Kaip automatiškai surinkti telefono plėtinius „Android“.

Tais metais, kai dirbau pagalbos tarnyboje, telefono pratęsimas buvo kasdienė duona. Taigi naudojomės įmonių IP telefonais, o su vidiniais skambučiais problemų nekilo, bet norint skambinti klientams ir kitoms įmonėms teko pereiti per komutatorių. Nebent žinotume ilgąjį priestato numerį, daiktą būtų galima gerokai pailginti!

Šiandienos įraše pamatysime kaip tiesiogiai paskambinti kontaktui iš mūsų Android telefono, įskaitant pratęsimą ir viskas, ko reikia, kad nebūtumėte nukreipti į biuro / įmonės komutatorių arba bendrąjį numerį. Daug greičiau ir efektyviau!

Kaip automatiškai surinkti telefono numerio plėtinį iš „Android“ ir nesikreipiant į komutatorių

Tai labai praktiškas triukas reklaminiams, kurie dėl savo mobiliojo pobūdžio visada skambina išmaniuoju telefonu ir iš mobiliojo tinklo. Šiuo atveju svarbiausia žinoti, kaip automatiškai rinkti plėtinius, ir būtent tai matysime toliau.

Prieš pradedant, reikėtų paaiškinti, kad yra 2 telefono plėtinių rinkimo būdai:

  • Lėtas žymėjimas
  • Laukiamas ciferblatas

Lėtas žymėjimas Jis naudojamas, kai renkant pagrindinį numerį sistema leidžia tiesiogiai, nelaukiant, rinkti plėtinį. Kita vertus, jei prieš įvesdami plėtinį turėsime palaukti, kol suskambės pasveikinimo pranešimas, tada naudosime rinkimas sulaikytas. Priklausomai nuo mūsų kontaktinio telefono skydo, turėsime naudoti vieną ar kitą būdą.

Kaip automatiškai naudoti pristabdytą rinkimą iš „Android“ skambučių plėtiniams

Pristabdytas rinkimas leidžia įvesti plėtinį iš karto po skambučio. „Android“ tai taikoma taip.

  • Atidarome programėlę Kontaktai (redaguoti) Android ir pasirinkite asmenį, kuriam norime paskambinti.
  • Spustelėkite pieštuko piktogramą, kad galėtumėte redaguoti kontaktą ir pridėti plėtinį.

  • Lauke, kuriame pažymėjome telefono numerį, pridėsime kablelį ir atitinkamą plėtinį. Iš eilės ir be tarpų, kaip parodyta paveikslėlyje žemiau.

  • Atliktus pakeitimus išsaugome.

Pavyzdžiui, jei kontaktinis numeris yra (01) 234 567 899, o plėtinys yra 1234, turime nurodyti „01234567899,1234”.

„Android“ telefonuose pamatysime, kad pačioje skaičių klaviatūroje jau yra mygtukas „Pauzė“, kad būtų galima pridėti atitinkamą kablelį prieš plėtinį.

Dabar, kai redagavome kontaktą su pridėtu plėtiniu, turime tiesiog paskambinti. Mūsų mobilusis telefonas surinks numerį kartu su nurodytu plėtiniu.

Kai kurie vartotojai skundžiasi, kad šis metodas kartais nepavyksta, kai atsakiklis ant skirstomojo skydo per greitai išsijungia. Norėdami tai išspręsti, tereikia tarp ilgojo skaičiaus ir plėtinio pridėkite daugiau kablelių mūsų kontakto. Kiekvienas kablelis atitinka 2 sekundžių pauzę.

Kaip skambinti plėtiniais naudojant sulaikymą

Kai biuro telefono sistemoje yra autoatsakiklis, turime palaukti, kol išgirsime visą pranešimą, kad galėtume surinkti plėtinį. Tokiais atvejais turime naudoti sulaikytą rinkimo režimą.

  • Atidarome programėlę Kontaktai (redaguoti) Android ir pasirinkite asmenį, kuriam norime paskambinti.
  • Spustelėkite pieštuko piktogramą, kad galėtumėte redaguoti kontaktą ir pridėti plėtinį.
  • Lauke, kuriame pažymėjome telefono numerį, pridėsime kabliataškį ir atitinkamą plėtinį. Iš eilės ir be tarpų, kaip parodyta paveikslėlyje žemiau.

Norėdami pridėti kabliataškį, iš skaičių klaviatūros turime atidaryti simbolių skyrių ir spustelėti "Laukia”.

Išsaugoję pakeitimus galime pradėti bandomąjį skambutį. Pamatysime, kad tokiu atveju sistema surinks pagrindinį numerį, išklausysime automatinį gavėjo pranešimą ir kai tik pranešimas bus baigtas ekrane pasirodys pranešimas įdomu, ar norime surinkti kontakto plėtinį. Mes sakome, kad taip, ir viskas. Taip paprasta!

SUSIJĘS: Kaip atkurti prarastą arba ištrintą kontaktą „Android“.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found