Kaip sukurti savo pasirinktinį šriftą TTF / OTF formatu

Šriftas arba šriftas, kurį naudojame savo projektuose ir dokumentuose, dažniausiai yra labai svarbūs ne tik vizualiai: jei tekstas nėra patrauklus arba per sunkiai įskaitomas, skaitytojas gali anksčiau laiko palikti laivą.

Kad taip nenutiktų, yra daug nemokamų šriftų, kuriuos galime atsisiųsti iš interneto ir kurie padės rasti mūsų turinį geriausiai atitinkantį dizainą. Nors jei pažiūrėtume šriftas, kuris yra 100% originalus, nėra nieko panašaus į darbą ir tai padaryti pačiam, tiesa?

Kaip sukurti savo šriftą nuo nulio

Kartais mums labai aišku, kokį šriftą norime naudoti, bet kad ir kaip sunkiai ieškotume, negalime rasti tokio, kuris tiksliai atitiktų tai, ko mums reikia. Mes netgi galime norėti suskaitmenintimūsų pačių rašymo stilius. Tokiose situacijose, jei šiek tiek išmanome dizainą arba mėgstame piešti ir rašyti ranka, šriftą galime sukurti patys ir visiškai nemokamai.

Šiuo metu yra keletas programų ir žiniatinklio programų, kurios leidžia mums sukurti pasirinktinius šriftus ir tada atsisiųskite juos OTF arba TTF formatu taip, kad galėtume juos naudoti „Word“, „Photoshop“, savo svetainėje ar kuriamoje programėlėje ir kt. Pelnas praktiškai begalinis. Šitie yra 5 populiariausi nemokami šrifto kūrimo įrankiai kurias dabar galime rasti žiniatinklyje. Nepamirškite jų iš akių!

Šrifto struktūra

„FontStruct“ yra svetainė, kurioje galima nemokamai atsisiųsti šriftus, bet, kas geriausia, joje taip pat yra šriftų kūrimo įrankis. Jei ieškome aiškaus ir lengvai skaitomo dizaino, tai vienas geriausių variantų, nes veikia tinkleliais (pikselis po pikselio).

Kiekvienam pikseliui ar tinkleliui galime pasirinkti lenktą, stačiakampį ir kitokį dizainą, tokiu būdu, kad rezultatas leistų pasiekti 100% originalų ir personalizuotą šriftą. Kai darbas bus baigtas, tereikia spustelėti mygtuką „Atsisiųsti“, kad atsisiųstume šriftą TTF formatu.

Būtina užsiregistruoti žiniatinklyje, kad būtų galima naudoti šriftų kūrėją, bet gerai tai, kad jame yra daug priedų, pvz., galerija su šriftais, kuriuos jau sukūrė kiti vartotojai, kuriuos galime peržiūrėti įkvėpimui arba tiesiogiai atsisiųskite juos, kad galėtumėte juos naudoti mūsų projekte.

Įveskite FontStruction

Metaflop moduliatorius

Jei projektuojant pikselis po pikselio kiekviena raidė atrodo per sudėtinga arba negauname mums patinkančių rezultatų, neabejotinai reikėtų pasidomėti Metaflop. Šis internetinis įrankis yra daug paprastesnis, nes leidžia keisti storį,kreivumas, dydis ir kitas šrifto savybes (iš viso 16 reguliuojamų parametrų), kol bus pasiektas norimas rezultatas.

Geriausias „Metaflop“ dalykas yra tai, kad jis leidžia mums realiu laiku matyti pakeitimus, kuriuos taikome pagrindiniam šriftui, todėl projektavimo darbas būtų labai dinamiškas. Kai turėsime norimą šriftą, galime jį atsisiųsti OTF arba žiniatinklio šrifto formatu. Registracija nereikalinga.

Įeikite į Metaflop

Kaligrafas

Ar yra kas nors asmeniškesnio už rašyseną? Jeigu nori paverskite savo kaligrafiją šriftu tai žiniatinklio programa, kurios negalite ignoruoti. Su Calligraphr mums tereikia atspausdinti šabloną, kurį jie mums pateikia pačiame puslapyje, užpildyti visus simbolius mūsų pačių rašysena ir išsiųsti jiems rezultatą.

Iš čia „Calligraphr“ redaktorius leidžia mums atlikti kai kuriuos pakeitimus (pakeisti storį, pridėti naujų eilučių), kad šriftas būtų toks, kokio norime. Šriftus galima eksportuoti tiek TTF, tiek OTF formatais.

Programa yra visiškai nemokama, tačiau jai reikalinga registracija ir yra ribotas simbolių, su kuriais galime dirbti vienu metu, skaičius. Jei norime įveikti šią kliūtį, turėsime pereiti prie priemokos plano (kuris, logiškai mąstant, yra mokamas). Bet kokiu atveju puiki priemonė.

Įveskite kaligrafą

Fonty

Šiuo atveju mes atidedame žiniatinklio programas, kad sutelktume dėmesį į programą, skirtą mobiliesiems įrenginiams, pavadintą „Fonty“. Yra apie nemokamas įrankis, skirtas Android labai panašus į Calligraphr, nes jis yra atsakingas už šriftų kūrimą iš mūsų rankinio rašymo.

Žinoma, naudojant Fonty mums nereikia spausdinti jokio šablono ir nuskaityti jį dar kartą. Čia visa kaligrafija turi būti atliekama tiesiai iš telefono ar planšetinio kompiuterio ekrano. Todėl rezultatas nėra toks natūralus, kaip rašant ant popieriaus, tačiau tai yra praktiškiausias ir paprasčiausias būdas sukurti asmeninius šriftus, kuriuos galime naudoti savo išmaniajame telefone (WhatsApp, Telegram, Instagram ir kt.) naudodami integruotą klaviatūrą, kuri tai pats Fonty standartas.

Atsisiųskite QR kodo „Fonty“ – „Draw and Make Fonts“ kūrėjas: nuotraukų ir vaizdo įrašų programos Kaina: nemokama

FontLab

Tai, be jokios abejonės, yra išsamiausias įrankis sąraše. „FontLab“ yra „Photoshop“ rūšis, tačiau išskirtinai skirta sukurti unikalius šriftus ir šriftus. Jis prieinamas „Windows“ / „Mac“. ir turi kelių tipų šepetėlius, linijas, storius ir visokius redagavimo nustatymus, kad rezultatas būtų kuo profesionalesnis. Be to, jame yra funkcija FontAudit, kuri aptinka smūgio neatitikimus ir bet kokius kitus nelygumus, kad galėtume juos ištaisyti.

Programa nėra nemokama, nors ji turi nemokamą 30 dienų bandomąjį laikotarpį, daugiau nei pakankamai laiko, jei norime sukurti tik konkretaus projekto šriftą. Tačiau, atsižvelgiant į jo sudėtingumą, mokymosi kreivė yra gana aukšta, todėl tai gali būti ne labiausiai rekomenduojamas pasirinkimas, jei tai, ko ieškome, yra greitas sprendimas.

Atsisiųskite FontLab

Galbūt jus domina: Kaip įdiegti šriftą „Android“ be šaknies

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found