Kaip nemokamai (legaliai) gauti „Photoshop“ – „The Happy Android“.

Atsižvelgdami į kitus anksčiau tinklaraštyje paskelbtus įrašus, pvz., „Kaip nemokamai gauti Microsoft Office“, šiandien apžvelgsime dabartinę populiariausio visų laikų profesionalaus vaizdo redaktoriaus „Adobe Photoshop“ situaciją. Ar galite gauti bet kokį Photoshop nemokama versija legaliai šiandien?

Photoshop kaip paslauga

Jei esame šiek tiek atitrūkę nuo šio puikaus įrankio evoliucijos, mums bus įdomu sužinoti, kad „Photoshop“ dabar praktiškai tapo prenumeratos paslauga kuri reguliariai gauna atnaujinimus. Taip, tiesa ta, kad tai skamba nelabai gerai. Anksčiau buvo būdų, kurie leido naudoti senas „Photoshop“ versijas, atitinkančias tam tikrus reikalavimus, tačiau šie metodai paseno ir nebeveikia.

Jei šiuo metu norime gauti pilną „Photoshop“ versiją, turime sumokėti apie 12 eurų arba dolerių, tiek kainuoja mėnesinė prenumerata, ką gana sunku pateisinti, nebent tam atsiduotume profesionaliai. Taip pat yra šiek tiek lengvesnė įrankio versija, vadinama „Photoshop“ elementai, kurį galime įsigyti visam gyvenimui sumokėję vieną kartą apie 100 eurų. Jame yra daug išplėstinių funkcijų, tačiau paprastai yra daug mažiau parinkčių ir paslaugų nei standartiniame „Adobe“ redaktoriuje.

Be to, pažiūrėkime, kokias galimybes turime, kad galėtume nemokamai naudotis „Photoshop“ ir kokiais atvejais senos atsisiunčiamos redaktoriaus versijos gali būti tinkamas sprendimas mūsų konkrečiam atvejui.

Pasinaudokite nemokamu bandomuoju laikotarpiu

Šiuo metu lengviausias būdas naudotis „Photoshop“ nemokant nė cento – prisiregistruoti „Adobe“ ir užsiprenumeruoti nemokamą bandomąjį laikotarpį (ir atšaukti prieš aktyvinant mokamą prenumeratą). Tai leis mums atsisiųskite naujausią „Photoshop“ versiją iki šiol ir naudokitės nemokamai 7 dienas.

Norėdami tai padaryti, pirmiausia turime įeiti į oficialią „Adobe“ svetainę ir spustelėti mygtuką „Nemokama bandomoji versija“, kurį pamatysime ekrane. Tada būsime nukreipti į skydelį, kuriame mums siūlomi 3 skirtingi prenumeratos paketai. Jei nenorime turėti problemų dėl prenumeratos atšaukimo, geriausia, ką galime padaryti, tai pasirinkti „Fotografijos planą“, kuriame be „Photoshop“ yra nuotraukų redaktorius „Adobe Lightroom“, kuris taip pat nėra blogas.

Taip pateksime į puslapį, kuriame turėsime įvesti el. pašto adresą, kad užbaigtume pirkimą. Jei esame nauji vartotojai, taip pat turėsime užsiregistruoti ir įvesti prieigos slaptažodį kartu su savo el.

Atlikus visus veiksmus, „Photoshop“ atsisiuntimas prasidės automatiškai. Atsisiuntimas, kuris galios tiek MacOS, tiek Windows 10 kompiuteriams, jei tik turėsime pakankamai GB laisvos vietos kompiuteryje ir atitiksime minimalius techninius reikalavimus.

Kompiuteryje įdiegus „Photoshop“, galime ja naudotis nemokamai 7 dienas. Atminkite, kad bandomasis laikotarpis prasideda nuo to momento, kai atsisiunčiate diegimo paketą. Būtinai atšaukite „Creative Cloud“ narystę (tai prenumerata, už kurią mokame kas mėnesį), kol nepraeis privalomos 7 dienos.

