Geriausi „Android“ skirti apsaugos nuo šnipinėjimo įrankiai – „The Happy Android“.

Visada buvo sakoma, kad Android yra sistema, kuriai nereikia antivirusinės (ar tai tiesa?). Šiandien naudodamiesi „Google Play Protect“ – antivirusine programa, kuri yra integruota į „Play“ parduotuvę, galime aptikti daugybę grėsmių net neįdiegdami jas savo mobiliajame telefone ar planšetiniame kompiuteryje. Todėl, jei paliksime nuošalyje programėlių diegimą per APK, galime teigti, kad Android yra gana saugi ir be virusų vieta (o jei ne, jei mėgstate riziką, visada galite įdiegti gerą antivirusinę).

Tačiau pastaraisiais metais, atsižvelgiant į vartotojų asmeninių ir asmeninių duomenų svarbą ir vertę – tikrąjį interneto auksą, kur tikrieji „pinigai“ – šnipinėjimo programos tapo visapusiška grėsme. Daugelis šnipinėjimo programų slepiasi už programų, kurios iš principo yra teisėtos ir nekenksmingos, o nesugadindamos ir neužgrobdamos mūsų įrenginio dažniausiai lieka nepastebimos, kol kas nors jas aptinka ir pašalinamos iš „Play“ parduotuvės.

Geriausios nemokamos programos, skirtos „Android“ šnipinėjimo programoms aptikti

Šnipinėjimo programos tikslas yra šnipinėti jus, verta perteklinio atleidimo. Programos kūrėjui jie siunčia informaciją apie jūsų lankomus puslapius, jūsų slaptažodžius, failus ir kitus duomenis. Jei bet kuriuo momentu pastebite įtartiną veiklą ir manote, kad jūsų įrenginyje gali būti šnipinėjimo programų, pabandykite vieną iš šių nemokamos šnipinėjimo programos, skirtos Android.

Anti šnipinėjimo ir šnipinėjimo programų skaitytuvas

„Anti Spy & Spyware Scanner“ yra dar viena geriausiai įvertintų šnipinėjimo programų „Play“ parduotuvėje šiandien. Jis naudoja dirbtinį intelektą, kad nuskaitytų ir aptiktų galimas grėsmes, parašo atnaujinimus realiuoju laiku ir euristinius aptikimo metodus. Tačiau nemokama programėlės versija neturi apsaugos realiuoju laiku (tam turėsime pereiti prie aukščiausios kokybės versijos).

Bet kokiu atveju tai yra programa, galinti aptikti užpakalines duris, SMS sukčiavimą, raktų kaupiklius, išnaudojimus, „BankBots“, „Ransomware“, „LokiBots“, „AgentSmith“, komercines šnipinėjimo programas, DoS, Trojos arklių parsisiuntimo programas, sukčiavimą ir kitas panašias grėsmes. Labai rekomenduojama.

Atsisiųskite QR kodo apsaugos nuo šnipinėjimo skaitytuvą ir šnipinėjimo programų kūrėją: Protectstar Inc. Kaina: Nemokama

Malwarebytes sauga

Per ilgus palaikymo techniko metus Malwarebytes įrankiai visada buvo nuolatinė priemonė, kuri man padėjo išspręsti pačias įvairiausias virusų ir saugumo problemas. „Malwarebytes“ programa mobiliesiems siūlo patikimą apsaugą nuo šnipinėjimo, reklaminių programų ir apskritai kenkėjiškų programų. Geriausia iš visų yra tai Malwarebytes Security duomenų bazė dažnai atnaujinama, kuris suteikia mums papildomą saugumo lygį nuo bet kokios neseniai sukurtos grėsmės.

Atsisiųskite QR kodą „Malwarebytes Protection“: Antivirusinė ir anti-kenkėjiška programa Kūrėjas: „Malwarebytes“ Kaina: Nemokamas

Šnipinėjimo programų detektorius

Viena galingiausių ir geriausiai įvertintų šnipinėjimo programų aptikimo programų „Play“ parduotuvėje. Kūrėjai žada apsaugoti mūsų Android nuo kibernetinių grėsmių, šnipų ir neteisėtų sekimo įrankių. Reikėtų paaiškinti, kad tai nėra antivirusinė ar kenkėjiška programa: ji orientuota tik į šnipinėjimo programų aptikimą ir pašalinimą.

Atsisiųskite QR kodo šnipinėjimo programų šalinimo priemonę NEMOKAMAI Kūrėjas: Incognito – šnipinėjimo programų pašalinimas naudojant Arcane Solutions Kaina: Nemokamas

Kaspersky Mobile Antivirus

„Kaspersky“ yra „viskas viename“ antivirusinė programa, skirta „Android“. Jis nuskaito įrenginį suasmenintu būdu arba realiuoju laiku ieškodamas šnipinėjimo programų, išpirkos reikalaujančių programų, Trojos arklių ir visų rūšių kenkėjiškų programų. Jame taip pat yra papildomų funkcijų, tokių kaip telefono ieškiklis, apsaugos nuo vagystės funkcija, apsauga nuo sukčiavimo, slaptažodžių programų blokavimas, žiniatinklio filtravimas ir kt. Kalbant apie šnipinėjimo programas, nemokama versija gali veiksmingai ir efektyviai aptikti ir pašalinti šnipinėjimo programas. Rekomenduojama priemonė apsaugoti mobilųjį telefoną nuo šnipų ir galimų saugumo pažeidimų.

Atsisiųskite QR kodą Kaspersky Antivirus Android Nemokamai – Saugos kūrėjas: Kaspersky Lab Switzerland Kaina: Nemokamas

Avast

„Avast“ yra viena geriausių antivirusinių programų tiek staliniams kompiuteriams, tiek mobiliesiems telefonams. Jos versija, skirta „Android“, gali aptikti visų tipų kenkėjiškas programas, įskaitant, žinoma, Trojos arklius, šnipinėjimo programas ir kitas rūšis. Be to, jame taip pat yra vadinamasis „Web Shield“. blokuoja bet kokias nuorodas su šnipinėjimo ar kenkėjiškomis programomis. Taip, viena geriausių antivirusinių programų, bet taip pat puikus šnipinėjimo programų detektorius, skirtas „Android“.

„Avast“ taip pat apima ir kitus papildomus įrankius, tokius kaip RAM stiprintuvas, VPN ir kitos komunalinės paslaugos, kurias aš asmeniškai rekomenduočiau palikti nuošalyje, sutelkiant dėmesį tik į pagrindinę jų funkciją – grėsmių aptikimą įrenginyje.

Atsisiųskite QR kodo „Avast Antivirus 2020“ – „Android Security“ | Nemokamas kūrėjas: Avast programinė įranga Kaina: nemokama

Apsauga nuo šnipinėjimo (šnipinėjimo programų pašalinimas)

Jei vienintelis dalykas, kurio ieškome, yra nemokama programa, apsauganti mus nuo šnipinėjimo programų, „Anti Spy“ yra puikus pasirinkimas. Jo trūkumas yra tai, kad jame yra šiek tiek įkyrios reklamos, nors šiaip tai yra įrankis, kuris puikiai atlieka savo darbą.

Viena iš svarbiausių jo funkcijų yra ta, kad ji kontroliuoja programų prieigą prie aktyvaus įrenginio administratoriaus, kuris yra atsakingas už bet kurio „Android“ terminalo svarbiausių funkcijų valdymą. Čia jis ne tik aptinka ir pašalina visas galimas šnipinėjimo programas, bet ir sukuria baltuosius sąrašus su patikimomis programomis.

Atsisiųskite QR kodo apsaugą nuo šnipinėjimo (šnipinėjimo programų pašalinimo) Kūrėjas: skibapps Kaina: Nemokamas

Be šių antivirusinių ir apsaugos nuo šnipinėjimo programų, turime ir kitų įdomių paslaugų, tokių kaip Bitdefender, kuriai pritaria kibernetinio saugumo ekspertų grupės, arba Norton Mobile Security, antivirusinė su viena intuityviausių ir lengviausiai naudojamų sąsajų rinkoje.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found