„Spotify“ naujiems abonentams suteikia 3 mėnesių nemokamą priemoką

Ar kada nors bandėte „Spotify Premium“? Jei to dar nepadarėte, jums pasisekė, nes srautinės muzikos platforma ką tik paskelbė du naujus pasiūlymus, kurie pritrauks daugiau žmonių į savo aukščiausios kokybės prenumeratos paslaugą.

Nauji prenumeratoriai Jie gaus 3 mėnesių nemokamą priemoką, jei užsiregistruos nuo šiandien iki birželio 30 d. Pasiūlymas galioja visiems priemokų planams (šeimos, studento ir individualiems planams). Antra, tiems, kurie jau mėgavosi „Spotify Premium“. Anksčiau, bet atšaukę prenumeratą iki balandžio 14 d., jie gali iš naujo prenumeruoti 3 mėnesiams už 9,99 €, o tai yra pastebimas sumažinimas, dėl kurio mes turime šiek tiek daugiau nei 3 eurus mėnesinio mokesčio, o tai visai neblogai. Abu pasiūlymai galimi nuo spotify.com/premium.

„Spotify Premium“ pranašumai, palyginti su nemokamu planu

Jei esame naujokai „Spotify“ ir nežinome „premium“ plano privalumų (nors jei naudojamės programėle, ji mums nuolat primena, todėl to nesužinoti tikrai yra šiek tiek sunku), čia yra nedidelė santrauka su 4 „Spotify Premium“ plano raktai.

  • Muzika parsisiųsti: galime atsisiųsti visas norimas dainas – pavyzdžiui, kai esame prisijungę prie „Wi-Fi“ – ir klausytis jų neprisijungę, nenaudodami duomenų ir be interneto ryšio.
  • Jokių skelbimų: Žinoma, reklama visiškai išnyksta.
  • Klausykite dainos, kurios šiuo metu norite: Naudodami nemokamą planą galite leisti dainas tik atsitiktine tvarka. Su premium prenumerata šis apribojimas išnyksta.
  • Praleisti dainas: Dainų, kurias galime praleisti, limitas panaikintas. Jei jums nepatinka daina, paspauskite kitą ir viskas.

„Spotify“ ir COVID-19 pandemija

Viskas rodo, kad šis sultingas pasiūlymas yra tiesiogiai susijęs su koronaviruso krize, „Spotify“ bandant išlaikyti savo pajamas. Ir būtent tai, kad platforma didžiąją dalį savo pelno gauna dėka pranešimų – sritis, kuri patyrė ypač stiprų smūgį pramonėje dėl COVID-19 sukelto pasaulinio ekonomikos nuosmukio. Reikšmingas reklamos pajamų sumažėjimas, kurį pati bendrovė patvirtino savo naujausioje ketvirčio pelno ataskaitoje.

Tai, kad balandžio 14 d. minima kaip galutinis terminas, iki kurio vartotojai turi atšaukti savo aukščiausios kokybės prenumeratą, taip pat rodo „Spotify“ ketinimą susigrąžinti tuos vartotojus, kurie atsisakė prenumeratos, kad sutaupytų pinigų dėl pandemijos. Ir būtent „Spotify“ savo ketvirčio ataskaitoje paaiškina, kad nors prenumeratų sumažėjimas buvo apibendrintas, vienas iš šešių vartotojų nurodė COVID-19 kaip pagrindinę prenumeratos atsisakymo priežastį. Nedarbas ir neapibrėžta ekonominė padėtis privertė daugelį žmonių pakoreguoti savo kišenes, todėl šie pigesni abonementai ir pasiūlymai, pavyzdžiui, 3 mėn. nemokamai, gali paskatinti ne vieną sugrįžti į rinką.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found