Kiniški planšetiniai kompiuteriai: analizė ir rekomendacijos – „The Happy Android“.

Renkantis vieną tablėtė turime atsižvelgti į keletą veiksnių. Skirtingai nuo išmaniųjų telefonų, kuriuose dažniausiai yra operacinė sistema Android, planšetinių kompiuterių sektorius siūlo daugiau galimybių:

  • Dvi operacinė sistema (Windows + Android)
  • OS Windows
  • OS alternatyva (pvz., RemixOS)
  • Tabletė 2 viename (ultrabooks arba planšetiniai kompiuteriai), su galimybe pridėti a klaviatūra ir paverskite jį nešiojamu kompiuteriu

Kiniškos tabletės: būtina! Kokią naudą mes tai duosime?

Todėl svarbu būti aišku kas geriausiai atitinka mūsų poreikius, priklausomai nuo naudojimo, kurį ketiname duoti tabletę. Čia drįsčiau teigti, kad paprastai kintamieji paprastai yra 3:

  • Darbo panaudojimas: Ieškome planšetinio kompiuterio, kuris leistų sklandžiai rašyti teksto redagavimo programa, kurti skaičiuokles (Excel), PowerPoints ar naudoti profesionalias programas, tokias kaip Photoshop ir kt.
  • Laisvalaikis: Ieškome planšetės, kuri leistų naršyti, žaisti žaidimus, žiūrėti filmus ir klausytis muzikos. Tas pats, ką darome su telefonu, bet su didesniu ekranu.
  • Įvairus naudojimas: Daugiausia norime planšetinio kompiuterio, kuris padėtų mums įdiegti programas ir žiūrėti vaizdo įrašus / nuotraukas / muziką, tačiau bet kuriuo momentu mums jo gali prireikti darbui atlikti. Neapgauk manęs, brangioji planšete!

The kiniškos tabletės pasiūlyti tą ekonomikos ir įvairovės pliusą, kuris leidžia mums turėti universalus įrenginys už geriausią įmanomą kainą. Tačiau būkite atsargūs, svarbu gerai pasirinkti!

Kiniškos tabletės: pigios ir universalios, kaip tik tai, ko man reikia!

Šiandienos įraše pamatysime kai kuriuos iš geriausios kiniškos tabletės atsižvelgiant į konkrečius vartotojo poreikius.

„Xiaomi MiPad 2“.

The „Xiaomi MiPad 2“. Tai viena iš geriausiai parduodamų planšetinių kompiuterių Kinijoje. Jis visada buvo kaltinamas dėl dizaino, pernelyg panašaus į iPad mini, bet kai kuriems tai yra dorybė, o ne trūkumas.

„MiPad 2“ buvo parduodamas dviem versijomis: viena su „Windows 10“ (64 bitai) ir kitas su MIUI7 („Android Lollipop“). Turi puikų procesorių Intel Atom X5-Z8500 64 bitų keturių branduolių, 1,44 GHz, 2GB DDR3 RAM, baterija 6190 mAh ir vienas 7,9 colio IPS tinklainės ekranas su 2048x1536 raiška.

Labai geras planšetinis kompiuteris savo versija Android bet galbūt būtų sunaudoję šiek tiek daugiau RAM, kad veiktų visu pajėgumu su kai kuriomis Windows 10 programomis. Bet kokiu atveju vienas geriausių pastarojo meto planšetinių kompiuterių.

Chuwi HiBook Pro 2 viename

Chuwi HiBook Pro yra planšetinis kompiuteris „du viename“, kuris, be planšetinio kompiuterio funkcijų, leidžia jį paversti mažu nešiojamuoju ar nešiojamuoju kompiuteriu, prie pagrindo pridedant klaviatūrą. Tai puikus daugiafunkcis įrenginys, nes taip pat Jame yra 2 operacinės sistemos: „Windows 10“ ir „Android 5.1“.

Techninėje dalyje yra procesorius „Intel Cherry Trail Z8300“. 4 branduolių 1,44 GHz, 4 GB RAM ir 64 GB vidinės atminties. Jame yra galinga 8000 mAh baterija ir 10,1 colio IPS ekranas ir 2560 x 1600 raiška.

Rytai HiBook Pro iš Chuwi yra puikus universalumo pavyzdys. Geras planšetinis kompiuteris „Android“ padažui su aukštos kokybės ekranu ir puiki alternatyva darbui „Windows“ dėl 4 GB RAM ir galimybės pridėti klaviatūrą.

Cube i7 Stylus

The i7 rašiklis kubas Tai dar viena iš puikių Kinijoje pagamintų planšetinių kompiuterių, kurias šiandien galime rasti. Jame yra „Windows 10“, taip pat yra klaviatūros doko jungtis. Šiuo atveju klaviatūros jungtis yra kiek platesnė nei standartinė, todėl teks įsigyti to paties gamintojo (arba naudoti bluetooth klaviatūrą).

Kalbant apie aparatinę įrangą, „Cube i7“ yra su Intel Core M 1.0GHz, 4GB RAM, 64 GB vidinės atminties ir ekranas FullHD talpinė ir elektromagnetinė specialiai sukurta naudoti skaitmeninius plunksnakočius.

Vienas iš šios tabletės skiriamųjų taškų yra būtent tai: tai visiškai suderinamas su Wacom rašikliu ir daugeliu kitų rinkoje esančių rašikliu (Surface Pro 1 ir 2, S-Pen iš Samsung, Fujitsu ir ilgas ir kt.). Ekranas taip pat labai geras, ne veltui tai tas pats ekranas, kuris montuojamas Microsoft Surface Pro 2. Idealus planšetinis kompiuteris, skirtas naudoti projektavimo ir piešimo programoms.

Teclast P80

Galiausiai, jei tai, ko mes ieškome, yra paprasta planšetė ir labai paprastam naudojimui Teclast turi nemažai įdomių alternatyvų. Kaip šis vos 63 eurus kainuojantis Teclast P80 leis naršyti, žaisti žaidimą, žiūrėti vaizdo įrašus ir klausytis muzikos. Negalime prašyti per daug iš vienintelio GB RAM, tačiau jis turi 64 bitų Intel X3-C3230 procesorių, kuris ne itin priešiškoje aplinkoje gali susidoroti gana gerai.

Be jau minėtų, Kinijos rinka siūlo daugybę kitų galimybių. Jei norite pamatyti daugiau alternatyvų, nedvejodami peržiūrėkite toliau pateiktą informaciją nuoroda.

Kiniškos tabletės | GearBest planšetinių kompiuterių pasirinkimas

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found