Kam skirtas mobilusis įpjovas? Gryna ir sunki laikysena?

Įpjova arba „įpjova“ yra naujas efekto hitas apima daug mobiliųjų, nesvarbu, ar jie yra aukštos, vidutinės ar žemos klasės. Smūgis į veidą nuo visų tų pozuotojai – Skaitykite „pousers“ – kurie nelabai supranta, kam tai skirta. Bet ei! Tai mada, ir jūs turite būti madingi visų pirma!

Marcelis Camposas, „Asus“ rinkodaros vadovas, tai pasakė jau savo laikais, kai turėjo ginti Zenfone 5: “Kai kas sakys, kad kopijuojame „Apple“, bet negalime išsisukti nuo to, ko nori vartotojai. Reikia sekti madas“. Tai pasakęs,įpjova kažkam tikrai tinka? Ar tai naudinga?

Visi nori būti panašūs į „iPhone X“. Čia matau daug pavydo.

Įpjova: lengviausias būdas nukopijuoti į „iPhone X“?

Taip pat reikia pasakyti, kad nors garsioji viršutinė ekranų pakopa yra tiesiogiai susijusi su Apple ir jos iPhone X, pirmasis mobilusis su įpjova, kuris matė šviesą, buvo Esminis telefonas. Tai nėra to paties tipo įpjova, tačiau idėja ekrane padidinti kelis colius kilo ten.

„Essential Phone“ ir jo maža įduba buvo pirmasis.

Tada pasirodė „iPhone X“ ir, be „Asus“, kiti gamintojai pradėjo eiti žingsniu: Leagoo, Noa, Vinci, Ulephone ir daugelis kitų vidutinės klasės mobiliųjų telefonų. Iš viso, nors įpjova nebuvo pagrįsta, tai buvo paprasčiausias būdas sukurti naujausio Cupertino įrenginio kloną arba kažką panašaus. Bet ar įpjova neturėjo pažeisti ekrano simetrijos ir niekam tai nepatiko? Atrodo, kad ne.

Begalinio ekrano beieškant: kadravimas!

Giliai viduje įpjova turi priežastį egzistuoti ir būti tokia, kokia yra.

  • Viena vertus, tai leidžia ekranui užimti visą įrenginio priekinę dalį. Tokiu būdu atsisveikinate su „Home“ mygtuku ir pirštų atspaudų jutikliu.
  • Kita vertus, lieka vietos fotoaparatui įdėti ir atrakinti naudojant veido aptikimą.

Trumpai tariant, įpjova yra kaina, kurią reikia sumokėti už rėmų nuėmimą iki didžiausio lygio, todėl apatiniai rėmeliai visiškai išnyksta.

Jei nebuvo įpjovos, rastume atvejų, panašių į tuos „Xiaomi Mi Mix 2“., kur begalinis ekranas pasiekiamas perkėlus fotoaparatą į apatinį dešinįjį priekinį rėmelį. Dizaino variantas, kuriame nėra įpjovos, bet taip, ekranas nėra „toks begalinis“.

Trūkumai turint mobilųjį su įpjova

Neatsižvelgiant į teigiamus dizaino aspektus, kuriuos reiškia įpjovos įtraukimas, tiesa ta, kad įpjova gali būti sudėtinga.

  • Kai kurios programos tinkamai netelpa ekrane.
  • Norėdami tai neutralizuoti ir naudotis programa, kai kurie mobilieji telefonai pasirenka sukurti netikrą „virtualų kadrą“, sumažindami ekrano dydį.

Taip yra dėl Huawei P20 Pro, kuri leidžia viršuje sukurti juodą liniją, kuri atveria kelią visoms toms nesuderinamoms programoms. Tai šiek tiek apleista, bet tai vienintelė pusiau verta išeitis iš problemos. Dabar įsivaizduokite, kas gali nutikti, jei nusipirksime pigų mobilųjį telefoną su... valandų linksmybių garantija.

„Huawei“ jau žinojo, kad ši įpjova taip pat gali būti problema...

Tai rodo, kad jei programos ir operacinės sistemos neprisitaikys prie įpjovos naudojimo, bus gana sunku numatyti tikrą patobulinimą be atlygio. Žinoma, tai padeda mūsų išmaniajam telefonui būti patrauklesniam ir sulaukti keistų komplimentų.

Ar tada verta? Galima sakyti, kad tai gali būti geras priedas, jei tik pagrindinis meniu patiekalas mums patinka. Jei ne, tai tik dar vienas puikus būdas išmesti pinigus.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found