15 geriausių el. pašto programų, skirtų „Android“.

El. paštas yra viena iš seniausių ir svarbiausių internetinės komunikacijos priemonių. Prieš gimstant socialiniai tinklai , lį web 2.0 ir WhatsApp , elektroninis paštas buvo neabejotinas karalius keičiantis elektroninėmis žinutėmis. Nors šiandien komunikacijos kanalai yra labai paįvairinti, elektroninių laiškų siuntimas vis dar yra kasdienybė. Be to, augant mobiliesiems įrenginiams pašto klientų padaugėjo kaip sporų , su visa teigiama, kurią tai reiškia mums, vartotojams.

Šiandienos straipsnyje mes analizuojame 15 geriausių el. pašto programų „Android“ įrenginiams. Įrašo pabaigoje taip pat siūlome keletą papildomų el. pašto įrankių, kurie padės mums tvarkyti el. paštą daug efektyviau (spam kontrolė, laikinų paskyrų kūrimas ir kt.).

Geriausios el. pašto programos, skirtos „Android“.

Jei iki šiol žinojote tik programas Gmail arba Outlook ir norite sužinoti naujų dalykų, kviečiu pažvelgti į toliau pateiktą informaciją pašto programos, skirtos Android . Vienas geriausių, suteikiančių asmeninei pašto dėžutei naujo gaivumo.

AquaMail

AquaMail Tai vienas iš tų el. pašto klientų, kurie su mumis dirba daugelį metų. Palaiko visų tipų el. pašto paskyras, įskaitant AOL , Yahoo! , Gmail , Outlook , iCloud arbaMainai ir tiesa ta, kad „Android“ naudotojai jį labai gerai priima. Labai aukštas balas Google Play ir jos daugiau nei 1 000 000 vartotojų duoti gera valia.

Leidžia kurti ir atkurti atsargines mūsų el. laiškų kopijas iš debesies („Dropbox“, „OneDrive“, „Box“ ir „Google“ diske) arba per failus. Atmesti „Exchange“ kontaktų ir kalendoriaus sinchronizavimasir „Office 365“., leidžia naudoti skirtingą parašą kiekvienai paskyrai, taip pat pranešimus ir atsakymus balsu, skirtą „Android Wear“, be daugelio kitų funkcijų. Vienas geriausių el. pašto tvarkytojų visame gyvenime.

Atsisiųsti QR kodą Aqua Mail – el. pašto programėlė Kūrėjas: MobiSystems Kaina: Nemokama

Mėlynasis paštas

Mėlynasis paštas yra dar viena iš tų tikrai populiarių el. pašto programų „Play“ parduotuvėje. Su daugiau nei milijonu vartotojų, „Blue Mail“ leidžia konfigūruoti „Gmail“, „Yahoo“, „Outlook“, AOL, „iCloud“, Office 365 , Google Apps, Hotmail ir Live.com bei kitų el. pašto paslaugų teikėjų. Mes galime sklandžiai ir lengvai konfigūruoti Exchange, IMAP ir POP3 paskyras.

Tai turi vieningas dėklas iš kur galime tvarkyti t visos mūsų el. pašto paskyros.

Tai suderinama su Android Wear , jis turi konfigūruojamus meniu ir tinkinamą tamsių spalvų temą. Be to, jis turi užrakinimo ekraną, kad apsaugotų mūsų asmeninius el. laiškus, daug papildomų funkcijų ir yra 100% nemokama.

Atsisiųsti QR kodą Blue Mail – el. paštas ir kalendorius Kūrėjas: Blix Inc. Kaina: Nemokama

Kibirkštis

Jei anksčiau buvome „Inbox by Gmail“ naudotojai ir buvome gana pikti, kai „Google“ nusprendė uždaryti programą, „Spark“ gali būti kaip tik tai, ko mums reikia. Pats išsamiausias el. pašto klientas orientuotas į organizuotumą ir komandinį darbą.

Be savo funkcijų, jis sugeba pasiekti tam tikrą tvarką bet kokio pašto dėžutės netvarkoje: į pirmąją eilę įkelia tikrų žmonių el. laiškus, kad galėtume juos pamatyti anksčiau nei kiti, ir praneša tik apie tų žmonių el. žinokite, kad išvengtumėte trukdžių. Taip pat galime naudoti kitas išplėstines funkcijas, pvz., atidėti el. laiškų siuntimą, kurti priminimus, smeigtukus, atlikti išmaniąją paiešką ir kt.

Be to, tai puiki bendradarbiavimo priemonė:

  • Galime pakviesti draugus ir bendradarbius aptarti konkrečių įrašų ir temų.
  • Jame yra realaus laiko redaktorius kartu rašyti el tarp įvairių bendradarbių.
  • Leidžia kurti saugias nuorodas į pranešimus arba konkrečius pokalbius, kuriais galime pasidalinti su kitais žmonėmis.

