Kaip gauti nemokamą „Wi-Fi“ naudojant „Osmino“ programą – „The Happy Android“.

„Android“ turi keletą įrankių, kuriuos galime turėti nemokamas bevielis internetas mūsų terminale. Prieš kurį laiką kalbėjome apie puikų Wifi Master Key, o šiandien pristatome labai panašią programėlę pavadinimu Osmino, su kuria galime pasiekti 120 milijonų viešųjų ir privačių jungčių net neprisijungę.

„Osmino“ „Wi-Fi“ žemėlapiuose yra daugiau nei 3 000 000 prieigos taškų JAV, 600 000 prieigos taškų Meksikoje arba 200 000 prieigos taškų Ispanijoje, kad būtų pateikti tik keli pavyzdžiai. Puikiai tinka, kai vykstame į kelionę į kitą šalį arba mums reikia rasti nemokamą ryšį bet kurioje miesto vietoje.

Programa taip pat labai rekomenduojama vartotojams, turintiems mažai techninių žinių, nes nereikia įvesti slaptažodžio ar kitų tinklo parametrų ar nustatymų. Viskas daroma vienu mygtuko paspaudimu, o iš ten ryšys užmezgamas automatiškai. Pažiūrėkime, kaip tai veikia.

Atsisiųskite QR kodą osmino Nemokami WiFi prieigos taškai, slaptažodžiai Kūrėjas: TSDC Kaina: Nemokamas

Kaip prisijungti prie nemokamų „Wi-Fi“ tinklų Ispanijoje, Meksikoje, JAV ir kitose šalyse naudojant „Osmino“ programą

Iš viso Osmino įrankis siūlo nemokamus ryšio žemėlapius daugiau nei 150 šalių. Įdiegus programą, procedūra visada yra tokia pati.

  • Jei programą įvedame pirmą kartą, sistema paprašys mūsų sutikti su privatumo sąlygomis.
  • Tada pamatysime pranešimą, kuriame prašoma prieigos prie įrenginio GPS vietos. Suteikite leidimus, kad programa galėtų mums parodyti artimiausius prieigos taškus pagal mūsų buvimo vietą.
  • Programa taip pat paprašys mūsų prieigos prie įrenginio daugialypės terpės failų, nors šiuo atveju galime neleisti prieigą, nes tai nėra griežtai būtinas reikalavimas atlikti paieškas ir ryšio nuskaitymus. Nors turime jį suaktyvinti, jei norime atsisiųsti ir naudoti neprisijungus pasiekiamus žemėlapius.
  • Patekę į programą, pamatysime žemėlapį su visais prieinamais prieigos taškais. Jei slysime pirštu iš apačios į viršų, bus rodomas visų galimų nemokamo „Wi-Fi“ sąrašas.
  • Kiekvienam iš šių tinklų mums nurodoma, ar tai atviras, ar privatus tinklas, „Wi-Fi“ tinklo pavadinimas, atstumas nuo mūsų ir vartotojų nuomonės (jei yra).
  • Kai esame tinklo diapazone, tiesiog pasirinkite jį, kad Osmino programa automatiškai užmegztų ryšį.

Be to, šalia kiekvieno turimo wifi rasime dešinėje pusėje, tiesiai žemėlapio apačioje, mygtuką, kurį galime paspausti ir Google Maps automatiškai atsidarys su maršrutu, kaip pasiekti tą vietą. Tiesa ta, kad lengviau būti negali.

Jei norime atsisiųsti žemėlapį, kad galėtume jį peržiūrėti neturėdami aktyvaus duomenų ryšio, taip pat galime tai padaryti naudodami piktogramą su žemėlapio piešiniu, kurią matysime viršutiniame dešiniajame ekrano kampe. Likusiam kairėje pusėje esančiame meniu Osmino taip pat siūlo mums galimybę filtruoti „Wi-Fi“ taškus pagal surinktas nuomones arba jei jie yra patikrinti prieigos taškai.

Kai jungiamės prie nežinomo wifi, patartina visada naudoti papildomą apsaugos sluoksnį. Todėl kaip asmeninę rekomendaciją rekomenduočiau naudoti VPN programą, kad išlaikytumėte privatumą šifruojant mobiliojo ryšio srautą. Norėdami tai padaryti, galite pažvelgti į įrašą „Geriausios nemokamos 2020 m. VPN paslaugos“ arba įdiegti tokią programą kaip WARP, kuri puikiai tinka tokioms situacijoms.

Apskritai programa, kuri yra pati naudingiausia ir maloniausia, nors ir turi reklamų (ne per daug invazinių, bet reklamų visgi). Reklamos, kurios galime atsikratyti, taip, nuėję į aukščiausios kokybės programos versiją, kurią galima įsigyti už 0,99 € per mėnesį. Kaina, kuri gali būti labai prieinama, jei ketiname programą naudoti pakartotinai. Nepameskite to iš akių!

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found