„Xiaomi Redmi 4X“ analizė: ekonominis terminalas su žiauria baterija – „The Happy Android“.

Xiaomi Jis pelnė tarptautinę šlovę dėl savo aukščiausios klasės mobiliųjų telefonų. Terminalai, pasižymintys labai geru našumu geriausių šiuo metu prekių ženklų aukštyje. Visa tai iš dalies lėmė labai geras kokybės ir kainos santykis, su kuriuo įmonė dirba, mokestis, kurį ji perveda į visus mobiliuosius telefonus, kuriuos pateikia rinkai. Tarp jų, Xiaomi Redmi 4X, terminalas, kurį analizuojame šiandieninėje apžvalgoje.

„Xiaomi Redmi 4X“ analizė, „Xiaomi“ statymas žemesniam ir vidutiniam diapazonui

Kalbame apie vidutinės klasės terminalą su neprilygstamu kokybės ir kainos santykiu, kuris vos viršija 100 eurų ir kuriame galinga baterija išsiskiria visų pirma su kuria įrenginys buvo aprūpintas.

Ekranas ir išdėstymas

„Xiaomi Redmi 4X“ yra elegantiško dizaino, labai atitinka kitus namo gnybtus, paprasto dizaino, be daug smulkmenų, bet nuosekliai pagaminta. Jis turi metalinį vientisą aliuminio korpusą, kurį galima rinktis iš 2 spalvų – šampano aukso arba juodos.

„Redmi 4X“ ekranas turi a 5,0 colių IPS ekranas su HD raiška (1280 x 720). Ekranas, kuris atrodo gana gerai, su priimtinu elgesiu net lauke.

Patogus laikyti rankoje telefonas dėl savo „santykinai“ mažo dydžio ir su ekranu, kuris nors ir ne Full HD (kažką sunku rasti, kita vertus, tokio diapazono terminaluose), bet veikia kompetentingai.

Galia ir našumas

Dauguma žemos klasės Kinijos terminalų linkę lažintis dėl MTK procesorių, ir dėl to turime padėkoti „Xiaomi“, kuri pasirinko efektyvesnį 1,4 GHz „Snapdragon 435 Octa Core“ už savo „Redmi 4X“.

Kartu su procesoriumi randame 2 GB RAM ir 16 GB vidinės atminties plečiama iki 128GB kortele. Kalbant apie operacinę sistemą, įrenginyje yra Android 6.0 (MIUI 8) mašinoms perkelti. Tai nėra terminalas, skirtas žaisti AAA žaidimus, bet kasdieniam naudojimui ir kaip komunalinis mobilusis įrenginys puikiai tinka.

Jei ieškome kažko galingesnio, „Redmi 4X“ taip pat turi versiją 3 GB RAM + 32 GB atminties.

Kamera ir baterija

Kalbant apie fotoaparatą, „Xiaomi Redmi 4X“ yra a 13MP galinis objektyvas su blykste ir automatiniu fokusavimu, ir teisinga 5 MP asmenukių kamera. Gera kamera, kuri leis daryti geras nuotraukas tol, kol nebūsime prasto apšvietimo vietose.

Tai yra didžioji šio terminalo stiprybė – autonomija. Kai kuriems ačiū daugiau nei dėkingas 4100 mAh, „Xiaomi Redmi 4X“ gali pasiūlyti atvirai didelį autonomijos lygį tarp įkrovimo ir įkrovimo. Jei ieškome nebrangaus telefono, kurio ištvermė būtų didesnė nei vidutinė, tai gali būti vienas geriausių pasirinkimų šiandien.

Kaina ir prieinamumas

Kaip minėjome pradžioje, „Xiaomi“ telefonų kokybės ir kainos santykis beveik visada ribojasi su meistriškumu. Tokiu atveju, galime įsigyti Xiaomi Redmi 4X už 102,23 €, pakeisti apie 111,99 USD. 3 GB operatyviosios atminties + 32 GB atminties versijoje terminalas kainuoja iki 139,66 EUR, maždaug 152,99 USD.

Koreguota kaina, kuri kartu su jame esančia galinga baterija tampa 2 didžiaisiais šio terminalo privalumais.

GearBest | Pirkite „Xiaomi Redmi 4X“ (2 GB RAM + 16 GB ROM)

GearBest | Pirkite „Xiaomi Redmi 4X“ (3 GB RAM + 32 GB ROM)

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės