+15 000 komiksų iš „Aukso amžiaus“, kuriuos galima atsisiųsti visiškai nemokamai

Ar tau patinka komiksai? Neseniai paskelbiau įrašą su geriausiomis programėlėmis, skirtas skaityti komiksus „Android“, ir tiesa ta, kad perspektyvos nėra pačios įdomiausios. Kalbant apie mangą, turime puikių pasiūlymų, tokių kaip „Shonen Jump“ įdomi „Manga Plus“. Tačiau amerikietiški komiksai yra kitas dalykas. Labai didelės kainos skaitmeniniame formate ir labai mažai nemokamo pasiūlymo pritraukti naujų skaitytojų.

Esu iš tų, kurie mano, kad popierinis leidimas visada geresnis. Bet taip pat galiu suprasti, kad yra žmonių, kurie skaito komiksus neoficialiais kanalais – nors tuo mes prisidedame prie savo mažo smėlio grūdelio, kad apkrautume pramonę. Įsigyti kuokštelį iš kolekcijos nėra lengva, kai nežinai, ar tau patiks, tau 14 ar 16 metų ir tavo biudžetas labai ribotas.

Tūkstančiai viešai prieinamų komiksų knygų, kurias galima atsisiųsti nemokamai ir 100 % legalių

Kitas labai skirtingas dalykas yra tai, kad mums patinka medija, mums patinka skaityti amerikietiškus komiksus ir kad tam tikrų kolekcijų nėra. Tiesiog todėl, kad neverta jų redaguoti. Kalbame apie komiksus, kurių daugelis buvo nutraukti, ir redakcijas, kurios nustojo egzistuoti prieš daugelį metų arba buvo įsisavintos tokių kompanijų kaip „Marvel“ ar „DC Comics“.

Tokiais atvejais turime žinoti, kad yra nesuskaičiuojama daugybė komiksų, kurie jau yra viešai prieinami, kurią galima perskaityti (ir atsisiųsti) visiškai nemokamai ir legaliai internete. Mitinio „Aukso amžiaus“ komiksai, 30-ųjų, 40-ųjų ir 50-ųjų animaciniai filmai, kurių vargu ar pamatysime lentynoje FNAC ar įprastoje komiksų parduotuvėje.

Skaitmeninių komiksų muziejus

Jo vardas viską pasako. Skaitmeninis devinto meno muziejus, kuriame renkami komiksai, kurie tapo viešuoju domenu, todėl juos galima atsisiųsti visiškai legaliai. Tam mums tereikia užsiregistruoti žiniatinklyje su savo el. pašto paskyra ir pradėti atsisiųsti.

Viso to geras dalykas yra tai, kad mes taip pat galime perskaityti bet kurį komiksą iš „peržiūros“ mygtuko, pridedamo prie kiekvieno įnašo. Jame yra įmontuotas komiksų skaitytuvas, kuris puikiai veikia, o nuskaitymai yra puikios kokybės.

Galite paprašyti šiek tiek daugiau, nors sąsaja atrodo kiek pasenusi, jos spinta tiesiog nuostabi. Čia rasime vadinamojo aukso amžiaus (1930/1940/1950) amerikiečių ir kanadiečių komiksų. Komiksai iš nebeveikiančių leidėjų, tokių kaip Fawcett Comics, American Comics Group, Avon Comics, Charlton Comics ir daugelis kitų.

Žanrai yra įprasti to meto: superherojai, vesternas, mokslinė fantastika, siaubas ir romantika. Čia rasime klasikinius komiksus Blue Beetle, Green Hornet, Sheena arba pirmasis drąsuolis.

Įeikite į Skaitmeninių komiksų muziejų

Komiksų knyga plius

Kita puiki tokio tipo turinio nuoroda yra „Comic Book Plus“. Didžiulę istorinę reikšmę turinti svetainė renka komiksus iš aukso amžiaus, sidabro amžiaus, komiksus ir grožinę literatūrą.

Puslapyje taip pat yra ne angliškai kalbančių komiksų, pavyzdžiui, vampyrų komiksų ispanų kalba arba italų pabaisų. Galbūt tai yra įdomiausia „Comic Book Plus“ skiltis randame aukštos kokybės nuskaitytus vaizdus, ​​tikrai senus ir legendinius komiksus ispanų kalba. Pavyzdžiui, pirmieji „Captain Marvel“ leidiniai, kai jie buvo verti 1 pesetos!

Labiausiai saugios vietos senbuviams bus malonu išvysti ir kitą klasiką, ir „Karo žygdarbius“, „Karys kaukėje“, „Nykštuką“ ar „Buffalo Billo nuotykius“.

Puslapyje taip pat yra forumas ir skyrius, skirtas senos radijo laidos. Čia rasime serializuotas „Supermeno nuotykių“ laidas su daugiau nei 1000 radijo laidų. Visi jie išleisti 1940–1951 m. Tikras žinių bastionas, kurį neabejotinai verta išsaugoti.

Įveskite „Comic Book Plus“.

Tiesa ta, kad šio straipsnio dokumentavimo metu mane tikrai nustebino kokybė ir meilė, kurią skleidžia šios dvi didžiulės dokumentikos bibliotekos. Niekas neabejos jo milžiniška istorine verte, tačiau šiandien galint perskaityti visus šiuos komiksus taip gerai nuskaitytus ir prižiūrėtus, reikia prisiminti, kad internetas nėra tik triukšmas ir šlamštas. Taip pat yra mažų brangakmenių, ir tai yra vienas iš jų.

Susiję: Kaip nemokamai ir legaliai atsisiųsti klasikinius siaubo filmus

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found