7 gudrybės, kaip sužinoti, ar mobilusis telefonas naujas, atnaujintas ar pavogtas

Išmanieji telefonai tapo visiems dažniausiai naudojamu priedu. Yra milijonai markių ir modelių, kurių kainos svyruoja nuo 50 iki 1000 eurų ir daugiau. Esant tokiai rinkai, nemaža dalis bando jus sužavėti, ypač jei jums parduoda vieną iš šių telefonų už įtartinai mažą kainą.

¿Ar yra koks nors būdas patikrinti, ar mobilusis telefonas yra naujas ir originalus? Ką galime padaryti, kad įsitikintume, jog tai nėra naudota, pavogta, kopija ar „atnaujintas“(Rekonstruotas)?

7 gudrybės, kaip sužinoti, ar telefonas naujas ir originalus: kaip atmesti, kad tai nėra pavogtas ar atnaujintas mobilusis

Geriausias būdas užtikrinti, kad neperkame padirbto / kopijos ar netikro mobiliojo telefono, yra tai padaryti. per oficialius prekės ženklo platinimo kanalus. Jei telefoną perkame iš prastos reputacijos parduotuvės ar per fizinį asmenį, turime daugiau biuletenių, kad telefonas naudotas, retušuotas ar net vogtas.

Tačiau yra keletas detalių, kurias galime patikrinti patys užtikrinti terminalo autentiškumą. Galbūt jie neišspręs mūsų abejonių 100%, bet tai yra geras siūlas pradėti traukti.

1 # Patikrinkite IMEI

Telefono IMEI kodas yra unikalus ir universalus registracijos numeris, padedantis atpažinti mobilųjį telefoną visame pasaulyje. Tai kažkas panašaus į DNI, kuriuo naudojasi fiziniai asmenys, ir į tai pirmiausia turime atkreipti dėmesį, jei manome, kad mūsų išmanusis telefonas gali būti pavogtas, panaudotas ar panašiai.

Paprastai IMEI yra 15 skaitmenų kodas ir nurodomas 3 skirtingose ​​vietose:

  • Dėžutėje, kur ateina telefonas.
  • Terminalo važiuoklės viduje. Paprastai už akumuliatoriaus.
  • Vidinis programinės įrangos patikrinimas (surinkus kodą * # 06 #).

IMEI turi būti vienodas visais 3 atvejais. Pavyzdžiui, Jei telefonas pavogtas, programinės įrangos IMEI skirsis nuo važiuoklės ir korpuso. Taip yra todėl, kad vagys dažnai pakeičia IMEI prieš vėl jį parduodami.

Kodėl? Jei telefonas pavogtas, galime apie tai pranešti ir paprašyti terminalo bloko naudodami jo IMEI kodą. Todėl nusikaltėliai dažnai modifikuoja IMEI, kad jį būtų galima naudoti ir toliau.

Kita vertus, jei dėžutės IMEI skiriasi nuo terminalo, tai reiškia Jis neoriginalus, ir viskas rodo, kad yra restauruotas arba naudotas. Aišku tik tai, kad tai ne tas telefonas, kuris buvo toje dėžutėje.

Daugelyje prekių ženklų taip pat yra apsauginis antspaudas arba antspaudas. Jei šis lipdukas nulaužtas, turime neginčijamų įrodymų, kad telefonas buvo daugiau ar mažiau sugadintas. Būkite atsargūs, nes ne visuose išmaniuosiuose telefonuose yra tokio tipo sandarikliai.

Ant šio lipduko labai aiškiai parašyta: nepriimkite, jei plomba sulaužyta.

2 # Patikrinkite GSMA juodąjį sąrašą, kad pamatytumėte, ar tai pavogtas mobilusis telefonas

Puikus įrankis sužinoti, ar telefonas buvo pavogtas, yra pažvelgti į programėlę.Patikrinkite IMEI”.

