10 gudrybių, kaip padidinti „WiFi“ maršruto parinktuvo galią – „The Happy Android“.

Nėra savo druskos verto mobiliojo įrenginio, kuriame nebūtų WiFi ryšio. Nesvarbu, ar tai nešiojamas kompiuteris, mobilusis telefonas ar planšetinis kompiuteris, jie visi siūlo galimybę prisijungti prie interneto per WiFi, o kai neveikia, oi, kai neveikia! Jaučiame dilgčiojimą kūne, kuris mums sako, kad mūsų prietaisas ką tik tapo nenaudingu daiktu.

10 patarimų, kaip pagerinti „WiFi“ maršrutizatoriaus signalą

Todėl, jei namuose turime belaidį interneto ryšį, norime, kad jis būtų kuo stabilesnis ir galingesnis. Kaip mes galime tai gauti? Tai yra esmė! Žemiau mes sudarėme keletą geriausių būdų, kaip padidinti „WiFi“ maršrutizatoriaus galią ir diapazoną. Jei turite papildomų pasiūlymų ar rekomendacijų, nedvejodami apsilankykite komentarų skiltyje.

1- WiFi N ir AC geresnis nei WiFi A, B ir G

Pirmasis patarimas, kaip padidinti „WiFi“ signalo stiprumą ir diapazoną, yra naudoti naujausias turimas technologijas, kad pagerintumėte belaidžio ryšio signalo diapazoną. Technologijos, pagrįstos 802.11a, 802.11b arba 802.11g standartais, yra daug mažesnės nei technologijos, pagrįstos naujais 802.11n ir 802.11ac. Ir jei turite maršrutizatorių, kuris palaiko naujausią protokolą, žinomą kaip WiFi 6 (802.11ax), geriau nei geriau. Pastaba: „WiFi 6“ veikia 4 kartus geriau nei „WiFi 5“ (802.11ac).

Atminkite, kad norint naudoti tokio tipo WiFi tinklą, jums reikės WiFi maršrutizatoriaus ir tinklo plokštės, palaikančios šias technologijas.

2- Raskite geriausią vietą maršrutizatoriui

Žinome, kad maršrutizatoriai yra gana negražūs ir kaip dekoravimo objektai palieka daug norimų rezultatų, tačiau jei norite geresnės signalo kokybės, turėsite atlikti šiuos veiksmus:

  • Padėkite maršrutizatorių atviroje vietoje.
  • Perkelkite jį toliau nuo kambario sienų.
  • Maršrutizatoriaus antenas pastatykite statmenai.
  • Pakelkite maršrutizatorių kuo aukščiau.
  • Pabandykite maršruto parinktuvą palikti pačiame centriniame savo namų kambaryje.

Norint rasti labiausiai subalansuotą namo tašką, taip pat patartina pažvelgti į šį kitą įrašą: «Koks yra vidutinis Wi-Fi tinklo diapazonas?»

3- Raskite geriausią belaidį kanalą

Kai mūsų maršrutizatorius skleidžia WiFi signalą, jis veikia tam tikru dažniu ir kanalu. Todėl, jei šalia turime kaimynų, tai labai tikėtina jūsų maršrutizatoriai trukdo mūsų signalui.

Norėdami išspręsti šią problemą, turime ieškoti diapazono, kuriame nebūtų trukdžių ir kuris leistų mūsų maršrutizatoriui transliuoti be triukšmo, kuris silpnina jo signalą. Programos kaip WiFi analizatorius Jie leidžia mums atlikti nuskaitymą, kad pamatytume, kurie kanalai yra nemokami. Taigi galime sukonfigūruoti savo maršrutizatorių, kad jis veiktų per tuos mažiau prisotintus kanalus.

Ši programa leidžia sužinoti, kurie kanalai yra labiausiai prisotinti

Daugiau informacijos, kaip elgtis su kaimynų „Wi-Fi“ signalais, rasite įraše «Kaip užblokuoti savo kaimyno „WiFi“?»

4- Venkite kitų įrenginių trikdžių

Ne tik kaimynų maršrutizatoriai trikdo mūsų signalą. Kiti buitiniai prietaisai, pvz belaidžiai telefonai, mikrobangų krosnelės ir pan jie gali susilpninti mūsų WiFi galią. Šios problemos sprendimas galėtų būti telefonų, veikiančių kitais dažniais, arba dviejų juostų maršrutizatorių pirkimas. Kita vertus, jei nenorite leisti pinigų, visada galite stengtis, kad telefonas ir mikrobangų krosnelė būtų kuo toliau nuo maršruto parinktuvo.

