Kaip įjungti „Android“ atkūrimo režimą – „Happy Android“.

Jei mūsų telefonas ar planšetinis kompiuteris elgsis ne taip, kaip turėtų ir mums reikės imtis „drastiškų“ priemonių, mums prireiks įjunkite „Android“ atkūrimo režimą. Taip gali nutikti dėl to, kad telefonas neveikia tinkamai, netrukus turėsime plytą arba mus užklupo virusas, kurio neįmanoma išvalyti. Tokiu atveju atkūrimo meniu gali būti mūsų problemų sprendimas.

Kas tiksliai yra garsusis atkūrimo režimas?

Atkūrimas yra atskira vykdymo aplinka, kuri veikia atskirame skaidinyje nuo pagrindinės operacinės sistemos iš Android. Tai reiškia, kad galime paleisti telefoną iš atkūrimo ir atlikti tam tikrus veiksmus, pvz., įrenginio nustatymą į gamyklinę būseną, išvalyti talpyklos skaidinį arba įdiegti naujinimus per ADB. Meniu, kuris gali išgelbėti mūsų gyvybes ne vieną kartą.

Be „oficialaus“ atkūrimo, kurį randame visuose terminaluose, taip pat yra žinomų kaip pasirinktinis atkūrimas arba pasirinktiniai atkūrimai. Jie skiriasi nuo oficialių, nes leidžia atlikti daug galingesnius veiksmus – Ir ne telefono garantija, pvz., pasirinktinio ROM įdiegimas arba šakninių leidimų gavimas, be kita ko.

Kaip įvesti Android atkūrimą be root

Prieigos prie atkūrimo metodas skiriasi priklausomai nuo telefono arba gamintojo iki gamintojo. Iš esmės yra 2 būdai patekti į „Android“ atkūrimo meniu:

  • Per mygtukų derinį.
  • ADB komandų naudojimas iš kompiuterio.

Įėjimas į atkūrimo meniu naudojant mygtukų derinį paleidžiant

Lengviausias būdas pasiekti „Android“ atkūrimo meniu yra vienu metu paspaudus kelis mygtukus, kai terminalas išjungtas. Aptariami mygtukai skirtinguose įrenginiuose skiriasi, tačiau dažniausiai tai yra „maitinimo mygtukas + garsumo mažinimas“ arba „maitinimo mygtukas + namų mygtukas“ ir panašūs deriniai.

Norėdami pateikti idėją, norėdami įvesti „Galaxy S8“ atkūrimą, kai telefonas yra išjungtas, turime vienu metu paspausti maitinimo mygtuką + garsumo didinimo + pradžios mygtuką arba „Bixby“ kelias sekundes, kol pasirodys „Samsung“ logotipas.

Įkeliamas atkūrimas naudojant ADB komandas

Jei po ranka turime kompiuterį, labai paprastas būdas įvesti savo mobiliojo telefono atkūrimą yra paprasta ADB komanda.

adb reboot-recovery

Pastaba: kad sistema atpažintų komandą, kompiuteryje turi būti tinkamai įdiegtos ADB tvarkyklės. Jei turite „Windows“ kompiuterį, peržiūrėkite šį POST.

Kaip pasiekti atkūrimo režimą su root

Jei jau turime root teises, o telefone netgi įdiegėme pasirinktinį atkūrimą, įeiti į atkūrimo režimą yra dar lengviau.

Jei esame šiek tiek tingūs ir pasirenkame mygtukų ar ADB komandų derinius, mums tereikia įdiegti programą, pvz., „Reboot“ arba „Quick Reboot“.

Atsisiųskite QR kodo atkūrimo iš naujo Kūrėjas: GameTheory Kaina: Nemokama Atsisiųskite QR kodą 🚀 Greitas perkrovimas – # 1 sistemos perkrovimo tvarkyklė [ROOT] Kūrėjas: AntaresOne Kaina: Nemokamas

Atkūrimo režimo parinkčių reikšmė

Patekę į „Android“ atkūrimo meniu, rasime keletą paslaugų. Priklausomai nuo gamintojo, jie gali keistis, tačiau paprastai rasime:

  • Perkrauti sistemą dabar: iš naujo paleiskite įrenginį.
  • Taikyti atnaujinimą iš ADB: Įjungę šį režimą galime prijungti įrenginį prie kompiuterio ir bendrauti su juo naudodami ADB komandas.
  • Išvalyti duomenis / atkurti gamyklinius nustatymus: Jei spustelėsime šią parinktį, ištrinsime visus duomenis, nuotraukas, vaizdo įrašus ir kt. ir mes atstatysime telefoną ar planšetinį kompiuterį į pradinę gamyklinę būseną.
  • Išvalykite talpyklos skaidinį: Iš čia galime ištrinti visus laikinus duomenis ir failus, susijusius su programėlėmis mūsų terminale. Talpyklos išvalymas nereiškia duomenų ar nustatymų praradimo. Paprastai tai yra gera pradžia bandant išspręsti galimas mūsų įrenginio problemas.

... yyyyyy štai šios dienos įrašas. Tikiuosi, kad tai buvo naudinga jums ir kaip visada, pasimatysime komentarų srityje.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found