Kaip žaisti PS4 žaidimus „Android“ naudojant nuotolinį žaidimą

Prieš kelias dienas pažvelgėme į tai, kaip „Steam Link“ dėka galime suteikti tam tikrų „Steam“ (PC) žaidimų „Android“ ydos. Na, šį penktadienį tą patį padarysime su „PlayStation 4“, o dėl naujausio „Sony“ įdiegto programinės aparatinės įrangos atnaujinimo mūsų PS4 dabar galima perduoti į bet kurį „Android“ mobilųjį telefoną ar planšetinį kompiuterį. Pažiūrėkime, kaip tai veikia!

Kaip prijungti PS4 prie „Android“ įrenginio su „Remote Play“ funkcija

„Remote Play“ – jau kurį laiką rinkoje esanti programa, tačiau iki šiol tai buvo išskirtinė „Sony Xperia“ telefonų ir „iPhone“ funkcija. Geros naujienos yra tai, kad dėka PS4 programinės aparatinės įrangos versija 7.0 Vos prieš savaitę įdiegtas kaip naujinys, dabar galime naudoti nuotolinį paleidimą iš bet kurio „Android“ įrenginio.

Vienintelis reikalavimas, kad galėtume paleisti nuotolinį žaidimą, yra tai, kad turime atnaujintą konsolę ir terminalą su Android 5.0 (Lollipop) ar naujesne versija. Norėdami susieti mobilųjį telefoną su konsole, reikia atlikti šiuos veiksmus.

  • Įdiekite telefone programą „PS4 Remote Play“, kurią galite rasti „Google Play“ parduotuvėje ČIA.
  • Įsitikinkite, kad jūsų PS4 įdiegta 7.0 (arba naujesnė) programinės aparatinės įrangos versija. Šiuo metu turimą versiją galite patikrinti eidami į "Nustatymai -> Sistema -> Sistemos informacija“. Jei turite senesnę versiją, eikite į "Nustatymai -> Sistemos programinės įrangos naujinimas"Ir atnaujinkite savo konsolę.
  • Įsitikinkite, kad tiek PlayStation 4, tiek mobilusis telefonas ar planšetinis kompiuteris yra prijungti prie to paties WiFi tinklo.

PS4 nustatymai

Dabar, kai turime viską, atliksime šiuos konsolės konfigūracijos pakeitimus.

  • Mes įėjome"Nustatymai -> Nuotolinio paleidimo ryšio nustatymai"Ir mes patikriname, ar skirtukas"Įjunkite nuotolinį grojimą“ yra patikrinta.
  • Pasirinktinai taip pat galime eiti į "Nustatymai -> Energijos taupymo nustatymai -> Nustatykite funkcijas, pasiekiamas miego režimu"Ir suaktyvinkite skirtukus"Palaikykite ryšį su internetu"ir"Įgalinkite PS4 įjungimą iš tinklo“. Taip užtikriname, kad konsolė nenutrauktų srautinio perdavimo, jei pereis į miego režimą, taip pat leis mums įjungti PS4 su Remote Play programėle, jei to norime.

Nustatymai mobiliajame telefone

Kalbant apie „Android“ įrenginį, iš kurio ketiname žaisti, viskas susideda iš „Remote Play“ programos konfigūravimo.

  • Atidarome programą ir spustelėkite mygtuką "Pradėti“. Sistema automatiškai paprašys įvesti mūsų PlayStation paskyros vartotojo vardą ir slaptažodį bei bandys užmegzti ryšį su PS4. Atminkite, kad būtina, kad abu įrenginiai būtų prijungti prie to paties WiFi.

  • Jei viskas klostysis gerai, daugiau nieko daryti nereikės. Konsolė transliuos PS4 ekraną ir galėsime jį matyti bei valdyti tiesiai iš mobiliojo su virtualia žaidimų pulteliu.

Reikia paminėti, kad leidžia ir Remote Play programėlė prijunkite „Dual Shock“ valdiklį kad patirtis būtų daug labiau patenkinama, tačiau kol kas tai galima tik įrenginiuose, kuriuose veikia „Android 10“.

Kyla problemų nustatant ryšį tarp „Android“ ir PS4?

Jei mobilusis PS4 neaptinka automatiškai, taip pat turime galimybę susieti abu įrenginius rankiniu būdu. Norėdami tai padaryti, iš PS4 einame į "Nustatymai -> Nuotolinio paleidimo ryšio nustatymai"Ir pasirinkite"Pridėti įrenginį“. Sistema ekrane parodys 8 skaitmenų kodą.

Tada einame į „Remote Play“ programą „Android“ ir, atlikdami paiešką, pasirenkame parinktį „Registruokitės rankiniu būdu“. Čia įvedame 8 skaitmenis, kuriuos mums rodo PS4, ir pateikiame „registruoti“. Pasiruošę!

Žaidimų patirtis

Kurdami šią mokymo programą išbandėme tokius žaidimus kaip Dragon Ball Xenoverse 2, Blasphemous ir Horizon Chase. Tiesa ta, kad mane nustebino transliacijos kokybė, ir nors yra šiek tiek vėlavimo (vienuose žaidimuose daugiau nei kituose, o kai kuriais momentais daugiau nei kituose), bendra patirtis yra gera. Tai vis dar asmeninis jausmas, bet manau, kad rezultatas yra daug pranašesnis už tai, ką šiuo metu siūlo Steam Link.

Kita svarbi detalė – virtualaus žaidimų pulto naudojimas. Programa leidžia mums išdėstyti mobilųjį telefoną vertikaliai arba horizontaliai, ir tiesa yra ta, kad nei vienas, nei kitas manęs per daug neįtikina. Jei statome vertikaliai, ekranas yra labai mažas, tačiau horizontaliai kai kuriuos žaidimus sunku valdyti dėl L ir R mygtukų padėties. Bandžiau naudoti analoginį valdiklį, prijungdamas „Bluetooth“ žaidimų pultą prie telefono, bet tai neveikia nuotolinio paleidimo programoje, todėl galime tik palaukti, kol atnaujinsime savo mobilųjį telefoną į „Android 10“, kad galėtume prisijungti prie „Dual Shock“.

Likusiam tai atrodo kaip puiki aplikacijų bomba, nes ji leidžia atvirai praktiškai perkelti žaidimus iš televizoriaus į mobilųjį telefoną, ir nors kai kuriuos dalykus dar reikia nušlifuoti, tai yra labai viltingas pirmas žingsnis. kad pamatytume, kur jie galėtų nueiti per porą metų, kiek tai susiję su kelių platformų sistemomis.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found