Atsisiųskite QR kodo patikrinimą IMEI Kūrėjas: Fernando Iguago Kaina: Nemokamas

Šios programos dėka galime patikrinti, ar telefonas ką tik nusipirko yra oficialių GSM asociacijos duomenų bazių juodajame sąraše. Tereikia įvesti IMEI ir per kelias sekundes pamatysime, ar mobilusis telefonas buvo pavogtas. GSMA duomenų bazėje yra daugiau nei 800 operatorių (Movistar, Claro, ATT, T-MOBILE ir kt.) ir 200 įmonių, todėl jūsų pateikta informacija bus gana patikima.

3 # Patikrinkite serijos numerį

Kaip ir IMEI, serijos numeris yra kitas unikalus gamintojo naudojamas identifikatorius. Paprastai jis nurodomas šalia IMEI kodo ant važiuoklės, taip pat jį galima patikrinti programine įranga, telefone surinkus kodą * # 06 #.

Jo formatas gali skirtis, nors paprastai po jo rašomi skaičiai ir raidės. Viso to minusas yra tas ne visi gamintojai ant dėžutės nurodo serijos numerį, todėl kai kuriais atvejais gali būti sunku patikrinti duomenis. Bet kokiu atveju, jei serijos numeris nesutampa, tai yra blogas ženklas.

4 # Atlikite našumo testą

Įvažiuojame į subtilesnį reljefą. Kai kurie pardavėjai gali bandyti mums parduoti tam tikro diapazono ir tam tikro diapazono telefoną sudėti pakeistus komponentus (ir dažniausiai daug pigiau).

Geras būdas patikrinti, ar, pavyzdžiui, neturime 4 kieto kiniško mobiliojo telefono su Samsung Galaxy S10 korpusu, yra atlikti lyginamąjį testą.

Lyginamosios analizės įrankiai, tokie kaip Antutu, leidžia atlikti mūsų įrenginio veikimo testą, kad patikrintume jo galią realiai naudojant.

  • Pirmas dalykas, kurį turime padaryti, yra atlikti „Google“ paiešką ir pamatyti, koks yra mūsų telefono „Antutu“ rezultatas.
  • Toliau įdiegiame Antutu programėlę ir atliekame veikimo testą.
Atsisiųskite QR kodą AnTuTu Benchmark Kūrėjas: AnTuTu Kaina: Nemokamas

Čia normalu, kad yra nedideli konkretaus telefono oficialaus veikimo skirtumai. Tačiau jei oficialiai „Huawei P20“ palyginimo rezultatas yra 213 000 taškų, o mūsų terminalas – 40 000... greičiausiai tai, ką jie mums pardavė, nėra „Huawei P20“.

5 # Gaukite informacijos apie vidinius įrenginio komponentus

Jei abejojame, ar mūsų telefonas naujas ir originalus, tai dar vienas išbandymas. Tiesiog įdiekite programą, kuri rūpinasi sugretinkite oficialius terminalo komponentus ir pažiūrėkite, ar jie sutampa su mūsų.

Pats „Antutu Benchmark“ leidžia atlikti tokio tipo patikrą, tačiau jei ieškome ko nors paprastesnio ir tiesiogesnio, geriausia pabandyti su „Antutu Officer“. Priemonė, kurios tikslas yra nustatyti, ar telefonas yra originalus, ar netikras pagal jo komponentus (procesorių, GPU, akumuliatorių).

Atsisiųsti QR kodą AnTuTu Officer Kūrėjas: AnTuTu Kaina: Nemokama

Pastaba: „Android“ atveju informacija apie komponentus gaunama per sistemoje saugomą failą. Failas, kurį galima modifikuoti. Tai reiškia, kad tai nėra duomenys, kuriais galime visiškai pasitikėti (nors jei jie neišlaiko testo, aišku, kad tai klonas ar netikras).

6 # Patikrinkite garantijos būseną

Puikus mobiliojo telefono autentiškumo ir naudojimo trukmės požymis yra garantijos statuso patikrinimas. Jei tai pamatysime garantija netrukus baigsis arba jau pasibaigė, tikrai susidursime su naudotu ar atnaujintu terminalu - atnaujintas -.

