Kaip pagreitinti atsisiuntimą „Firefox“ naudojant MDM – „Happy Android“.

Kaip galėtumėte šiek tiek paskatinti atsisiuntimus? Kelių gijų atsisiuntimų tvarkyklė (MDM) yra „Firefox“ naršyklės plėtinys, leidžiantis pagreitinti atsisiuntimą daugiasriegis arba tai, kas taip pat žinoma kaip „keli gijos“.

Daugumai atsisiuntimų tvarkytuvų paprastai reikia daug leidimų, o MDM plėtinio atveju viskas nesikeičia. Tačiau mes susiduriame atvirojo kodo įrankis kad galėtume patikrinti visą jo kodą iš „Github“ puslapio, o tai suteikia mums garantijos, kad viskas daroma gerai.

Kaip galime pagreitinti atsisiuntimą naudodami daugiasriegis?

Beje, puiki šio „Firefox“ plėtinio savybė yra ta, kad jis leidžia padalinkite kiekvieną atsisiuntimą į skirtingas temas kurios veikia lygiagrečiai, kiekviena iš šių gijų atsisiunčia dalį failo. Tokiu būdu mes gauname, kad atsisiuntimas būtų atliktas didesniu greičiu. Skamba įdomiai, tiesa?

Žinoma, tai veikia tik tuo atveju, jei serveris ir mūsų tinklas priima tokio tipo kelių gijų atsisiuntimus, o tai ne visada nutinka internete. Bet kokiu atveju pagal numatytuosius nustatymus MDM plėtinys sukonfigūruotas taip, kad kiekvienas atsisiuntimas būtų padalintas į 4 gijas, nors tai yra kintamasis, kurį galime keisti iš įrankio konfigūracijos nustatymų.

Pavyzdžiui, „Firefox“ leidžia naudoti ne daugiau kaip 6 gijas, nors šią reikšmę galima pakeisti keičiant kintamuosiustinklas.http.max-persistent-connections-per-server ir network.http.max-persistent-connections-per-proxy atitinkamai.

Įdiegę plėtinį pamatysime, kaip šalia naršymo juostos pasirodys nauja piktograma. Paspaudę ant jo pamatysime sąrašą su vykdomais atsisiuntimais, taip pat tipinę informaciją su greičiu, atliktų procentų, pauzė-atnaujinimu ir kitais dominančiais duomenimis.

Kita įdomi detalė yra ta, kad MDM plėtinys gali automatiškai aptikti bet kokį atsisiuntimą, nors taip pat galime ranka pridėti vieną ar daugiau URL arba aptikti naują atsisiuntimą. url kopijavimas į mainų sritį.

Jei pridėsime URL, jis mums parodys visi galimi atsisiuntimai ir medijos failai minėtoje svetainėje. Tiesa ta, kad tai negali būti paprasčiau ir praktiškiau. Be to, programa taip pat leidžia mums atlikti patikrinimo sumas (kontrolinę sumą), kad būtų užtikrintas sėkmingas atsisiuntimas, taip pat nustatyti minimalų kiekvieno bloko dydį arba pakartotinių bandymų skaičių nesėkmės ar nutraukimo atveju.

Mes susiduriame su labai išsamia atsisiuntimų tvarkykle, turinčia daugybę galimybių automatizuoti atsisiuntimus, tinkinti sąsają, pašalinti nesėkmingus atsisiuntimus ir kt. Trumpai tariant, labai rekomenduojamas plėtinys „Mozilla“ žiniatinklio naršyklės vartotojams.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found