„Ubisoft“ dovanoja „Assassin's Creed Unity“ (PC) Notre Dame garbei – „Happy Android“

Prancūzų vaizdo žaidimų kompanija „Ubisoft“, tokių franšizių kaip „Far Cry“ ar „Tom Clancy’s The Division“ kūrėja ką tik paskelbė, kad atiduos žaidimą.Assassin's Creed: Unity„Kelių dienų kompiuteriui. Priežastis? Neseniai kilęs gaisras Notre Dame katedroje praėjusį pirmadienį.

Tokiu būdu „Ubisoft“ ne tik paskelbė, kad pristatys visą dokumentaciją, naudojamą kuriant Dievo Motinos katedrą „Assassin's Creed Unity“, bet ir nemokamai suteiks žaidimą asmeniniame kompiuteryje, kad vartotojai galėtų apžiūrėti ikoninį pastatą.

Visi norintys gali gauti šį pavadinimą naudodami šią nuorodą Ubisoft svetainėje ČIA. Tereikia įvesti savo duomenis ir galime atsisiųsti žaidimą visam laikui susiedami jį su savo UPlay paskyra. Žaidimą taip pat galima rasti Ubisoft parduotuvėje ČIA. Atkreipkite dėmesį, nes pasiūlymas bus tik aktyvus iki kitų balandžio 25 d. 9:00 (vietos laiku)!

Savaitę dovanojome Assassin's Creed Unity asmeniniame kompiuteryje didingosios Paryžiaus Dievo Motinos garbei! Jį galite atsisiųsti „Uplay PC“ čia: //t.co/Qf60DflCD7 arba „Ubisfot“ parduotuvėje: //t.co/MRLsDb7EOB pic.twitter.com/gXUl8a4tJi

– Assassin's Creed ES (@assassinsspain) 2019 m. balandžio 17 d.

Prancūzų kūrėjas savo tinklalapyje taip pat paskelbė, kad paaukos 500 000 eurų istorinės katedros atstatymui ir rekonstrukcijai. Be jokios abejonės, gestas, kuriuo pagerbiamas Ubisoft.

Kiti šios savaitės akcijos ir pasiūlymai

Be šios netikėtos dovanos iš Ubisoft, toliau renkame kitus pasiūlymus ir akcijas, kurios bus aktyvios artimiausiomis dienomis. Nepamirškite jų iš akių!

Tranzistorius (Epic Games)

„Transistor“ – mokslinės fantastikos RPG, sukurtas „Bastion“ kūrėjų. Nuo balandžio 18 d. ir iki kitos gegužės 2 d. žaidimas tęsiasi galima nemokamai atsisiųsti iš Epic Games Store (ČIA). Oficiali jo kaina – 15,99 €.

Karaliaus Artūro auksas

King Arthur’s Gold kūrėjai ką tik paskelbė, kad po 8 veiklos metų žaidimas tampa nemokamas. Todėl vietoj 9,99 €, kurių buvo verta iki šiol, žaidimas Steam platformoje tampa nemokamas. Nuo šiol žaidimas bus finansuojamas per Patreon ir mokamus DLC.

Atsisiųskite „King Arthur's Gold“ („Steam“)

„Xbox One“ belaidis valdiklis (mėlynas)

Suderinamas su „Xbox One“, „Xbox One S“ ir „Windows 10“ planšetiniais kompiuteriais arba asmeniniais kompiuteriais. Yra 3,5 mm lizdo jungtis, leidžianti prijungti mėgstamas žaidimų ausines tiesiai prie valdiklio. Šiuo metu jį galima įsigyti Amazon.de su 30% nuolaida už 35,01 euro (ČIA).

Pastaba: atminkite, kad galite pirkti naudodami „Amazon Spain“ paskyrą „Amazon“ Vokietijoje su tomis pačiomis sąlygomis ir garantijomis.

KINGSTON A400 480GB SSD

480 GB kietasis diskas, pagamintas Kingston. Greitas paleidimas, įkėlimas ir failų perkėlimas. Paprastai jo kaina yra apie 65 eurus, tačiau šiuo metu „Amazon“ galima įsigyti už 55,83 euro (ČIA).

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės