Dabar galite žaisti „Doom“ „Windows 95“ kompiuteryje naudodami „Minecraft“.

Jei esate blokelių gerbėjas ir jūsų noras statyti nežino ribų, galbūt norėsite išbandyti naujausią beprotybę, kurią jie sukūrė Minecraft. Tai modas, vadinamas VM kompiuteriai kuri leidžia žaidime sukurti virtualią mašiną, kur galime įdiegti Windows 95 ir netgi paleisti Doom, klasikinės 90-ųjų šaudyklės, versiją.

Iš esmės mes susiduriame su „Minecraft“ modifikacija, su kuria galime užsisakyti komponentų, kad galėtume surinkti savo asmeninį kompiuterį „Minecraft“ pasaulyje. Taigi pamatysime, kaip aplink mus skriejantis palydovas duoda mums reikalingų detalių projektui užbaigti ir turėti gražų kompiuterį su monitoriumi, klaviatūra, pele ir pan.

Šis modas naudoja „VirtualBox“., nemokama atvirojo kodo programinė įranga, skirta kurti virtualias mašinas ir paleisti operacines sistemas, tokias kaip „Windows 95“. „Minecraft“ viskas, ką turime padaryti, tai įdėti kompiuterio korpuso bloką ir naudoti jį virtualiam standžiajam diskui sukurti, kuriame būtų galima įdiegti operacinė sistema naudojant ISO failus. Jei norime tai išbandyti, galime rasti visą diegimo vadovą ČIA.

Žinoma, nors mod iš VMCkompiuteriai Jis buvo apyvartoje tik mėnesį ir tapo gana populiarus „Reddit“, o vienas iš bendruomenės narių netgi sugebėjo paleisti „Doom“ ir žaisti keletą gerų žaidimų iš „Minecraft“. Ne vienam tikrai galva sprogs, kai pamatys tokį keistą dalyką.

Žaidžiau DOOM programoje Minecraft su VMComputers mod. iš Minecraft

Galų gale viskas priklauso nuo gero GPU virtualioje mašinoje, pakankamai procesoriaus ir žaidimo RAM reikalavimų atitikimo. Jei turime gerą komandą, tikrai galime paleisti beveik bet kokį žaidimą ir įdiegti daugybę operacinių sistemų, išskyrus klasikinę „Windows 95“, pavyzdžiui, „Linux“, „Solaris“ ar „Mac OS X“.

Ir tai tik žvilgsnis į tai, ką galima pasiekti šiek tiek eksperimentuojant. Galimybės yra beveik neribotos, kas nutiktų, jei „Minecraft“ įdiegtumėte „Minecraft“? Ar manote, kad „Minecraft“ galėtų padėti įdiegti šiek tiek galingesnius žaidimus, tokius kaip „Ghost of Tsushima“?

Tokiu būdu pridedama nauja platforma, kurioje galime žaisti „Doom“, neskaitant kitų sistemų ir įrenginių, kurie taip pat gali tai padaryti, pavyzdžiui, skaičiuotuvų, bankomatų ir šaldytuvų bei daugelio kitų.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės