam tikrų socialinių tinklų programėlių, ID ir naudotojų vardų naudojimas, taip pat statistinė informacija apie mūsų Android įrenginio naudojimą (sistemos informacija, "paspaudimų įvykiai", informacija apie tinklą, prie kurio esame prisijungę ir kt.). Visa tai tol, kol tai leidžia mūsų šalyje galiojantys teisės aktai.

O ką „Xiaomi“ daro su šiais duomenimis? Jo privatumo politikoje taip pat paaiškinama, kad surinkta informacija neparduodama tretiesiems asmenimsTai nėra didelė paguoda, bet bent jau žinome, kad jie neprekiauja mūsų duomenimis siekdami finansinės naudos.

Dabar, kiek informacijos lieka įmonėje, privatumo trūkumas kelia pasipiktinimą. Kita vertus, tai neturėtų mūsų pernelyg stebinti, nes kalbame apie praktiką, kuri šiandien yra labiausiai paplitusi skaitmeniniame pasaulyje (ir netikėkite, kad naudojant kitą klaviatūrą viskas per daug pasikeičia).

Kaip atsisiųsti „Mint“ klaviatūrą „Android“?

Jei vis dar domimės išbandyti „Xiaomi“ klaviatūrą, turėtume žinoti, kad kol kas ji veikia tik Indijoje (11 MIUI versijoje) anglų ir hindi kalbomis, todėl jei atliksime paiešką „Google Play“, pamatysime. kad jo vis dar nėra. Bet kokiu atveju galime jį įdiegti be problemų, atsisiųsdami programos APK failą, kurį pridedame toliau nurodytu būdu LINK.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found