„PES 2017“ patenka į „Android“: dabar galima atsisiųsti – „The Happy Android“.

Diena, kurios laukė daugelis profesionalių futbolo gerbėjų, jau atėjo. Po pranešimo mėnesio pradžioje, kur jau galėjome užsiregistruoti išankstinei registracijai naujai Pro Evolution Soccer 2017 jos versijoje Android, šiandien yra diena, kai jo pristatymas tampa oficialus: PES 2017 dabar galima atsisiųsti „Google Play“ parduotuvėje nemokamai.

Atsisiųskite QR kodą „eFootball PES 2020“ Kūrėjas: KONAMI Kaina: Nemokamas

Nemokamai žaisti ir mobiliesiems optimizuoti valdikliai

„Pro Evolution Soccer 2017“ yra nemokamas žaidimas su pirkiniais programoje, orientuota į futbolo valdymą ir kuriame galime žaisti intensyvias rungtynes, pakeisdami klasikinę kompiuterio žaidimų pultelį ar klaviatūrą pirštų braukimai perdavimams, o bakstelėjimai – spyriai ir specialūs judesiai(nors turėsime ir klasikinių virtualių valdiklių tipo „crosshead“).

PES 2017 naudojimas pritaikyta grafinio variklio versija Fox variklis pasiekti galingą, trimatę vizualinę išvaizdą, kiek įmanoma artimesnę šio futbolo klasikos stalo versijai.

Pervežimai ir specialūs renginiai

„Pro Evolution“ futbolo pristatymo kampanija apima skautus ir specialiuosius agentus. Dėka įvykių, žinomų kaip „Puikūs finišuotojai“ Galėsime pasirašyti Messi, Luiso Suarezo ar Neymaro ūgio žaidėjus. Iš čia turėsime tik suformuoti savo komandą ir žaisti rungtynes ​​internetu arba su žaidimo AI, kad galėtume dalyvauti specialiuose renginiuose, tokiuose kaip „Step Up Challenge"Ir gaukite prizus ir premijas.

PES 2017 pristatymo kampanija truks iki rugpjūčio 23 d., per tą laiką galėsime gauti sidabro lygio žaidėjai priklausantys tokiems klubams kaip „Liverpool FC“, „Borussia de Dormunt“ ar „FC Barcelona“.

Žaidimas, kuris išsiskiria vidinėje atmintyje

Mes susiduriame su AAA žaidimu, kurio, kaip ir daugeliui tokio tipo žaidimų, reikia daug laisvos vietos mūsų Android terminale, 1,31 GB tik pradiniam atsisiuntimui. Svarbus faktas, kurį reikia nepamiršti.

Turiu pripažinti, kad per daugiau nei 15 metų, kai pažįstu profesionalų, man nepavyko laimėti nė vieno mačo prieš jokį savo draugą: aš esu priežiūros paketas! Reikės pažiūrėti, ar šioje naujoje mitinio žaidimo versijoje man gali pasisekti šiek tiek daugiau (juk valdikliai daug paprastesni).

Ar jau išbandėte naują šios futbolo klasikos mobiliąją versiją? Ką manote apie šuolį nuo PES prie Android?

P.D .: Pirmos 2 žaidimo minutės ir aš jau spėjau pirmąją prijungti prie Barselonos. Meh!

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found