Apžvelgiamas „Ulefone Power 3S“, „lengva“ „Power 3“ versija su 6350 mAh

The Ulefone Power 3S Tai „lengvoji“ sėkmingo Power 3 versija. Aš sakau „lengva“ kabutėse, nes vienintelis dalykas, kuris tikrai buvo sumažintas, buvo 6 GB RAM, šiek tiek raiškos galinėje kameroje ir terminalo kaina. . Savo ruožtu jie dar labiau padidino bateriją mobiliajame, kuris šiuo atžvilgiu jau yra gana laukinis.

Šiandienos apžvalgoje apžvelgsime „Ulefone Power 3S“., terminalas su galinga 6350 mAh baterija ir funkcijų rinkiniu, kuris pradžiugins nuoseklių ir gerai sukurtų mobiliųjų telefonų mėgėjus.

„Ulefone Power 3S“ analizė – naujas modelis, kuris nušlifuoja ir retušuoja kai kuriuos originalo aspektus

Įsivaizduoju Ulefone objekto dizainerius ir inžinierius. „Hm... Power 3S yra gerai, įdėjome viską, ką galėjome, ir dar daugiau, bet žmonės kalba tik apie jo akumuliatorių. „Ei, kas būtų, jei šiek tiek sumažintume operatyviąją atmintį ir kamerą ir taip parduotume už daug mažesnę kainą? "Skamba gerai. Ir, beje, dar šiek tiek sustipriname būgnus... jiems liks kreivas asilas “.

Geriausia iš visų yra tai Jiems taip pat pavyko šiek tiek sumažinti telefono svorį. Tai vis dar yra terminalas, kuris rodomas jūsų kišenėje, bet bent jau jie jį šiek tiek palengvino.

Dizainas ir ekranas

„Ulefone Power 3S“ montuojamas toks pat ekranas kaip ir „Power 3“. 6,0 colių ekranas, užimantis beveik visą priekinį skydelį, kurio kraštinių santykis yra 18:9 ir Full HD + 2160x1080p raiška. Ekranas apsaugotas a Corning Gorilla Glass 4 ir jis turi 2 kameras ir LED blykstę, esančią viršutinėje paraštėje.

Gale randame matinės apdailos korpusą ir dar 2 kameras kartu su esminiu pirštų atspaudų detektoriumi. Dizaino lygmeniu jis yra visiškai toks pat, kaip ir jo pirmtakas.

Kita vertus, „Power 3S“ matmenys yra 15,90 x 7,59 x 0,98 cm, o svoris – 205 gramai (5 gramais lengvesnis nei originalas).

Galia ir našumas

Vidiniuose komponentuose matome daugiau pokyčių. Turime tą patį procesorių ir tą pačią vidinę erdvę, tačiau RAM sumažėjo nuo 6 GB iki 4 GB. Skaičius, artimesnis dabartiniams standartams ir padedantis jiems nuimti kelis eurus nuo galutinės telefono kainos.

„Power 3S“ naudoja centrinį procesorių „Helio P23“ aštuonių branduolių 2,0 GHz, su 4 GB RAM ir 64 GB vidinės atminties plečiama iki 256 GB per SD. Visa tai lydi „Android 7.1“ (bus „Android Oreo“ atnaujinimas), „Bluetooth“ 4.1 ir nauja veido atrakinimo funkcija, žinoma kaip „Face ID“.

Kamera ir baterija

Naujasis Ulefone terminalas aprūpintas keturkampiu fotoaparatu, kurį gamina Samsung. Priekyje turime du objektyvus 13MP + 5MP su blykste, o gale dar viena dviguba kamera, kiek galingesnė 16 MP + 5 MP su PDAF ir dviguba blykste. Galinė kamera, mažesnė nei 21 MP + 5 MP, interpoliuota iš „Power 3“, bet kuri yra artima labai geram lygiui, palyginti su kitais panašios kainos mobiliaisiais telefonais.

Kalbant apie bateriją, kaip jau minėjome pradžioje, jie, jei įmanoma, avėjo šiek tiek daugiau batų, padidinti ankstesnį 6080 mAh iki 6350 mAh. Mes išlaikome krovinį USB tipas C ir funkcija greitas įkrovimas. Savaime suprantama, kad susiduriame su vienu galingiausių mobiliųjų rinkoje pagal autonomiją (gamintojo teigimu, 4 dienos įprasto naudojimo). Šiuo atžvilgiu nėra daug galinčių jį užgožti.

Papildomos funkcijos

„Ulefone Power 3S“ turi keletą priedų. Viena vertus, dėžutėje yra dangtelis ir apsauginė ekrano plėvelė – tai visada vertinama. Be to, dar yra a USB Type-C į microUSB adapteris, ir dar vienas mažas USB tipo C iki 3,5 mm mini lizdo adapteris kad galėtumėte klausytis muzikos be problemų su laidais arba be jų.

//youtu.be/9AzWKZsQ_eg

Kaina ir prieinamumas

Viena geriausių šio įrenginio savybių yra jo kaina. „Ulefone Power 3S“ pristatomas už priimtiną kainą 138,83 €, keisti apie 169,99 USD, GearBest. Tai yra, terminalas 40 eurų pigesnis nei originalus Power 3 modelis.

Ulefone Power 3S: nuomonė ir galutinis įvertinimas

[P_PERŽIŪRA post_id = 10924 visual = 'pilnas']

Ar verta pirkti Ulefone Power 3S? Jei originaliame „Power 3“ mums patiko jo baterija, su 3S rasime tą patį – šiek tiek daugiau – už geresnę kainą. Žinoma, mainais į nedidelį RAM ir galinės kameros sumažinimą. Bet kuriuo atveju mažiau nei 150 eurų kainuojančiam terminalui jis turi daugiau nei stulbinančių savybių.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found