Be „Android“, ji taip pat galima „iOS“ ir „Windows“. Tikras perlas.

Atsisiųskite QR kodo „Spark Mail“ iš „Readdle“ – dar kartą mylėkite savo paštą Kūrėjas: Readdle Inc. Kaina: Nemokamas

Microsoft Outlook

Viena iš šiandien dažniausiai naudojamų el. pašto programų (daugiau nei 100 mln. atsisiuntimų). Neįtikėtinai populiarus, ypač verslo ir darbo aplinkoje, jis palaiko „Exchange“ ir „Office 365“ paskyras, taip pat apima integraciją su Saulėtekis.

Taip pat galime naudoti su „Gmail“, „iCloud“ ar „Yahoo“ paskyromis ir sinchronizuoti su debesų saugyklos paslaugomis. Jame yra integruoti gestai, skirti planuoti, ištrinti ir archyvuoti pranešimus ir tvarkyti kalendorių arba klasikinį asistentą ne biure.

„Outlook“ el. pašto programą vis dar reikia patobulinti, pvz., numatytąjį šrifto dydį ir el. laiškų su ta pačia tema skaitymą. Bet kokiu atveju jis yra daug draugiškesnis nei darbalaukio versija.

Atsisiųsti QR kodą Microsoft Outlook Kūrėjas: Microsoft Corporation Kaina: Nemokamas

Edisono el

Ši „Edison Software“ sukurta el. pašto programa yra viena iš praėjusių metų „Android Excellence“ programos laimėtojų. Labai pripažintas specializuotos žiniasklaidos, tokios kaip The Verge («Greičiausia el. pašto programa«) Arba Android institucija («Naudingos funkcijos ir puiki vartotojo sąsaja«), paštas Ji pristatoma kaip didelė aktuali naujovė siunčiant ir tvarkant el. laiškus iš mobiliojo telefono ar planšetinio kompiuterio.

Jis palaiko daugybę el. pašto paslaugų teikėjų ir leidžia valdyti neribotą skaičių paskyrų. Neskaitant to:

  • Jame integruotas išmanusis asistentas.
  • Grupavimas pagal kategorijas.
  • Suderinamas su Android Wear.
  • Valdymas gestais.

Visa tai ir dar daugiau – elegantiško dizaino programoje ir greitai, kaip ir atskirai.

Atsisiųsti QR kodo el. paštą – žaibiškas ir saugus paštas Kūrėjas: Edison programinė įranga Kaina: Nemokamas

Gmail

Šiame sąraše negalime palikti ir „Gmail“. Tikriausiai dažniausiai naudojama el. pašto programa Android įrenginiuose su daugiau nei 1000 milijonų įrenginių. Kadangi tikrai nieko naujo neatrasiu, kalbėdamas apie viso gyvenimo „Google“ el. pašto kliento savybes, leiskite papasakoti apie „Gmail Go“.

„Gmail Go“ yra nauja „Gmail“ versija, kurią sukūrė „Google“, tačiau daug lengvesnis. Dėl to tai ideali alternatyva tiems įrenginiams, kuriems trūksta išteklių ir kuriems reikia kažko lengvesnio.

Tai turi išmanesnė pašto dėžutė, mažiau šlamšto (užrakina jį prieš pasiekiant gautuosius) ir 15 GB nemokamos saugyklos vietos.

Atsisiųsti QR kodą Gmail Go Kūrėjas: Google LLC Kaina: Nemokama

Niutono paštas

Newton Mail yra galinga el. pašto programa, žinoma dėl savo išmaniųjų paieškų, vartotojo sąsajos ir galimybės integruoti su kitomis programomis, tokiomis kaip „Pocket“, „EverNote“ ar „OneNote“..

Be kitų išskirtinių savybių, jis siūlo galimybę apsaugoti gautuosius slaptažodžiu, be daugelio kitų funkcijų.

Tačiau visa tai turi kainą: po pirmųjų 14 nemokamo bandomojo laikotarpio dienų programa tampa mokama (49,99 USD per metus arba, kas yra tas pats, apie 4 USD per mėnesį).

Atsisiųsti QR kodą Newton Mail – el. paštas ir kalendorius Kūrėjas: CloudMagic, Inc. Kaina: Nemokamas

Mail.Ru El. pašto programa, Ispanija

Nors jos pavadinimas ispanų kalba palieka daug norimų rezultatų, „Mail.Ru“ el. pašto programa yra viena populiariausių ir geriausiai įvertintų „Android“. Jos vartotojai pabrėžia naudojimo paprastumą ir galimybę centralizuotai ir vienu metu naudoti kelias paskyras nepersivalgę.

