Kaip pasiekti bet kurį tikslą naudojant „Google“ žemėlapius – žingsnis po žingsnio vadovas

Google žemėlapiai yra vienas iš neįtikėtiniausių geografinės vietos nustatymo įrankių. Tai ne tik padeda žinoti, kur yra konkreti vieta, bet ir padeda ją pasiekti trumpiausiu keliu. Ar norite sužinoti, kaip per trumpiausią įmanomą laiką patekti į X pradedant nuo Y? „Google“ žemėlapiai yra geriausias įrankis tam.

Kaip pasiekti bet kur naudojant „Google“ žemėlapius automobiliu, viešuoju transportu, pėsčiomis ar dviračiu

Tam, kad Google Maps galėtų mus rasti žemėlapyje ir padėti nustatyti maršrutą, tai būtina suaktyvinti mūsų telefono vietos ar GPS paslaugą. „Android“ atveju tai galime padaryti dviem skirtingais būdais:

  • Pranešimų meniu suaktyvinkite „Vieta"Greito nustatymo skydelyje.
  • Iš nustatymų arba sistemos konfigūracijos (krumpliaračio piktograma), esančiame "Nustatymai -> Asmeniniai -> Vieta”.

Dabar, kai suaktyvinome vietą, eikime „į nugą“.

1 # Atidarykite „Google“ žemėlapius

Vietos vietą galime rasti įvedę adresą naršyklės paieškos sistemoje arba su pačiu Google Assistant. „Big G“ įmonė siūlo keletą būdų, kaip naudoti savo įrankį, o tai vertinama.

Bet kokiu atveju paprasčiausias dalykas yra pradėti procesą atidarykite „Google“ žemėlapių programą.

Atsisiųsti QR kodo žemėlapius – Navigacija ir viešasis transportas Kūrėjas: Google LLC Kaina: Nemokamas

2 # Raskite kelionės tikslą

Patekę į programą, pamatysime žemėlapį su mėlynu apskritimu, vaizduojančiu mūsų dabartinę vietą. Tiesiog virš žemėlapio randame paieškos variklį su legenda "Ieškokite čia”.

Pirmas dalykas, kurį reikia padaryti, yra spustelėti paieškos programą ir parašyti adresą arba vietos, į kurią norime patekti, pavadinimas. Taip pat galime spustelėti mikrofono piktogramą, kad atliktume paieškos balsu tvarką.

Jei yra kelios galimos paskirties vietos, jos bus rodomos su raudonas segtukas. Tiesiog paspaudžiame raudoną smeigtuką – mūsų kelionės tikslą – ir iškart pasirodys mėlynas mygtukas su užrašu „Kaip gauti"Ekrano apačioje. Paspaudžiame ant jo.

3 # Nustatykite savo transportavimo būdą

Dabar bus įkeltas naujas ekranas įvairius transportavimo būdus ir greičiausi maršrutai pasiekti prašomą adresą.

Mėlyna spalva pažymėtas maršrutas atitinka trumpiausią maršrutą. Kiti alternatyvūs maršrutai bus pažymėti pilka arba ruda spalva, kad būtų atskirti nuo pagrindinio maršruto. Taip pat žemėlapio apačioje galime matyti atstumą km ir kelionės trukmę.

Priklausomai nuo mūsų transportavimo būdoViršutiniame meniu pamatysime keletą piktogramų, kurias spustelėję pamatysime geriausius maršrutus automobiliui, viešajam transportui, dviračiui ar eiti pėsčiomis.

Automobilis ar kelias

Tai numatytasis transportavimo būdas – automobilis. Mūsų vietą pavaizduoja mėlyna piktograma su automobilio piešiniu, kuris atnaujinamas mums judant.

Norėdami gauti pagalbinį vadovą, tereikia spustelėti "Pradėti“. Tada bus įkeltas naujas langas, kuriame bus nurodyti posūkiai ir gatvės, kuriomis turime važiuoti realiu laiku.

Vaikščiojimas

Jei esame mieste ar miestelyje, kartais geriausias sprendimas yra pėsčiomis. Mūsų vietą vaizduoja mėlyna piktograma su pėsčiojo piešiniu, o maršrutai yra maži apskritimai, žymintys kelią į priekį.

Jei spustelėsime "Pradėti„Gausime pagalbinį vadovą su nauju, išsamesniu žemėlapiu.

Dviračiu Sportas

Važiuojant dviračiu, paspaudus startą, mums bus įkeltas panašus į „pėsčiųjų režimo“ žemėlapį su dviratininkams tinkamomis balso instrukcijomis.

Viešasis transportas

Galiausiai, jei norime naudotis viešuoju transportu, „Google Maps“ taip pat siūlo mums informacijos šiuo klausimu.

Jei spustelėsime "Pasirinkimai„Viešojo transporto meniu galime rinktis iš kelių transporto rūšių: autobusu, metro, tramvajumi ar traukiniu. Taip pat turime galimybę pasirinkti maršrutą pagal šiuos kriterijus: „Geriausias maršrutas“, „mažiau persėdimų“ arba „Mažiau vaikščiok“.

Pasirinkę vieną iš alternatyvų, spustelėję „Pradėti“ Mums bus parodytas kelias, kurį turime eiti pėsčiomis, kol pasieksime atitinkamą stotelę, tolesnį maršrutą, kurį nuvažiuos transporto priemonė, ir tolesnį žygį, kol pasieksime tikslą.

4 # Patikrinkite maršrutą ir judėkite žemėlapyje realiuoju laiku

Iš čia, kai judame link nurodyto tikslo, „Google“ žemėlapiai atnaujins mūsų poziciją. Atminkite, kad kelionės tikslas bus pažymėtas raudonu smeigtuku.

Tiesa ta, kad „Google“ žemėlapiai daug patobulėjo per daugelį metų gautų atnaujinimų ir tapo daugiau nei patogiu įrankiu. Ypač jei esame mieste, kurio nepažįstame, kaip turistai arba tiesiog norime patekti į konkrečią vietą per trumpiausią įmanomą laiką.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found