10 geriausių srautinio vaizdo įrašų programų (serialų ir filmų), skirtų „Android“ – „The Happy Android“.

Vaizdo įrašų platformos pagal pareikalavimą iš kurių galime matyti serialų ar filmų transliacija Jie klesti, o tokios kompanijos kaip „Netflix“ kasmet nenustoja pritraukti milijonų sekėjų. Nors tokio tipo paslaugomis puikiai tinka mėgautis dideliame ekrane, mobilumas tampa vis svarbesnis, o užsakomojo turinio kompanijų, kurios paleidžia savo programėles mobiliesiems telefonams ir planšetiniams kompiuteriams, yra ne keletas.

Šiandienos įraše apžvelgsime keletą geriausių „Android“ skirtos vaizdo transliacijos programos su kuriais galime mėgautis mėgstamais serialais ir filmais.

Geriausios pramogų srautinio perdavimo pagal poreikį programos, skirtos „Android“.

Kai kurioms iš šių programų gali būti taikomi regioniniai apribojimai, o tai reiškia, kad jų paslaugos gali būti nepasiekiamos jūsų šalyje ar regione. Tokiu atveju atminkite, kad visada galite pabandyti rasti prieglobstį VPN ryšių sėkmėje.

HBO DABAR

HBO vaizdo transliacijos programa, skirta „Android“. visada turėjo stigmą, kad yra vienas brangiausių pasiūlymų (14,99 USD per mėnesį) ir tai sugrąžina daug žmonių. Serialų ir filmų katalogas nėra toks didelis kaip „Netflix“, tačiau jame yra „Game of Thrones“, „The Sopranos“, „Silicon Valley“, „The Wire“ ir daugybė kitų puikių serialų. Pirmas mėnuo nemokamas.

Registruoti QR kodą HBO Max: Srautinis HBO, TV, filmai ir daugiau Kūrėjas: WarnerMedia Direct, LLC Kaina: Bus paskelbta

Netflix

„Netflix“ šiandien yra pati ikoniškiausia vaizdo transliacijos paslauga. Daugiau nei 86 milijonai prenumeruojančių vartotojų liudija, kad srautinio perdavimo platforma yra išskirtinė. Aukštos kokybės paslauga, daugybė serialų ir filmų, pačių sukurtas turinys, žanrų įvairovė, daugybės įrenginių palaikymas – „Netflix“ turi viską. Pirmas mėnuo nemokamas ir nuo 7,99 € iki 11,99 € nuo antro mėnesio.

Atsisiųskite QR kodą „Netflix“ Kūrėjas: Netflix, Inc. Kaina: Nemokama

Crunchyroll

Crunchyroll yra a išskirtinai į anime orientuota srautinio vaizdo platforma, ir turi daugiau nei 25 000 skyrių ir apie 15 000 valandų turinio. Programėlė nemokama, bet su skelbimais, nors užsiprenumeravę (6,95 USD per mėnesį) galime jų atsikratyti. Jis turi nemokamą 14 dienų aukščiausios kokybės bandomąjį laikotarpį. Geriausias būdas legaliai žiūrėti anime iš savo mobiliojo telefono.

Atsisiųskite QR kodą Crunchyroll Kūrėjas: Ellation, LLC Kaina: Nemokama

Hulu

„Hulu“ kartu su „Netflix“ yra dar vienas šio srautinio turinio pranašumų. Jame yra katalogas, ypač skirtas serijoms ir yra viena iš pirmųjų, įkėlusių naują turinį ir skyrius. Jo pagrindinė paslauga kainuoja 7,99 USD su retkarčiais rodomais skelbimais, o kita – 11,99 USD, visiškai be reklamos. Ispaniškai kalbančiose šalyse ji nėra tokia populiari kaip „Netflix“, tačiau ji neabejotinai yra viena iš geriausiai žinomų platformų visame pasaulyje, turinti daugiau nei 12 milijonų abonentų. Pirmosios 30 prenumeratos dienų yra nemokamos.

Registruokis QR kodo „Hulu“: transliuokite TV laidas ir žiūrėkite naujausius filmus Kūrėjas: „Hulu“ Kaina: Bus paskelbta

„Amazon Prime“ momentinis vaizdo įrašas

„Amazon Prime“ tikriausiai yra viena iš labiausiai neįvertintų srautinio perdavimo programų, kurias galime rasti. Jo kaina yra 99 USD per metus (arba 10,99 USD per mėnesį). Be vaizdo transliacijos platformos, ji siūlo ir kitų privalumų, pvz., 2 dienų pristatymas perkant „Amazon“.

Taip pat galite nusipirkti filmų iš „Amazon“ parduotuvės ir žiūrėti juos tiesiai iš „Instant Video“. Ak! Ir pirmosios 30 dienų yra nemokamos. Neblogai.

Eikite į „Amazon Prime Video“.

Sling televizorius

Slingas yra a tiesioginės ir transliuojamos televizijos tinklas kuris egzistuoja tik internetiniu formatu. Į pagrindinį paketą įeina daugybė televizijos kanalų, tokių kaip FOX, AMC arba History Channel už 19,99 USD per mėnesį, su galimybe pridėti daugiau kanalų: sporto, vaikų programų ar kanalų ispanų kalba. Neigiama yra tai, kad visi bazinio paketo kanalai yra anglų kalba, o jo kaina yra šiek tiek aukšta, palyginti su kitų tipų panašiais pasiūlymais.

Registruokis QR kodo Sling Television Kūrėjas: Sling TV, L.L.C. Kaina: bus paskelbta

trūkčioti

Viena geriausių srautinio turinio platformų, apskritai, šiuo metu. Visiškai susikoncentravęs į vaizdo žaidimus, Jame yra begalė kanalų, kuriuos galime prenumeruoti ir žiūrėti mėgstamų žaidėjų vaizdo įrašus labai intuityvioje programėlėje su tikrai patikima paslauga. Nemokama programa su skelbimais.

Atsisiųskite QR kodą Twitch Kūrėjas: Twitch Interactive, Inc. Kaina: Nemokama

„Google“ pagrindinis puslapis

„Google Home“ nėra platforma, siūlanti srautinį turinį. Ši programa padės mums sukurti savo žiniasklaidos biblioteka, kuriame galime tyrinėti ir tvarkyti bet kurią programą, kuri palaiko „Chromecast“. Jis taip pat sinchronizuojamas su kitais „Google Home“ įrenginiais ir, kas geriausia, yra 100 % nemokama. Idealiai tinka bet kuriam vartotojui, kuris namuose turi „Chromecast“.

Atsisiųsti QR kodą Google Home Kūrėjas: Google LLC Kaina: Nemokama

„Google Play“ filmai

Programa, iš kurios galime nusipirkti filmų iš „Google Play“ parduotuvės ir leisti juos vietoje iš „Google Play“ filmų ar srautinio perdavimo į bet kurį su „Chromecast“ suderinamą įrenginį. Jis yra nemokamas ir paprastai yra iš anksto įdiegtas „Android“, todėl jo atsisiųsti nebūtina.

Atsisiųsti QR kodą Google Play Movies Kūrėjas: Google LLC Kaina: Nemokamas

Youtube

Negalime užbaigti šio sąrašo nekalbėdami apie „YouTube“. Nuolat tobulėjanti platforma, kuri šiandien turi keletą įdomių dalykų: kažkas panašaus į „Twitch“. Youtube žaidimai, Youtube vaikai su turiniu vaikams (iš esmės tai yra viso gyvenimo YouTube, bet su tam tikrais apribojimais) arba Youtube raudona, mokama paslauga, kuri už 9,99 USD pašalina visus skelbimų pėdsakus iš platformos.

Atsisiųsti QR kodą YouTube Kūrėjas: Google LLC Kaina: Nemokama

Ką manote apie šį geriausių srautinio vaizdo įrašų programų, skirtų „Android“, sąrašą? Kuri yra jūsų mėgstamiausia?

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found