Kaip įdiegti „Android“ naudojant pasirinktinį ROM – „Happy Android“.

Jei skaitėte šios praėjusios savaitės pranešimus, pastebėsite, kad visi straipsniai siekė to paties tikslo, ir tai yra ne kas kita, kaip įdiegti a pasirinktinis ROM arba Android „virti ROM“ mūsų išmaniajame telefone.

Įprastai mobiliuosiuose įrenginiuose gamintojas aprūpina „perkrautas“ Android versijas (atsarginius ROM), kurios neleidžia mums atlikti tam tikrų dalykų (pvz., turėti leidimų). šaknis) ir taip pat yra daug programų, kurių negalime pašalinti.

Ar norite patobulintos „Android“ versijos, kuri būtų greitesnė ir geriau valdytų jūsų telefono ar planšetinio kompiuterio išteklius? Įdiekite pasirinktinį ROM.

Ankstesni veiksmai, skirti įdiegti pasirinktinį Android ROM

Norėdami įdiegti pasirinktinę versiją arba tinkintą ROM, pirmiausia turėsite atlikti keletą dalykų:

  • Gauti root leidimai savo įrenginyje.
  • Įdiegti a pasirinktinis atkūrimas.

Root leidimai iš esmės nėra būtini, bet aš rekomenduoju pirmiausia išjungti savo telefoną. Taip išvengsite bet kokių klaidų dėl aplanko leidimo problemų diegiant naują ROM. Turite visą reikalingą informaciją, kad galėtumėte įsišaknyti savo telefone Kaip root bet kurį Android įrenginį.

Kalbant apie tinkinto atkūrimo diegimą, rekomenduoju pažvelgti į straipsnį "Kaip įdiegti tinkintą atkūrimą „Android“.”.

Kokie yra populiariausi pasirinktiniai ROM?

Vienas iš populiariausių ir labiausiai palaikomų šiandien yra CyanogenMod, tikras stebuklas, kuris atgaivina bet kokį į rankas papuolusį įrenginį. Tai labai švari „Android“ versija su tinkamomis programomis ir tikrai efektyviu išteklių naudojimu.

Be Cyanogen ROM yra ir kitų tikrai gerų versijų, tokių kaip Paranoid Android arba AOKP, į kurias reikėtų atsižvelgti.

Kaip įdiegti pasirinktinį ROM

Virtos ROM diegimo procesas visada yra toks pat: Standartinis įrenginio atkūrimo režimas paleidžiamas norint įdiegti pasirinktinį atkūrimą ir iš to atkūrimo įdiegti norimą ROM.

Taip yra 100 % įrenginių, kurie veikia su Android, bet tada kiekvienas ROM turi savo ypatumus, į kuriuos reikia atsižvelgti diegiant. Todėl labai svarbu perskaityti visas kūrėjo specifikacijas, kai ketiname įdiegti pasirinktinį ROM savo telefone ar planšetiniame kompiuteryje.

Geriausias būdas rasti su jūsų įrenginiu suderinamą ROM yra jo ieškoti tiesiogiai internete:

"Įrenginio prekės ženklas / modelis" + pasirinktinis ROM

Taip pat galite patikrinti XDA kūrėjų forumas, kuriame rasite begalybę turimų ROM.

Diegimo procesas

  • Nukopijuokite ROM, kurį norite įdiegti, į a SD kortelė (ROM paprastai būna .ZIP arba suspausto failo formatu, todėl turite juos nukopijuoti į SD atmintį, kad galėtumėte įdiegti).
  • Įdėkite SD į savo įrenginį ir paleiskite jį į atkūrimo režimą, kad įkeltumėte pasirinktinį atkūrimą. Prieiga prie atkūrimo paprastai pasiekiama paspaudus maitinimo + garsumo mygtuką aukštyn arba žemyn maždaug 5–6 sekundes.
  • Patekę į tinkintą atkūrimą (pvz., TWRP arba ClockworkMod Recovery), tereikia eiti į "Diegti"Norėdami pradėti diegimo procesą.

  • Įdiegę išvalykite talpyklą („Wipe Cache“) ir paleiskite telefoną iš naujo. Pirmasis paleidimas paprastai trunka ilgai, maždaug 5 ar 10 minučių, kol sistema visiškai įkraunama.

Taip pat nurodykite, kad prieš diegiant patartina atlikti gamyklinius nustatymus, kad proceso metu būtų išvengta galimų klaidų.

Taip pat prisiminkite sukurkite visų failų atsargines kopijas ir nuotraukas, jei nenorite jų prarasti keičiant „Android“ versiją.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found