905 klaida „Android PlayStore“ [sprendimas] – laimingas „Android“.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Draugas ką tik jums papasakojo, kad atrado programą, kuri daro magiją, draugas, magija! Jūs paimate savo mobilųjį telefoną su visa pasaulio iliuzija ir atidarote savo Google Play parduotuvė įdiegti jį žaibo greičiu, bet oi: «Klaida: programos nepavyko atsisiųsti dėl klaidos (905)«. Klaida 905, kas tai per velnias?

Pažymėtina, kad nors „Android“ diegimo klaidos nėra tokios dažnos, kaip kitose sistemose, 905 klaida paprastai yra viena iš labiausiai paplitusių ir tai dažniausiai atsitinka, ypač su dideliais įrenginiais.

Kaip ištaisyti 905 klaidą?

Norėdami išspręsti šią klaidą, turite pašalinti visus naujinimus iš „Google Play“ parduotuvės:

  • „Android“ nustatymų meniu eikite į „Programos"Arba"Programų tvarkyklė”.
  • Raskite „Google PlayStore“ ir spustelėkite ją. Pasirinkite "Išvalyti talpyklą" ir tada "Pašalinkite naujinimus“. Iš naujo paleiskite telefoną arba planšetinį kompiuterį.

Tokiu būdu ištrinate laikinuosius failus, o „Play“ parduotuvė grįžta į „gamyklinę“ būseną, todėl jums neturėtų kilti problemų iš naujo atsisiunčiant tą programą, kuri davė jums laimingą 905 klaidą.

Ką daryti, jei tai padaręs vis tiek gaunu prakeiktą klaidą?

Tokiu atveju sprendimas gali būti įdiegti programą rankiniu būdu, atsisiunčiant programos diegimo failą iš interneto puslapio. Galite naudoti tokias svetaines kaipuptodown.com Norėdami saugiai atsisiųsti tokio tipo programas, arba ieškokite failo sistemoje „Google“ įdėdami „Programos pavadinimas“ + apkar panašiai (pvz. „Clash of Clans apk“. Atminkite, kad norint įdiegti failą, kuris nėra iš „Google Play“, reikia eiti į telefono nustatymus į „Nustatymai -> Sauga„Ir įgalinkite šio tipo programų diegimą, pažymėdami“Nežinoma kilmė"Arba"Nežinomi šaltiniai«. Atminkite, kad norint įjungti minėtą parinktį, būtina priimti įspėjamąjį pranešimą.

Įjungę .apk failų diegimą, turėsite tik rasti programos, kurią ką tik atsisiuntėte .apk formatu, diegimo failą ir jį atidaryti. Pasirodys pranešimas, kuriame bus klausiama, ar tikrai norite įdiegti minėtą programą, o sutikus, diegimas bus atliktas.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found