Papildomi bandomieji laikotarpiai?

„Adobe“ yra atsakinga už paskyrų, kurias naudojame registruodamiesi, ir už jų registravimąkompiuteriai, kuriuose atsisiunčiama programa. Dėl šios priežasties tikrai sunku gauti antrąją šventyklos išbandymo savaitę. Galime pabandyti visiškai ištrinti „Photoshop“ iš kompiuterio ir prisiregistruoti naudodami naują „Adobe“ paskyrą, nors tikimybė gauti dar vieną nemokamą bandomąją versiją yra gana menka.

Atsisveikink su Photoshop CS2

Dar prieš kurį laiką Photoshop Creative Suite 2 (CS2) buvo galima nemokamai atsisiųsti tiems, kurie anksčiau įsigijo programą ir vis dar turi produkto serijos numerį.

Tai pasiteisino daugeliui žmonių, kuriems puikiai sekėsi su Photoshop CS2 ir kurie nenorėjo ir negalėjo gauti mėnesinės prenumeratos paslaugos. Tačiau šiandien tai jau beveik neįmanomas ir nerekomenduojamas sprendimas.

  • „Adobe“ išjungė „Photoshop CS2“ aktyvinimo serverius.
  • Senų gaminių serijos numeriai nebegalioja. CS2 dabar galima suaktyvinti tik naudojant unikalų „Adobe“ pateiktą serijos numerį.
  • „Windows 10“ turi didelių suderinamumo su „Photoshop CS2“ problemų. Šiandien atrodo, kad gana sunku priversti jį veikti naudojant naujausią „Microsoft“ operacinės sistemos versiją.
  • Kalbant apie „Apple“, viskas nepagerėja, o tai yra, kad CS2 nesuderinamas su „MacOS“ nuo OS X 10.7 versijos „Mountain Lion“.

Norėdami užbaigti perkėlimą „Adobe“. pašalino Photoshop CS2 atsisiuntimą iš savo svetainės. Tai reiškia, kad šiandien turėtume kreiptis į kitus puslapius ar neoficialius šaltinius, kad atsisiųstume programinę įrangą.

Kažkas, kas tikrai atrodo nerekomenduojama: geriausiu atveju turėsime programą, kuri vargu ar veiks (ir jei pavyks ją įdiegti ir paleisti be suderinamumo klaidų). O blogiausiu atveju mūsų kompiuteris bus užkrėstas kažkokiu labai nemalonu virusu ar kenkėjiška programa.

Nemokamos „Photoshop“ programos, skirtos „Android“.

Šis sprendimas gali netikti visiems, bet jei nesiruošiame jam suteikti profesionalios naudos ir viskas, ko ieškome, yra galimybė retušuoti nuotraukas ir vaizdus asmeniniam naudojimui, galbūt norėsite pažvelgti į „Google Play“.

Šiuo metu „Adoble“ siūlo kelias nuotraukų redagavimo programas su „Photoshop“ antspaudu, kurios yra geriausios tuo atveju, jei turime gerą planšetinį kompiuterį ar išmanųjį telefoną, su kuriuo jomis naudotis.

Atsisiųsti QR kodą Adobe Photoshop Express: nuotraukos ir koliažai Kūrėjas: Adobe Kaina: Nemokama Atsisiųsti QR kodą Adobe Photoshop Fix Kūrėjas: Adobe Kaina: Nemokamas Atsisiųsti QR kodą Adobe Photoshop Camera Kūrėjas: Adobe Kaina: Nemokamas Atsisiųsti QR kodą Adobe Photoshop Mix Kūrėjas: Adobe Kaina: Nemokamas

Kiekviena iš šių 4 programų turi savo puikiai apibrėžtų funkcijų rinkinį. Nerasime tokios pat patirties kaip pilnoje darbalaukio versijoje. Dabar, kaip mobiliojo redagavimo įrankiai, jie atitinka pastabas.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found