Tronsmart Mega apžvalgoje, galingas 40 W Bluetooth garsiakalbis su TWS

Ką tik atnaujinau savo namų stereofoną su naujais „Bluetooth“ garsiakalbiais. Jis atėjo naudodamas „iLuv Syren“ – mažą garsiakalbį, kuris, būdamas belaidis, judėjo iš vieno kambario į kitą be didelių komplikacijų. Tačiau man reikėjo kažko, turinčio daugiau galios ir šiek tiek geresnės garso kokybės. Aš su juo jau beveik savaitę Tronsmart Element Mega, ir tiesa ta, kad pagerėjimas buvo esminis.

Dabar aš dirbu su Tronsmart Element Pixie, bendrovės naujieji pavyzdiniai garsiakalbiai, kurie kartu sudeda iki 30 W dėl TWS (True Wireless Stereo). Bet apie Pixies kalbėsime kitą savaitę paskelbtame VS palyginime, kuriame pamatysime visus „Mega“ modelio pliusus ir minusus.

Tronsmart Element Mega: išsami analizė

Apskritai susiduriame su įrenginiu, kuriame yra keletas svarbių naujienų. Nors didžiausia jo privalumas ir iš pirmo žvilgsnio daugiausiai dėmesio patraukiantis garsas yra puiki garso galia – net 40 W galima pasakyti, tačiau reikia pažymėti, kad žemieji dažniai yra daug labiau subalansuoti nei ankstesniuose modeliuose, todėl daug daugiau garso.sutankintas.

Dizainas ir apdaila

Pirmas dalykas, kurį pastebime turėdami „Element Mega“ rankose, yra tai, kad jis turi pastovų svorį. Dizaino linijos yra lygios, o medžiagos rodo darbo kokybę. Viršutinėje garsiakalbio dalyje yra įtaisyti įrenginio valdikliai, apšviesti foniniu apšvietimu, kurie valdomi lytėjimo būdu dėl jo paviršiuje esančios technologijos Sensitive Touch.

Jutiklinis ekranas užsidega, kai įjungta „Mega“.

Su tokio tipo plokštėmis visada yra tam tikra baimė (hiper / infra jautrumas), tačiau tiesa ta, kad per šias dienas jis nesukėlė jokių problemų. Praktiškas, lengvas naudoti ir nedrąsus akims.

Atkūrimo režimai / Ryšys

Viena iš didžiausių Tronsmart Mega naujovių yra įtraukimas micro SD kortelės lizdas. Kažkas, kas yra detalė, kad bet kada nepritrūktų muzikos.

Taip pat siūlo TWS ryšį, leidžianti sinchronizuoti stereo režimu, jei šalia turime kitą Tronsmart Mega. Atsižvelgiant į tai, kad kalbame apie 40 W garsiakalbį, TWS režimu atkurtume iki 80 vatų galios. Tikra beprotybė.

Priešingu atveju jis turi ryšį Bluetooth 4.2., NFC ir 3,5 mm pagalbinė įvestis minijack'ui, kuris visada vertinamas, jei turime senus MP3 grotuvus, kasetes ir panašiai.

„Micro SD“ slankiklis yra gana šaunus.

Garso kokybė

Pereikime prie svarbaus dalyko. Kaip skamba šis Tronsmart Element Mega? Sakyčiau, pagrindinis žodis yra „valdoma galia“. Turi labai gerą boso balansą, o tai reiškia, kad galime pakelti garsumą iki labai aukštų ribų nepastebėdami jokio pasipiktinimo dėl garso kokybės.

Uždarose patalpose ir kambariuose tokiu būdu pasiekiami tikrai šilti garsai. Labai tinka klausytis gyvų ir akustinių įrašų.

Geras žemųjų ir aukštųjų dažnių valdymas gali būti patikrintas klausantis tam tikrų dainų, pvz.Nauja klaida"Moderato arba"Mano armija"Iš Björk. Jei padidiname garsumą iki nemažo lygio ir žemieji / aukštieji dažniai girdimi puikiai, tai ženklas, kad turime reikalą su kokybišku garsiakalbiu.

Techniniais tikslais tai reiškia „Qualcomm ATS2825“ garso lustą, 28 dviejų tvarkyklių branduolius, 2 x 40 W žemųjų dažnių garsiakalbio tvarkykles ir 4 Ω 20 W / 53 mm tvarkyklės bloką. Iš viso siūlo perdavimo diapazonas didesnis nei 20 metrų atvirame lauke. Jis suderinamas su visų tipų įrenginiais, tokiais kaip kompiuteris, Android, iPhone ir kt.

Antžmogiška galia: Žmogus-voras, Hulkas Hoganas ir „Mega Tronsmart“.

Baterijos veikimo trukmė

Kaip minėjome, tai yra nuoseklus įrenginys – jis sveria 660 gramų, todėl jame gali tilpti ilgaamžė iš viso 6600 mAh baterija. Gamintojas teigia, kad jis siūlo iki 15 valandų atkūrimo.

Tiesą pasakius, tiksliai nesuskaičiavau, bet tiesa, kad saikingai naudojant be jokio įkrovimo, jis tarnauja daug dienų. Šia prasme tai yra dar vienas šios įdomios belaidžio garsiakalbio aspektas.

Kainos ir kokybės santykis

Rašant šią apžvalgą, Tronsmart Mega „Amazon“ jo kaina yra 47,99 euro. Kaina, kuri kompensuoja aukščiausios kokybės įrenginio apdailą ir galingumą, retai matoma „Bluetooth“ belaidžiame garsiakalbyje.

[P_PERŽIŪRA post_id = 11903 visual = 'pilnas']

išvada

Visais atžvilgiais tai puikus nešiojamasis garso įrenginys. Jutiklinis skydelis veikia gerai ir suteikia jai modernumo, garso kokybė yra aukštesnė nei vidutinė ir jame yra patogus lizdas muzikai, podcast'ams ar bet kam, ko tik norime, leisti iš micro SD.

Dėl ilgos baterijos jį galima pasiimti į kelionę, o kaina atitinka tai, ko galime tikėtis iš 193 mm x 57 mm x 82 mm garsiakalbio, galinčio pasiekti 40 vatų. Labai rekomenduojama.

Amazon | Pirkite Tronsmart Mega

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės