„Greenify“ pamoka: kaip sutaupyti akumuliatoriaus įjungiant „Android“ programas – „Happy Android“.

Viena iš didžiausių „Android“ pranašumų yra tikroji kelių užduočių atlikimo funkcija. Kitaip tariant, tai leidžia vienu metu palaikyti kelias programas. Tai palengvina ir leidžia maksimaliai išspausti išmaniuosius telefonus ar planšetinius kompiuterius, veikiančius po Android skėčiu, tačiau taip pat puikiai išnaudoja RAM ir CPU. Pasekmė: nekontroliuojamas akumuliatoriaus suvartojimas, kai veikia keli procesai.

Kai kurie iš šių procesų paprastai atitinka programas, kurias šiuo metu veikiame, tačiau kiti yra tik programos, kurių nenaudojame ir kurios veikia fone. Kodėl nenusiuntus tų programėlių į žiemos miegą ir taip sutaupius procesoriaus bei RAM suvartojimo, kurį jos aktyviai ir pasyviai generuoja?

Būtent tam jis skirtas Žalinti. Programa, leidžianti įjungti žiemos miego režimą visas programas, kurių nenaudojame ir kurios eikvoja akumuliatorių. Taip išvengiame bereikalingų išlaidų ir galime užtikrinti, kad telefonas tarnautų bent iki dienos pabaigos.

Dar visai neseniai mums reikėjo root leidimų, kad galėtume naudoti „Greenify“ visa galia, tačiau porą metų ji puikiai veikė ir be šių leidimų. Be to, tai labai vertinama programa Android bendruomenėje (1 vieta kategorijoje „Komunalinės paslaugos“ „Lifehacker's 2013 Best Android Apps“ ir 3 vieta „Android Authority“ geriausiose šakninėse programose), todėl pabandykime ir pažiūrėkime, ką jis siūlo.

Ką tiksliai veikia Greenify?

Naudojant klasikinę užduočių tvarkyklę, kai „užmušame“ programą, ji tiesiog užsidaro ir automatiškai vėl atsidaro, kai ją „paskambina“ kita programa (arba atidarome patys). Kita vertus, „Greenify“ palieka programą užmigdymo režimu: neuždaro programos, bet neleidžia jai vykdyti jokių foninių procesų, taip pasiekiant norimą akumuliatoriaus taupymą.

Kaip tai veikia?

Pagrindinis ekranas suskirstytas į 2 grupes:

  • Laukiama rankinio užmigdymo režimo: programų, kurios veikia fone ir kurios gali sunaudoti daug akumuliatoriaus energijos, sąrašas. Jei norime įjungti šias programas į užmigdymo režimą, tereikia paspausti žalią „Zzz“ mygtuką, esantį apatinėje dešinėje dalyje. Jei norime nusiųsti kai kurias programas į miego režimą, bet norime, kad kitos būtų aktyvios, pirmiausia turime spustelėti programą, pasirinkti ją ir spustelėti užmigdymo mygtuką.
  • Žiemos miego metu: programos, kurios nėra sustabdytos, bet kurių procesai sustabdyti. Šiame sąraše turėtų būti visos tos programos, kurių šiuo metu neveikiame.

Be šių programų, gali būti ir kitų programų, kurios veikia jūsų „Android“, ir kurias galime valdyti spustelėję „+"Tai rodoma viršutiniame dešiniajame ekrano kampe.

  • Tai gali sulėtinti įrenginio veikimą: Čia matome sąrašą kitų programų, kurios taip pat veikia fone, tačiau dėl mažo suvartojimo jos nerodomos pagrindiniame sąraše. Jei norime įjungti bet kurią iš šių programų į užmigdymo režimą, tereikia ją pasirinkti ir spustelėti žalią „OK“ piktogramą, kad ji atsirastų pagrindiniame sąraše ir galėtume ją užmigdyti, kaip darėme su kitomis programomis. anksčiau.
  • Pliusas: šiame sąraše esančios programos šiuo metu neveikia.

Daugiau nustatymų

Jei spustelėjame meniu piktogramą viršutiniame dešiniajame kampe (3 taškai vienas virš kito), turime keletą parinkčių:

  • Atnaujinti: atnaujina veikiančių ir užmigdytų programų būseną.
  • Dabar įjunkite žiemos miego režimą: Ką rodo jo paties pavadinimas. Visos programos, esančios sąraše „Laukiama rankinio užmigdymo“, įjungiamos miego režimu
  • Sukurkite užmigdymo spartųjį klavišą: darbalaukyje sukuriamas spartusis klavišas, kuris vienu spustelėjimu automatiškai vykdo užmigdymo procesą visose galimose programose.

  • Nustatymai: Nustatymų skiltyje yra keletas įdomių parinkčių
    • Automatinis užmigdymo režimas: Jei suaktyvinsime šią parinktį, kai tik išsijungia mūsų telefono ekranas, po kelių minučių jis visas programėles siunčia į žiemos miegą.
    • Neištrinkite pranešimų: Jei norime išlaikyti pranešimus, net jei programa veikia žiemos miego režimu, galime to išvengti suaktyvinę šią parinktį.
    • Xposed pagrįstos funkcijos: Jei savo įrenginyje turime root teises, galime įdiegti „Xposed Framework“ ir gauti dar daugiau „Greenify“ pranašumų, pvz., leisti telefono įvykiams suaktyvinti užmigdymo programas arba blokuoti tam tikrų programų piktnaudžiavimą atmintimi.

Kaip matote „Greenify“ yra labai išbaigta programa, kuri naudoja labai išmanią sistemą, kad taupytų ir geriau išnaudotų akumuliatoriaus eikvojimą. Jei nori pabandyti ir pabandyk ČIA Palieku jums atsisiuntimo nuorodą.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found