Dviejų juostų maršrutizatoriai gali padėti išvengti kitų buitinių prietaisų trikdžių

5- Saugokitės „WiFi“ vagių

Net jei jūsų „WiFi“ ryšys turi slaptažodį, jį gali būti labai lengva nulaužti. Todėl ne tik turėtumėte turėti bent vieną WPA raktą, bet ir padidinti maršrutizatoriaus saugumą. Kaip? Štai kelios nuorodos, kurios gali labai padėti:

  • Kaip sukurti „nematomą“ WiFi tinklą su paslėptu SSID
  • Patikimas būdas blokuoti įsibrovėjus jūsų „WiFi“ tinkle
  • Kaip sužinoti, ar WiFi vagiamas ir kaip to išvengti
  • Kaip išmušti įsibrovėlį iš „Wi-Fi“ tinklo (amžinai)

6- Valdykite programas, kurios sunaudoja jūsų pralaidumą

Srautinio perdavimo programos, pvz., „Netflix“, internetiniai žaidimai ar P2P atsisiuntimai, yra tikri pralaidumo trūkumai, todėl kitų tinklo naudotojų interneto ryšys gerokai sulėtėja.

Nesijaudink! Galite sukonfigūruoti savo maršrutizatoriaus QoS (paslaugų kokybę arba paslaugų kokybę), kad nustatytumėte, kurių tipų programos sunaudoja daugiau pralaidumo, o kurios mažiau, kad galėtumėte užtikrinti, kad norimos programos neprisijungtų. Čia yra mažas vadovas, kuriame mokoma, kaip sukonfigūruoti QoS „Dlink“ maršrutizatoriuje ir kuris gali būti pavyzdys, kaip konfigūruoti jūsų namuose.

QoS taisyklės leidžia paskirstyti maršrutizatoriaus pralaidumą

7- Padidinkite pralaidumą naudodami naminius išradimus

Jei vis tiek pastebite, kad jūsų maršrutizatorius nepasiekia kiekvieno jūsų namų kampelio, visada galite pasirinkti amatus ir sukurti savo mažus išradimus, kad padidintumėte maršrutizatoriaus galią. Tokie triukai kaip naudokite virtuvinį sietelį, aliuminio folija išklotą kartoną arba sodos skardinę prie maršruto parinktuvo, kad padidintumėte jo galią, yra kasdienybė, be to, jie yra labai veiksmingi.

8- Padidinkite maršrutizatoriaus signalą nedideliu nulaužimu

Tai jau yra šiek tiek rizikingesnė. Galite padidinti maršrutizatoriaus galią įdiegę DD-WRT programinė įranga. Ši programinė įranga padidina maršrutizatoriaus galimybes ir suteikia jam reikalingo papildomo postūmio.

Dauguma maršruto parinktuvų gali valdyti iki 70 mW, todėl būkite labai atsargūs, jei nenorite, kad maršrutizatorius atsidurtų šiukšliadėžėje. Jei norite sužinoti daugiau apie DD-WRT programinę-aparatinę įrangą, šiuo klausimu yra didelė bendruomenė, taip pat ispanų kalba.

9- Paverskite savo seną maršrutizatorių į kartotuvą

Ar turite seną maršrutizatorių, kurio visai nenaudojate? Padarykite tai namų kartotuvu. Padėkite jį toje namo vietoje, kur silpnas signalas ir galėsite mėgautis aukštesnės kokybės pralaidumu. Čia yra trumpa pamoka, paaiškinanti, kaip pasiekti tokį žygdarbį.

Jei turite seną maršrutizatorių, kurio nenaudojate, jus taip pat gali sudominti šis kitas įrašas: «10 idėjų, kaip pakartotinai panaudoti seną maršruto parinktuvą ir suteikti jam naujos naudos»

10- Užprogramuokite maršrutizatorių, kad jis periodiškai automatiškai paleistų iš naujo

Tikrai esate vienas iš tų, kurie turi iš naujo paleisti maršrutizatorių kas x kartą, nes tam tikru momentu jis nustoja veikti taip, kaip turėtų, tiesa? Na, tu ne vienintelis! Keista, kad jums nereikia to daryti kartas nuo karto, kaip visiems kitiems.

Gera galimybė išlaikyti belaidžio ryšio signalo kokybę suplanuoti tam tikrus automatinius paleidimus (jei įmanoma naktį), kad galia bet kuriuo metu nesumažėtų. Kaip? Vienas iš paprasčiausių sprendimų yra įdiegti pirmiau minėtą DD-WRT programinę-aparatinę įrangą, tačiau taip pat galite pereiti į savo maršrutizatoriaus nustatymus ir pamatyti, ar ji siūlo šią funkciją iš prigimties.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found