Palaiko pašto paslaugas iš Microsoft („Hotmail“, „Outlook“, „MSN Live“, „Office 365“, „Exchange“), Gmail, Yahoo Mail, Orange E-mail, MixMail, iCloud, Mail.Ru - Žinoma, ir Yandex, be kitų el. pašto paslaugų su IMAP arba POP3.

Atsisiųskite QR kodo el. pašto programą Spain iš Mail.ru Kūrėjas: Mail.Ru Group Kaina: Nemokamas

K-9 paštas

Populiariausia atvirojo kodo el. pašto programa, skirta „Android“. Jis palaiko „Exchange 2003/2007“, IMAP ir POP3 paskyras ir apima tipines bet kurios naudojamos el. pašto programos funkcijas. Tai leidžia žymėti vėliavėlėmis, išsaugoti laiškus SD, PGP / MIME, parašus ir kt.

Jei esate nemokamos programinės įrangos šalininkas, K-9 paštas yra jūsų el. pašto klientas.

Atsisiųsti QR kodą K-9 Mail Kūrėjas: K-9 Dog Walkers Kaina: Nemokama

Proton Mail – užšifruotas el

„Proton Mail“ yra didžiausia pasaulyje šifruoto el. pašto programa, kurią galima atsisiųsti daugiau nei milijoną kartų. Šią programą CERN mokslininkai sukūrė 2013 m. ir nuo tada ji siūlo nuo galo iki galo PGP šifravimas Android vartotojams nemokamai.

Tai reiškia, kad el. laišką gali skaityti tik siuntėjas ir gavėjas. Nors el. laiškai saugomi serveryje, jie taip pat yra užšifruoti, todėl net „Proton Mail“ savininkai negali jų pasiekti. Leidžia siųsti el. laiškus, kurie sunaikina save, valdymas gestais ir kitomis tipiškomis bet kurio vertingo pašto kliento funkcijomis.

Atsisiųsti QR kodą ProtonMail – šifruotas el. paštas Kūrėjas: Proton Technologies AG Kaina: Nemokamas

TypeApp Mail

„TypeApp“ el. pašto programa idealiai tinka tiems, kurie per dieną gauna daug el. „TypeApp“ juos visus sugrupuoja pagal siuntėją ir leidžia juos perskaityti atskirai perbraukiant į šoną. Jei visų pirma siekiame tvarkos, tai gali būti programa, į kurią verta atkreipti dėmesį. Palaiko Exchange, Gmail, Yahoo paskyras, AOL, Outlook, Office 365 ir kt.

Jis taip pat suderinamas su „push“ el. paštu su tomis paslaugomis, kurios jį palaiko. Kita labai įdomi funkcija yra ta leidžia pažymėti el. laiškus kaip „ATLIKTA“, kai jie bus tvarkomi. Tokiu būdu jie dingsta iš gautųjų ir mums nereikia jų rinkti ranka, naudojant išmaniuosius filtrus.

Atsisiųskite QR kodo el. pašto adresą – TypeApp Mail Kūrėjas: TypeApp LLC Kaina: Nemokamas

myMail

myMail yra dar vienas pašto įrankis leidžia sujungti visas mūsų paskyras vienoje programoje . Jis palaiko „Exchange“, POP3, IMAP ir SMTP ir turi vieną iš lengviausiai naudojamų sąsajų, kurias galime žinoti. Jis vis dar turi keletą dalykų, kuriuos reikia patobulinti, bet apskritai jis yra tikrai geras.

Be to, tai yra pašto programa, skirta visiems, turintiems trumpą @ my.com paskyrą (dukterinė įmonė Mail.Ru , antra pagal dydį internetinė bendrovė Rusijoje). Tarp savo funkcijų jis turi tinkinamus tiesioginius pranešimus pagal tvarkaraštį, „Ramūs laikai“ kiekvienai paskyrai - geriau derinti darbą ir asmeninį gyvenimą, PIN apsauga, grandininis paštas ir kt.

Atsisiųskite QR kodą „myMail“ – „Mail“, skirtą „Hotmail“, „Gmail“ ir „Orange Mail“, kūrėjas: My.com B.V. Kaina: Nemokama

GMX paštas

Kitas gana populiarus „Android“ pašto klientas, kuris iki šiol nuolatos atnaujinamas, yra „GMX Mail“. debesies saugyklos paslauga, vadinama GMX MediaCenter kur galime išsaugoti dokumentus ir daugialypės terpės failus, tokius kaip nuotraukos, vaizdo įrašai, muzika ir kt.

Be to: PIN kodu apsaugoti el. laiškai, tiesioginiai pranešimai ir momentinių pranešimų paslauga, vadinama „FreeMessage“. Tai visiškai nemokama, nors ji siūlo kai kurias papildomas paslaugas įsigyti programoje.