Kiekvienas gamintojas turi savo metodus, kaip patikrinti savo išmaniųjų telefonų garantijos būseną:

  • Manzana: Jei turime „iPhone“, nieko nėra lengviau, nei peržiūrėti šį puslapį. Iš čia galime patikrinti įrenginio aptarnavimo ir palaikymo aprėptį, tiesiog įvedę terminalo serijos numerį.
Šia prasme „Apple“ mums tai labai palengvina.
  • Samsung: Skirtingai nei didelis konkurentas įkandęs obuolys, Korėjos gamintojas nesiūlo internetinio būdo patikrinti telefono garantiją naudojant IMEI arba serijos numerį. Tai, ką ji siūlo, yra šis palaikymo puslapis. Iš čia galime kalbėtis su „Samsung“ technikais per pokalbį, išsiųsti jiems el. laišką arba skambinti (902 172 678 Ispanijoje). Nurodę serijos numerį galime sužinoti telefono pagaminimo datą. Tai nėra lemiantys duomenys, bet jei jų data yra nauja, tai tikrai geras ženklas.
  • Huawei: Kaip ir Apple, Huawei siūlo puslapį (ČIA), iš kurio galime pasitikrinti savo mobiliojo telefono garantiją įvedę jo serijos numerį.
  • Sony: Kaip ir „Samsung“, „Sony“ nesiūlo tiesioginio garantijos tikrinimo įrankio. Norėdami gauti informacijos, turime susisiekti su techninės pagalbos komanda ČIA. Priklausomai nuo mūsų šalies, puslapis siūlo mums įvairius kontaktinius numerius, palaikymą per pokalbį arba el.
  • LG: Tas pats kaip Sony ir Samsung. Susisiekti su LG klientų aptarnavimo tarnyba galime oficialioje jos svetainėje ČIA.

7 # Pažvelkite į konkrečias savo išmaniojo telefono savybes

Kaip ir beveik visame kame, velnias slypi mažose detalėse. Jei tai padirbtas telefonas ar kopija, greičiausiai yra kai kurie daiktai, kurie neatitinka originalo. Nesvarbu, ar tai būtų korpuso dizainas, pakuotės dėžutė, svoris, programinė įranga ar bet kuri kita detalė, paprastai yra nedidelis skirtumas.

Geriausias būdas atsikratyti abejonių paprastai yra pažvelgti į „YouTube“ ir atlikti paiešką, pavyzdžiui:

“[mobilusis vardas] originalas ir kopija / klonavimas / klastojimas / netikras (arba kitas panašus terminas)

Bet kuriuo momentu gera „YouTube“ paieška gali jus išlaisvinti.

Kiti požymiai, kad mobilusis telefonas buvo atnaujintas arba atnaujintas

Atnaujintas, perdirbtas arba „atnaujintas“ mobilusis telefonas – pagal anglišką reikšmę – yra sugedusį ar sugedusį telefoną, jis grįžo į gamyklą, o po pataisymo vėl buvo parduodamas.

Todėl mes nežiūrime į naują telefoną, ką tik iš gamyklos. Štai kodėl jie paprastai yra daug pigesni nei naujas „įprastas“ telefonas.

„Samsung“ telefonai turi programą, kuri teoriškai gali nustatyti, ar telefonas buvo atnaujintas. Yra pavadintas Telefono informacija, ir nors tai nėra oficialus įrankis, atrodo, kad „Google Play“ naudotojai jį įvertino labai gerai.

Atsisiųskite QR kodo telefono INFO ★ SAM ★ Kūrėjas: vndnguyen Kaina: Nemokamas

Kalbant apie kitus prekės ženklus, atnaujinti telefonai Paprastai ant dėžutės yra ženklas arba etiketė, nurodanti jų būklę, nors taip nutinka ne visada. Be to, nėra daug ką patikrinti, be to, jo kaina parduotuvėje yra įtartinai maža.

Pavyzdžiui, „Amazon“ jie aiškiai nurodo, kada telefonas yra atnaujintas.

Ar šis įrašas buvo naudingas ar įdomus? Jei taip, būčiau dėkingas, jei paspaustumėte LIKE arba pasidalintumėte Facebook su draugais. Tai man labai padeda! Ačiū dilbiui!

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found