Kaip įdiegti „Amazon Prime Video“ PS4 – „Happy Android“.

Jei turime „Amazon Prime“ paskyrą, ne tik mėgaujamės visais šios paslaugos teikiamais pranašumais perkant „Amazon“, bet ir šiek tiek daugiau. Tas pliusas vadinamas „nemokama prieiga prie Amazon Prime Video“. „Prime Video“ yra „Amazon“ srautinio perdavimo platforma, ir jame yra daug serialų ir filmų gryniausio „Netflix“ stiliaus.

„Amazon Prime“ vaizdo įrašas, be atitinkamos programos, skirtos mobiliesiems įrenginiams ir asmeniniam kompiuteriui, Taip pat yra versija, skirta PS4. Blogos naujienos yra tai, kad „Prime Video“ nėra vienodai pasiekiamas visuose „Playstation 4“, nes jame yra regioninis blokavimas.

Dėl šios priežasties, priklausomai nuo mūsų kilmės šalies, galbūt niekada negalėjome matyti šios programos programų, kurias galima rasti mūsų PS4 parduotuvėje, sąraše. Bet nesijaudink galime praleisti šį apribojimą, ir taip pat gana paprastu būdu.

Kaip įdiegti „Amazon Prime Video“ bet kuriame PS4

Sprendimas yra sukurti naują PS4 paskyrą ir nustatyti savo vietą JAV, Ispanijoje ar bet kuriame kitame regione, kuriame yra „Prime Video“ paslauga. Tai yra taip paprasta, kaip sukurti JAV arba Ispanijos PS4 paskyrą, ir voila, galime įdiegti „Amazon Prime Video“. Kaip vyšnią ant šio sultingo pyrago taip pat galime įdiegti kitas programas, kurias apribojome pagal regioną, pvz. PS4 medijos grotuvas.

Kaip susikurti amerikietišką PS4 paskyrą

Norėdami sukurti amerikietišką PS4 paskyrą, tiesiog turime sukurti naują vartotojo profilį konsolėje ir susieti naują Playstation paskyrą kurį ketiname sukurti specialiai šiai progai.

Veiksmai, kuriuos reikia atlikti, yra šie:

  • Iš pagrindinio PS4 meniu einame į nustatymusMaitinimas"Ir pasirinkite"Keisti vartotoją”.
  • Spustelėkite "Naujas vartotojas", ir tada "Sukurti vartotoją”.
  • Mes sutinkame su vartotojo sutartimis ir spustelėkite "Kitas”.
  • Kitame ekrane mes tai padarysime „Pirmas „PlayStation Network“? Sukurti paskyrą".
  • Dabar spustelėkite "Užsiregistruokite dabar" ir mes pasirenkame savo šalį ar regioną. Tokiu atveju rinksimės JAV.

  • Įvedame savo gimimo datą ir kalbą (anglų).
  • Dabar apie sudėtingiausią dalį. Kaime "Pašto kodas„Turime įvesti galiojantį Jungtinių Valstijų pašto kodą. Mes pažymime "33166„Tai yra Majamį atitinkantis CP, o likusieji duomenys bus užpildyti automatiškai. Mes spaudžiame "Kitas”.

  • Dabar mes tiesiog turime įeiti galiojančią el. pašto paskyrą (kur jie atsiųs mums paskyros aktyvinimo el. laišką) ir slaptažodį. Panaikiname 2 langelių varnelę – kad jie mums nesiųstų reklamos – ir spaudžiame "Kitas".
  • Galiausiai įvedame savo profilio duomenis: vardas pavardė Vardas ir identifikavimas internete. Mes spaudžiame "Kitas”.
  • Norėdami baigti, spustelėkite "Patvirtinta„Kituose 3 ekranuose mes sutinkame su licencijos sąlygomis.

Sukūrę Amerikos PS4 paskyrą, eisime į savo pašto dėžutę ir ieškosime paskyros patvirtinimo el. Mes jį suaktyviname spustelėdami "Patvirtinkite dabar”.

Grįžtame į savo PS4 ekraną ir spustelėkite "Jau patvirtinta“. Sveikiname! Amerikietiška paskyra sukurta ir patvirtinta!

Dabar taip, įdiekite „Amazon Prime Video“ su naujuoju vartotoju

Dabar, kai jau turime PS4 vartotoją, turintį amerikietišką paskyrą, tereikia eiti į „PlayStation Store“ ir ieškoti programos.„Amazon Prime“ vaizdo įrašas“Ir įdiekite. Pamatysime, kad taip pat yra naujų programų, kurių iki šiol nematėme, ir dabar galime įdiegti savo PlayStation.

Nesijaudinkite, „Prime Video“ taip pat bus rodomas jūsų įprastame profilyje

Įdiegę visas norimas programas, galime grįžti į visą gyvenimą trunkantį vartotojo profilį ir pamiršti ką tik sukurtą vartotoją. „Prime Video“ ir kitos naujos paslaugos taip pat bus prieinamos mūsų mylimam nuolatiniam vartotojui.

Kaip matote, tai procesas, kurį galime atlikti per kiek daugiau nei 10 minučių ir kuris atveria duris daugybei naujų programų.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found