Atsisiųsti QR kodą GMX – paštas ir debesis Kūrėjas: GMX Kaina: Nemokamas

Devyni

Devyni yra dar viena puiki el. pašto programa, ypač jei mėgstate saugumą ir Outlook . Nenaudoja jokio serverio ar debesies paslaugos , tiesiog prijunkite įrenginį prie pašto serverio.

Palaiko Exchange ActiveSync ir turi tokias funkcijas kaip selektyvus sinchronizavimas , galėdami pasirinkti, kuriuos aplankus norime sinchronizuoti su mūsų pašto serveriu.

Nemokama versija turi 2 savaičių bandomąjį laikotarpį, nuo to, jei mus tenkins paslauga, turėsime eiti į kasą.

Atsisiųsti QR kodą devyni – el. paštas ir kalendorius Kūrėjas: 9Folders Inc. Kaina: Nemokamas

Boksininkas

Paskutinis el. pašto klientas sąraše yra „Boxer“. Pašto valdytojas, kurio pagrindinė dorybė yra jo intuityvus dizainas ir gestų naudojimas, kad naršymas būtų kuo sklandesnis. Šis įrankis yra 3 viename, nes jis leidžia centralizuotai valdyti paštą, kontaktus ir kalendorių.

Tarp jo funkcijų randame naudojimą masiniai veiksmai, konfigūruojami greiti atsakymai, tinkinami slinkimo gestai ir pristatymo prieinamumas. Programa vis dar turi šlifuotinų briaunų, tačiau ji nuolat atnaujinama ir ateityje siekia tapti viena puikiausių alternatyvų.

Atsisiųskite QR kodo Boxer - Workspace ONE Kūrėjas: Boxer Kaina: Nemokama

Papildomi įrankiai, skirti pagerinti ir pagerinti pašto valdymą

Kaip minėjome įrašo pradžioje, yra keletas tikrai naudingų „Android“ programų, kurios puikiai papildo įprastą el. pašto programą. Su jais įgausime naujų funkcijų, kurių vargu ar pamatysime paprastose pašto programose. Nepamirškite jų iš akių!

Cleanfox

„Cleanfox“ yra programa, kuri yra atsakinga už automatinį mūsų pašalinimą nuo šiukšlių, reklaminių el. laiškų ir naujienlaiškių, kurie užplūsta mūsų pašto dėžutę. Paprastai, norėdami atšaukti tokio tipo el. laiškų prenumeratą, turime rankiniu būdu pateikti užklausą atšaukti prenumeratą.

Tačiau naudodami „Cleanfox“ galime automatiškai ieškoti visų el. pašto prenumeratų, saugomų mūsų el. Taigi leisdami mums,atsisakyti prenumeratos ir ištrinti visus tuos el. laiškus vienu paspaudimu. Būtina retkarčiais gerai išvalyti. Be to, tai yra 100% nemokama.

Atsisiųskite „Cleanfox“ QR kodą – atsisiųskite ir pašalinkite el. laiškus ir šlamštą. Kūrėjas: Foxintelligence Kaina: Nemokama Kiekviena prenumerata taip pat rodo gautų el. laiškų kiekį ir atidarymo santykį.

Momentinis el. pašto adresas

Šis puikus įrankis leidžia mums sukurti laikinas el. pašto paskyras. Visiškai veikiančios el. pašto paskyros, kurias galime naudoti el. laiškams siųsti ir gauti, ir kurios praverčia prisiregistruojant prie platformų ar paslaugų, kurioms norint prisiregistruoti reikalinga el. pašto paskyra.

Taip pat labai praktiška, jei nenorime žmogui perduoti tikrojo el. pašto (dėl nepasitikėjimo ar kitų priežasčių), bet turime pateikti galiojantį el. pašto adresą. Nemokama, universali ir labai rekomenduojama programa.

Atsisiųskite QR kodo momentinį el. pašto adresą Kūrėjas: kukusama Kaina: Nemokama

MessageLOUD

Kaip rodo pavadinimas, „MessageLOUD“ yra programa, kuri rūpinasi garsiai skaityti el (taip pat veikia su SMS, WhatsApp, Skype ir Facebook). Visų pirma rekomenduojama priemonė siekiant išvengti problemų ar blaškymosi vairuojant.

Programa turi aukštą 4,2 žvaigždutės įvertinimą „Google Play“, nors reikia pažymėti, kad tai yra mokama programa (1,99 USD per mėnesį). Žinoma, jis turi 14 dienų bandomąjį laikotarpį, per kurį galime juo pasinaudoti ir įsitikinti, ar tikrai verta prenumeruoti.

Atsisiųskite QR kodo ping: tekstas į kalbą. Žinutės, el. laiškai garsiai! Kūrėjas: pingloud Kaina: Nemokamas

O ką jūs manote, kokia jūsų mėgstamiausia el. pašto programa jūsų mobiliajam telefonui? Ar žinote kokių vertų priedų ar papildomų įrankių?

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found