TP-Link N300 TL-WA850RE apžvalga, nuostabus 300Mbps WiFi plėtinys

Turiu pripažinti. Niekada nesusitvarkiau WiFi plėtiniai. Aš nusipirkau vieną iš šių signalo stiprintuvų beveik prieš 10 metų ir patirtis buvo baisi. Niekada neturėjau jo tinkamai sukonfigūruoti. Po daugelio nesėkmingų bandymų ir didelio nusivylimo jie buvo išmesti 60 eurų. Šiandien aš vėl įsimylėjau WiFi plėtinius. Kaltininkas: prietaisas, vadinamas TP-Link N300 TL-WA850RE.

TP-Link N300 TL-WA850RE apžvalga, geriausias WiFi diapazono plėtiklis namams už priimtiną kainą

Geriausias dalykas apie TP-Link N300 TL-WA850RE yra ne tai, kad jis yra pigus "Tai tikrai labai svarbus veiksnys." Puikus šio priedo dalykas yra tai, kad jį nepaprastai lengva nustatyti.

Be to, jis turi gana didelę galią ir diapazoną. Būkite atsargūs, jis turi ir trūkumų, tačiau apie 100 kvadratinių metrų grindims tai bene labiausiai rekomenduojamas WiFi kartotuvas. Kodėl?

Techninės specifikacijos

Techninėje dalyje TL-WA850RE siūlo šias funkcijas:

  • Greitis iki 300 Mbps.
  • 10 / 100 Mbps Ethernet prievadas.
  • AP režimas („Prieigos taškas“ arba prieigos taškas).
  • Suderinamas su WPS.

Estetiniu lygmeniu TP-Link įrenginys yra mažos dėžutės, jungiamos prie kištuko, formos. Dizainas yra gana modernus, blaivus ir lengvai nepastebimas dekoruojant svetainę ar bet kurį kitą namų kambarį.

TP-Link N300 TL-WA850RE konfigūracija

Kaip jau minėjau pradžioje, mano nuomone, tai yra labiausiai patenkinamas TL-WA850RE taškas. Jis suderinamas su maršrutizatoriais su WPS ir tais, kurie neturi šios funkcijos.

Kad suprastumėte, kaip lengvai galime jį pritaikyti, aš paaiškinu jo konfigūravimo procesą naudojant WPS 3 eilutėmis:

  • „WiFi“ plėtinį įkišate į lizdą šalia maršrutizatoriaus.
  • Suaktyvinkite maršrutizatoriaus WPS mygtuką.
  • Tada paspauskite sinchronizavimo mygtuką ant TL-WA850RE.

Taip lengva. Kai jis bus sinchronizuotas su mūsų WiFi tinklu, tereikia atjungti nuotolio plėtiklį ir nunešti jį į tarpinį tašką tarp maršrutizatoriaus ir zonos su blogiausiu signalu namuose.

Jei maršrutizatoriuje neturime WPS, viskas šiek tiek pasikeičia, tačiau tai vis tiek yra labai paprasta konfigūracija. Šia prasme tai puikus įrenginys.

Pagerinta signalo kokybė. Ar tai geras WiFi kartotuvas?

TP-Link N300 TL-WA850RE yra belaidis plėtinys kurių galia yra 300 Mbps. Yra 720 Mbps ir iki 1200 Mbps signalo kartotuvai. Ar mums tada užtenka 300Mbps?

Priklauso. Daugeliu atvejų atsakymas bus teigiamas. Mano konkrečioje situacijoje, maždaug 100 m2 name, turėjau problemų leidžiant vaizdo įrašus „YouTube“, „Netflix“ buvo įkeliamas kas du po tris, o PS4 internete laikas nuo laiko šiek tiek užgesdavo. Maršrutizatorius yra viename kambaryje, o televizorius ir konsolė yra svetainėje.

Su šiuo nauju plėtikliu visos aprėpties problemos įėjo į istoriją. Toks aiškus ir tiesus.

Šis mažas aksesuaras buvo daugiau nei laukiamas svetainėje.

Tačiau jei sritis, kurią norime aprėpti, yra didesnė (vila, viešbutis ar panašiai) arba jei norime leisti labai sunkų srautinį turinį, gali prireikti šiek tiek daugiau kibirkšties. Likusiesiems tai yra efektyviausias ir ekonomiškiausias sprendimas, patenkinantis vidutinio vartotojo poreikius.

Kaina ir prieinamumas

Šiuo metu TP-Link N300 TL-WA850RE WiFi plėtinys nuo 2018 m. kovo 19 d. „Amazon“ Ispanijoje jo kaina yra apie 20 eurų. Pigus įrenginys, kuris daugiau nei kompensuoja su juo susijusias finansines išlaidas. Šiandien tai yra geriausiai parduodamas WiFi plėtinys parduotuvėje.

TP-Link N300 TL-WA850RE nuomonė ir galutinis įvertinimas

[P_PERŽIŪRA post_id = 10884 visual = 'pilnas']

Ar verta pirkti TP-Link N300 TL-WA850RE? Jei gyvename vidutinio dydžio bute, ar turime barą ar nedidelę vietą, nebūtina palikti gerą bilietą Powerline PLC arba daug galingesnio ilgintuvo, kad būtų geras aprėptis visuose kambariuose. Tokiais atvejais šis įrenginys yra daugiau nei tinkamas sprendimas.

Nors TL-WA850RE turi ir trūkumų, tokių kaip dvigubo 5G ryšio nebuvimas. „WiFi“ tipas, kuris nenaudojamas taip dažnai, tačiau į tai vis tiek reikia atsižvelgti.

Jei ieškome gero, gražaus ir pigaus WiFi signalo stiprintuvo, TP-Link N300 TL-WA850RE yra programėlė, kuri duos mums labai gražių rezultatų. Visiškai rekomenduotina.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found