10 dažniausiai „Google Play“ atsisiųstų „Android“ skirtų programų

¿Kokios yra dažniausiai atsisiunčiamos mobiliosios programos? Tikrai visi turėsime omenyje daugiau ar mažiau tas pačias programėles. Ir mes neklysime. Taip, Markas Zuckerbergas ir jo socialinės žiniasklaidos konglomeratas laikosi torto. „Android“ yra daugiskaitos ekosistema, tačiau karaliai valdo geležiniu kumščiu.

At Top dešimt Šiandien akis įsmeigsime į kalno viršūnę, viršūnę. Tai yra 10 dažniausiai atsisiųstų „Android“ programų 2018 m. rugpjūčio mėn.

Pastaba: norėdami ištaisyti šiuos duomenis, rėmėmės informacija, gauta iš androidrank.org – patikimo duomenų šaltinio, kuriame galima apskaičiuoti programų atsisiuntimus ir įvertinimus sistemoje „Google Play“.

10 populiariausių „Android“ skirtų programų „Google Play“ parduotuvėje

Kad šis reitingas būtų šiek tiek teisingesnis ir teisingesnis, Iš sąrašo pašalinome visas programas, kurias „Android“ paprastai įdiegia standartiškai. Todėl kai kurios numatytosios programos, tokios kaip „Google Play“ paslaugos (6 208 167 262 įdiegimai), „YouTube“ (5 000 mln. atsisiuntimų), „Google Maps“ ar „Gmail“, be kita ko, paliekamos nuošalyje ir užmiega teisuolių miegu. Bent jau trumpam.

1 - Facebook

„Facebook“ išlieka neginčijamu atsisiuntimų čempionu oficialioje „Android“ programų parduotuvėje. Kad ir kaip kasdien girdime visas problematiškas naujienas apie Marką Zuckerbergą ar didžiojo F akcijų nuosmukį, tiesa ta, kad „Facebook“ ir toliau turi beatodairišką sekėjų legioną. konkretus, kai kurie apskaičiuoti atsisiuntimai siekia 4 599 418 614. Oho!

Kitas dalykas yra našumas, kurį gali pasiūlyti pati „Facebook“ programa, sunki programa ten, kur jos egzistuoja. Tikras išteklių ir baterijos vartotojas, kurio, matyt, negalime atsikratyti net su lazda.

Atsisiųsti QR kodą Facebook Kūrėjas: Facebook Kaina: Nemokamas

2 - „Facebook Messenger“.

Antrasis ginčytinas, kaip galėtų būti kitaip, taip pat yra iš „Facebook“. Šiuo atveju kalbame apie žinučių siuntimo programą Facebook Messenger, kuri ir toliau sulaukia sekėjų. Per pastaruosius 2 gyvavimo metus ji pasiekė beveik 2 milijardus naujų įrenginių ir pasiekė iki šiol apskaičiuota 3 703 955 288 atsisiuntimai.

Parsisiųsti QR-Code Messenger: nemokami pranešimai ir vaizdo skambučiai Kūrėjas: Facebook Kaina: Nemokama

3 - WhatsApp Messenger

Kita „Facebook“ kūrėjo auksinius kiaušinius dedanti žąsis – „WhatsApp“. Laukiama, kol Zuckerbergo įmonė suras būdą užsidirbti pinigų iš populiariausios momentinių pranešimų programėlės planetoje – su „Messenger“ leidimu – „WhatsApp“ atsiima bronzos medalį. Apytiksliai 3 249 827 035 atsisiuntimai.

Nėra jokių abejonių, kad „WhatsApp“ įsiskverbė į visus visuomenės sluoksnius ir net jūsų močiutė mieste žino, kaip išsiųsti wasup, a wasaf, arba kaip sakoma.

Atsisiųskite QR kodą WhatsApp Messenger Kūrėjas: WhatsApp Inc. Kaina: Nemokamas

4 - Instagram

Oho, kokia chorprecha! Dar viena Markui Zuckerbergui priklausanti programa sąraše! Kai 2012 m. „Facebook“ nusipirko „Instagram“, buvo įdiegta „tik“ 50 mln. Po 6 metų ji padaugino savo skaičius stratosferiškai iki 2 043 mln. atsisiuntimų.

Šiandien Instagram yra įvaizdžio, filtrų nuotraukų ir tuščios pozerizmo institucija. Mėgstamiausia garsiųjų vitrina pasauliui atskleisti savo tobulą ir be raukšlių gyvenimą, ir neišsenkanti gamykla Instagrameriai. Žinoma, ji turi daugiau pritarimo ir daug daugiau teigiamų įvertinimų nei kitos įmonės programos.

Atsisiųsti QR kodą Instagram Kūrėjas: Instagram Kaina: Nemokama

5- Metro banglentininkai

Pirmoji sąrašo staigmena vadinama „Subway Surfers“ ir yra šiuo metu daugiausiai atsisiųstas Android žaidimas mobiliesiems planetoje. Ar manėte, kad tai bus „Candy Crush“? Gerai ne! Šis nemokamas žaidimas yra laimingas begalinis bėgikas kuriame judame iš traukinio į traukinį šokinėdami su riedlente ir bėgdami nuo policijos.

Subway Surfers įrašai 1 056 432 543 atsisiuntimai, viena iš nedaugelio programų milijardieriai kurie vis dar naršo „Google Play“.

Parsisiųsti QR kodą Subway Surfers Kūrėjas: SYBO Games Kaina: Nemokama

6 - Skype

Matome, kad pranešimų ir komunikacijos programos yra tos, kurios yra „Android“ programų viršuje, todėl „Skype“ negalėjo praleisti susitikimo. Nemokamas „Skype“ pokalbių įrankis buvo pirmasis, pradėjęs naudoti vaizdo skambučius, ir nuo tada jis ir toliau mėgaujasi tam tikru prestižu ir dideliu buvimu, ypač darbo aplinkoje.

„Skype“ yra 1 045 286 876 atsisiuntimų nuo 2018 m., nuolat auga nuo bumo, kurį patyrė 2014 m.

Atsisiųskite QR kodą Skype: vaizdo skambučiai ir IM nemokamai Kūrėjas: Skype Kaina: Nemokamas

7 - Snapchat

Nors daugelis mano, kad „Snapchat“ atsidūrė nuosmukio būsenoje, tiesa ta, kad jis vis dar turi daugiau nei 150 milijonų kasdienių vartotojų. Žinoma, Instagram kopijuoja šauniausias savo funkcijas ir panašu, kad daugelis žmonių tai palieka nuošalyje. Net ir viskas, ji sugeba patekti į 10 dažniausiai atsisiųstų „Android“ programų 869 135 517 atsisiuntimai iš „Google Play“.

Parsisiųsti QR kodą Snapchat Kūrėjas: Snap Inc Kaina: Nemokama

8 - DALINTIS

Ne viskas buvo pranešimų siuntimo programos, RRSS ir žaidimai. Pirmoji produktyvi programėlė, pasirodžiusi dažniausiai atsisiųstų sąraše, yra SHAREit. Įrankis, leidžiantis greitai dalytis dideliais failais tarp įrenginių.

Pasak programėlės kūrėjo, „SHAREit“ yra 200 kartų greitesnis nei „Bluetooth“. Programą atsisiuntė 831 884 174.

Atsisiųskite QR kodą SHAREit – Transfer & Share Kūrėjas: Smart Media4U Technology Pte. Ltd. Kaina: Nemokama

9- „Candy Crush Saga“.

Turbūt geriausiai žinomas mobilusis žaidimas pasaulyje yra antras dažniausiai atsisiunčiamas žaidimas. Candy Crush prisijungia prie sąrašo su 821 218 667 atsisiuntimai.

Daugeliui šis žaidimas tapo XXI amžiaus „Tetris“ su saldainių išlyginimo dinamika, kuri užkabina net labiausiai dažytus.

Atsisiųskite QR kodą Candy Crush Saga Kūrėjas: King Kaina: Nemokama

10 – „Twitter“.

Po „Facebook“ ir „Instagram“ „Twitter“ yra trečias dažniausiai naudojamas socialinis tinklas mobiliuosiuose įrenginiuose. Jūsų atsisiuntimų skaičius siekia 803 334 470. Jei ieškote vietos ginčytis su žmonėmis, perskaitykite prieštaringiausias mėgstamų įžymybių nuomones ar išmeskite keletą beprotiškų idėjų, kurios jums kilo kitą dieną po dušu, apsilankykite „Twitter“.

Atsisiųsti QR kodą Twitter Kūrėjas: Twitter, Inc. Kaina: Nemokama

Specialūs paminėjimai

Baigiame komentuodami kitas tikrai populiarias programas, kurios yra labiausiai atsisiunčiamų „Android“ programų sąrašo viršuje.

Švarus meistras

Pirmas juodas taškas sąraše. O „Clean Master“? Atrodo, kad ši valymo priemonė susikūrė labai gerą reputaciją. Nepaisant to, kad jis nėra labai naudingas praktiniams tikslams, žmonės vis tiek juo pasitiki. Blogas dalykas yra tai, kad jo kūrėjas „Cheetah Mobile“ yra žinomas dėl to, kad į savo programas įtraukė „bloatware“ ir įvairius nemalonumus.

„Clean Master“ turi 770 438 192 įrenginius. Kaip minėjau šiame POST, tokio tipo programos sukelia daugiau problemų nei bet kas kitas. Kad būtų išvengta, kai tik įmanoma.

Toliau pateiktose lentelės pozicijose randame kitų daug padoresnių ir naudingesnių programų, pvz „Facebook Lite“. (771 mln.), Dropbox (752 mln.), Linija (739 mln.) ir Viber (672 mln.).

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės